Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Pure White

Last minute
Kod oferty: WAK602853
teren hotelu
recepcja / lobby
pokój
teren hotelurecepcja / lobbypokójpokójrestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

92
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.03.2021 Czwartek

Wykwaterowanie

07.03.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK602853Region: Kraj ŚrodkowoczeskiOrganizator: Nekera

Kraj

Czechy

Opis

White Pure to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w czeskiej Pradze, urządzony w charakterystycznym dla miejscowej architektury budynku i oddalony tylko 250m od przystanku tramwajowego. Przepiękne położenie pośród zabytkowych kamienic i odległość zaledwie 2,5km od Mostu Karola, czyni to miejsce idealną bazą noclegową z większością atrakcji turystycznych na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji Gości oddano klimatyzowane pokoje, restaurację typu lounge oraz bar.

Wszystkie wnętrza utrzymano w nowoczesnym designie, dzięki zaaranżowaniu ich na podstawie projektu uznanego studia Jestico & Whilesa. Z okien pokoi rozpościera się widok na miasto lub ogród, a w wyposażeniu znajduje się telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową lub wanną, zadbano również o suszarkę do włosów i ręczniki.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej i europejskiej. Posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów, a nad ich jakością czuwają doświadczeni kucharze. Wieczorami warto udać się do baru, gdzie można skosztować aromatycznych herbat lub świeżo mielonej kawy.

Lokalizacja

Hotel Pure White położony jest w zachodniej części Czech w Pradze, nad Wełtawą.

Dojazdu samochodem

Jadąc od centrum Pragi należy kierować się na północ w stronę Slezska i skręcić w lewo na Namesti Miru. Po ok. 200m należy skręcić w prawo w Bruselska i kontynuować przez ok. 200m prosto. Hotel położony jest po lewej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Pragi można dojechać np. Flixbusem. Przystanek oddalony jest ok. 2,5km od obiektu.

Atrakcje

Praga to jedna z najchętniej odwiedzanych stolic w Europie. Każdego roku rzesze turystów przyciąga tu przepiękna architektura, liczne zabytki, a także liczne atrakcje turystyczne i kulturalne.

Warto zobaczyć:

• Stare Miasto - jego zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Można obejrzeć tu m.in. rynek, gdzie znajduje się gotycki ratusz z zegarem astronomicznym oraz pomnik Jana Husa.

• Most Karola - przepiękny zabytkowy, gotycki most z barokowymi figurami świętych. To idealne miejsce na podziwianie panoramy Pragi.

• Kościół Tyński - gotycka świątynia, w której spoczywa ciało astronoma Tycho Brahe, charakteryzują ją głównie dwie wieże świetnie widoczne z centralnej części miasta.

• Dawny Klasztor Agnieszki Czeskiej - obecnie znajduje się tu oddział Galerii Narodowej z eksponatami sztuki średniowiecznej.

• Teatr Narodowy - neorenesansowy, monumentalny budynek, w którym miała miejsce premiera opery "Libusza" Bedricha Smetany.

• Pałac Wallensteina - barokowa budowla, obecnie stanowiąca siedzibę Senatu Republiki Czeskiej. Otaczające go ogrody udostępnione są dla turystów i robią niesamowite wrażenie wizualne.

Cena zawiera

• Codzienne śniadania (w godz. 7:00-10:00, w weekendy 7:30-10:30)

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

• Opłata miejscowa 1 eur/os./doba

• Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. standard

Komfortowy, klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B3, 10336)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 10465)

Pokój 4-os. superior

Komfortowy, klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P4S-B3, 10336)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P4S-B, 10465)

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review