Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

53
teren hotelu, basen
basen
basen
basen
basen

Opis oferty

Region: Punta CanaBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK593878

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Darmowe Wifi
 • Egzotyczny
 • Dla dzieci
 • Aquapark/zjeżdżalnie
 • Kurort nadmorski

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Siłownia / Fitness
 • Basen odkryty
 • Golf
 • Tenis
 • Sporty wodne
 • Żeglarstwo

Opinie 5

grahamwK5128ZN

Opinia z serwisu Tripadvisor

Kwiecień 2024
Dodano: 08.04.2024

4.0

Wspaniałe wakacje ogólnie

Właśnie wróciliśmy z 11 noclegów w tym kurorcie i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji. Zarezerwowaliśmy wcześnie w styczniu z TUI i mieliśmy preferowane doświadczenie. Zameldowanie nie było niesamowite, przyjechaliśmy do głównej recepcji po długim dniu podróży (z Wielkiej Brytanii) i musieliśmy przejść przez kurort do pokoju klubowego preferowanego, potem zajęło to około 20-30 minut, aby wreszcie się zameldować i zostać zabranym do pokoju. Następnie musieliśmy poczekać około 15/20 minut na przybycie naszego bagażu. Ogólnie to był prawdopodobnie najgorszy fragment wakacji jednakże. Pokój był ładny i duży, mieliśmy łóżko king size plus pojedyncze. Balkon był ładny i duży, mieliśmy taki z rozszerzonym balkonem. Była wanna na balkonie, co wydaje się głupie, bo kto by się kąpał nago na balkonie w pełnym widoku? Gdyby to był spa/wanna z hydromasażem, to miałoby sens. Baseny, bary i tereny były naprawdę ładne. Personel naprawdę przyjazny. Mnóstwo do jedzenia i picia. Jedliśmy we wszystkich restauracjach oprócz francuskiej, ponieważ mieliśmy 3-letnie dziecko i nie wpuścili nas. Nasz kamerdyner nie był najlepszy, był trudny do złapania i czasami nie był jasny, czy zarezerwował nam miejsce w restauracjach, ale nic zbyt złego szczerze mówiąc. Zespół rozrywkowy był przyzwoity, nie mieliśmy z nimi zbyt wiele kontaktu i nigdy nie zostaliśmy na tyle długo, aby zobaczyć występy (oprócz może 2 lub 3 wieczorów i to, czego można się spodziewać, nic niesamowitego, chociaż Amerykanie to kochają haha). Park wodny jest całkiem niezły, chociaż większość czasu spędziliśmy wokół preferowanego basenu. Miejsce z kawą na miejscu jest w porządku, chociaż dziewczyny tam są przeciążone pracą i jest niedostatecznie obsadzone, a w pewnych godzinach może być dość tłoczno. Morze było bardzo wzburzone przez większość dni, ale dużo miejsca na plaży. Na pewno wrócilibyśmy.

Opinia przetłumaczona | 

Zobacz oryginał


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Rafa koralowa 14 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa

Pogoda

26°C
24°C
26°C
12

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź