Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
15

Opis oferty

Region: Punta CanaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK489243
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Waldemar
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2018 ·

Para

Dodano: 31.12.2018
8.4
Hotel odnowiony, bardzo nowoczesny. Pokoje dobrze wyposażone, kilkanaście budynków w kompleksie. Promenada do morza. Duże i głębokie baseny. Dużo barów i restauracji. Minusem jest obsługa.
ZaletyDuży, nowoczesny, piękna plaża
Wadyobsługa
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Paweł
Klient Wakacje.pl
Maj 2017 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 24.05.2017
8.6
Duży hotel z szeroką ładną plażą. Hotel obecnie w trakcie remontu. Dobra, zróżnicowana kuchnia. Na terenie aquapark z dużymi brodzikami i atrakcjami dla najmłodszych.
ZaletyDuży, rozległy teren z dużą ilością fantastycznej zieleni. Dobrze przystosowany dla dzieci.
WadyPokoje niezbyt ładne, łazienki podobnie.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Wiktor
Marzec 2016 ·

Grupa znajomych

Dodano: 21.02.2017
10
Zawzze znajda sie osoby narzekajace...podejrzewam ze wzieli kredyt i uznali ze beda ich wachlowac i podawac winogrona do ust (najlepiej nagie kobiety). A tak na powaznie nie ma sie do czego przyczepic. Bylo super wakacje zycia.
ZaletyOgromny kompleks w ktorym nie mozna sie nudzic Piekna plaza bezpisrednio przy hotelu
WadyW jednej czesci gorsze pokoje, ja nie mialem z tym problemu a znajomym zmienili go bez problemu
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

marek
Kwiecień 2012 ·

Para

Dodano: 17.08.2012
6.6
Hotel na totalnym odludziu, praktycznie bez animacji i ze zbyt małą ilością barów (zwłaszcza wieczorem). Pokoje w dwóch częściach hotelu: Cocotal i Tropical Suites (w tym drugim małe, dwupokopojowe "apartamenty"). Świetne spacery plażą w obu kierunkach - w lewo kompletna dzicz z gajami palmowymi dochodzącymi do plaży, w prawo - niezagospodarowane hotele i kompletny brak ludzi. Spacery plażą są najmocniejszą stroną tego resortu.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

miła
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2011 ·

Para

Dodano: 01.09.2011
5.8
Pokoje hotelowe tragedia,stare i śmierdzące!!!!Hotel na całkowitym odiizolowaniu od pobliskich miejscowości.
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Rafa koralowa 22 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa
Park rozrywki Manati Park 26 km w linii prostej od hotelu
Pośród bujnych storczyków i tropikalnych roślin znajduje się wyjątkowe miejsce na Dominikanie - park rozrywki Manati. Ma bogatą ofertę programów dla najmłodszych (między innymi pokazy lwów morskich, delfinów oraz papugi, która lubi jeździć samochodem-zabawką, czy rejsy statkiem na pobliską wyspę Dolphin Island Park). Koniecznie wybierzmy się do Seaquarium Park, gdzie będziemy mogli podziwiać piękne koralowce oraz wrak zatopionej łodzi podwodnej.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro 27 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana słynie z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych plaż z białym, ciepłym i miękkim piaskiem. Najładniejszą plażą jest Bavaro Beach (Playa Bavaro), z której rozpościera się panorama na piękne gaje palmowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru. Dodatkowego uroku tej rajskiej scenerii nadają zapierające dech w piersiach widoki krystalicznie czystego, lazurowego morza. Odwiedzając to miejsce doświadczymy egzotyki w najczystszym wydaniu - czeka tu na nas dzika, jeszcze nie odkryta przez świat przyroda.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro
Wioska artystów Altos de Chavon 47 km w linii prostej od hotelu
Ciekawym pomysłem na jednodniową wycieczkę może być wypad do wioski artystów Altos de Chavon. Wioska słynie z wyjątkowo oryginalnej architektury oraz krętych i urokliwych uliczek. To prezent od byłego prezydenta amerykańskiej kompanii cukrowniczej Gulf & Western - Charlesa Bluhdorna, ofiarowany jego córce. Wioskę zamieszkują liczni artyści, którzy przybyli tu z całego świata aby czerpać z niej inspiracje dla swoich kolejnych dzieł. Wyjątkowy charakter tego miejsca dodatkowo podkreśla prestiżowa uczelnia znajdująca się we wiosce, która współpracuje z nowojorską Parsons The New School for Design. Z nabrzeża wyspy rozpościera się widok na rzekę Rio Chavon, która była plenerem dla jednego z największych dzieł kina - "Czasu Apokalipsy". Znajduje się tu także kościół poświęcony przez Jana Pawła II.

Zobacz więcej

Wioska artystów Altos de Chavon
Parque Nacional del Este 54 km w linii prostej od hotelu
Na Dominikanie znajduje się wiele parków i rezerwatów. Na szczególną uwagę zasługuje Parque Nacional del Este, położony w prowincji Altagracia. Jego główną atrakcją są naskalne malowidła, znajdujące się w jaskiniach, które charakteryzują się także wyjątkowymi formami nacieków. Na terenie parku znajduje się zatoka Las Calderas i rezerwat raf koralowych. Parque Nacional del Este to przede wszystkim naturalne schronienie dla wielu gatunków ptaków (także endemicznych) - przy odrobinie szczęścia zobaczymy tu gołębia białogłowego (zagrożonego wyginięciem) i hutie. Na pewno spotkamy tu również pelikany i wyjątkowe gatunki papug.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este

Pogoda

26°C
24°C
26°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem należy wypełnić formularz e-Tiket. Formularz należy wypełnić online- zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI:
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.
Szczepienia nie są wymagane.