Wspaniały85 opinii97% poleceń
9.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sheraton Miramar (El Gouna)

Kod oferty: WAK201069
Last minute
Kod oferty: WAK201069
teren hotelu, basenobiekt, basenrecepcja / lobbypokój z widokiem na morzeplażaobiekt, teren hotelu, plaża
teren hotelu, basen
obiekt, basen
recepcja / lobby
pokój z widokiem na morze
plaża
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Coral Travel - EgiptTylko do 31 lipca oferta promocyjna z bezpłatnym testem PCR na COVID-19. Test wykonywany jest na lotnisku po przylocie do Egiptu (jego koszt w wysokości 30 USD/os. pokrywa Organizator).

Nasi klienci docenili

 • Hotel przy plaży, ma 3 prywatne piaszczysto-żwirowe plaże, 2 z bezpośrednim dostępem do morza, 1 z dostępem do laguny
 • Skała koralowa przy zejściu do morza
 • Piękny i rozległy kompleks hotelowy o ciekawej architekturze
 • 5 basenów (2 duże i 3 dla dzieci) oraz jeden duży z podgrzewaną wodą)
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  de lux, beach front
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny, z 2 sypialniami
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: HurghadaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK201069
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Czwartek, 12.08.2021
  15:40
  20:10
  POZPoznań
  HRGHurghada

  Powrót

  Czwartek, 19.08.2021
  10:05
  14:50
  HRGHurghada
  POZPoznań

  Opinie dodane przez

  10
  Wojciech Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Byliśmy we wrześniu 2020 jako jedni z pierwszych po otwarciu się Egiptu na turystów z Europy po wybuchu epidemii COVID. Dostaliśmy lepszy pokój z widokiem na morze (zapłaciliśmy za podstawowy), a na czas oczekiwania na wynik testu (jedna doba) pełny bezpłatny roomservice. Obsługa ubrana była w maseczki, natomiast jako turysta o restrykcjach można było zapomnieć. Jedzenie dobre, ale z nieco ograniczonym wyborem, bo obłożenie hotelu nie przekraczało 25%. Sam hotel z klasą. Bardzo dużo zieleni, alejki, małe, kameralne budynki, fajne plaże i baseny. Cały kompleks zadbany i ślicznie oświetlony. Miasto El Gouna wyraźnie odróżnia się od Hurgady. Całość jest zamknięta i chroniona, nie ma tu pustostanów, permanentnych budów i ruinek. Po mieście można przemieszczać się tuktukami, wszystko jest schludne, zielone, a mariny są bardzo fotogeniczne. POLECAM.
  ZaletyWszystko na +

  8.0
  Andrzej Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2015Para
  Brak precyzyjnego opisu co się należy w cenie a za co musisz dopłacić, dotyczy to jedzenia jak i napojów.
  Zaletyczystość, duży teren wraz z liczną różnorodną roślinnością czyste baseny.
  Wady1 napiwki powodują dużo lepszą obsługę, ale bez napiwków nie można narzekać 2 nieustanne podpisywanie rachunków mimo opłaty all inclusive 3 uboga rozrywka wieczorami.

  9.2
  Iza Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2014Para
  Hotel Polecam dla szukających spokoju. El gouna, piękne , czyste miasteczko z wieloma atrakcjami.totalnie inne od hałaśliwej i brudnej hurgady. Możliwość uprawiania wielu sportów ( min. wind surfing, kitesurfing, nurkowanie).
  6.0
  Anna
  Pobyt - Maj 2013Para
  Witam - mam wrazenie że opinie są pisane przez miejscowych rezydentów hoteli. Mocna przesada z tymi basenami jak zauważyłam tylko jeden apartament posiadał basen a basen główny to nic szczególnego nawet rozczarowuje . Hotel już wymaga remontu . Ogólnie to przewaga emerytów po 22 00 maja o wszystko pretensje. Komary - chyba wentylacją się dostają do pokoju, codziennie walka z owadami i nie tylko. Plaża to porażką przyjrzyjcie się zdjęcią wrażenie jak nad wisłą brak fal widok zasłaniają krzaki bez przesady ale mamy wrażenie że leżymy nad większym rowem gdyż jesteśmy oddzieleni ciągnącą się krzaczastą odnogą wysepki. Takie nazwy przyciągają Rosjan i Niemców .Sama okolica niema nic wspólnego z Egiptem nie czuje się klimatu po żadnym względem cała El Gouna jest sztucznym wymysłem . Nie polecam szczególnie pobytu od czerwca do sierpnia 99 % czasu człowiek szuka klimatyzacji nawet w cieniu jest za gorąco a nocą 28 st. całą noc klimatyzacja musi dzialać - to doś głośne urządzenie w tym hotelu. Napewno więcej tam nie wrócimy . Byłam w tanszych i zarazem lepszych hotelach, więc radze się zastanowić gdyż jestem daleka od wystawiania negatywnych opinii
  9.7
  HappyWoman Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2012Para

  Mapa

  Pogoda

  34°C
  27°C
  28°C
  10

  Przed podróżą

  WYMAGANE DOKUMENTY:
  Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wypełniony przed wylotem zobacz więcej.

  ZASZCZEPIENI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: Należy wykonać test PCR najwcześniej 72 godziny przed lądowaniem w Egipcie. Należy zabrać ze sobą negatywny wynik testu w formie papierowej lub na urządzeniu mobilnym w języku angielskim.
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub przetłumaczonego na język angielski negatywnego wyniku testu PCR.
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: tak, wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).