Ten hotel jest niedostępny
Rezerwacja tego hotelu nie jest możliwa. Odkryj inne miejsca na wymarzone wakacje!Dexon Roma (ex. Roma)




Promocja
Join UP! - LATO 2026- Gwarancja Niezmienności Ceny - 149 zł/os.Aby skorzystać z promocji skontaktuj się z naszymi Doradcami.
Hotel
- Dostęp do Internetu
- Darmowe Wifi
- Parking
- Dla dzieci
- Aquapark/zjeżdżalnie
- Blisko lotniska
- Klimatyzacja
- Kurort nadmorski
Atrakcje
- Spa & Wellness
- Siłownia / Fitness
- Basen odkryty
- Basen kryty
- Baseny podgrzewane
- Tenis
- Sporty wodne
- Życie nocne
- Sport
Opis oferty
Informacje ogólne
Dexon Roma Hotel to trzygwiazdkowy obiekt usytuowany w sercu Hurghady przy tętniącej życiem Sheraton Street, jedynie około 150 m od piaszczystej, prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Hotel oferuje piękny widok na Morze Czerwone i jest idealny dla miłośników nurkowania oraz wypoczynku na plaży. Obiekt dysponuje 147 pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizję satelitarną, minibar (za opłatą) i balkon lub taras. Goście mogą korzystać z basenu zewnętrznego, a także siatkówki plażowej i animacji, a za opłatą z oferty SPA.
Hotel budżetowy, oferujący dobry stosunek jakości do ceny, dla osób poszukujących niedrogiego zakwaterowania z podstawowymi udogodnieniami.
Kategoria lokalna
3 gwiazdki
Położenie
• Ok. 10 km od lotniska w Hurghadzie
• Ok. 1,3 km od centrum Hurghady
• Ok. 40 km od El Gouna
• Ok. 36 km od Makadi
• Ok. 150 m od plaży
Plaża
• Ok. 150 m od hotelu
• Prywatna
• Piaszczysta
• Leżaki i parasole: w cenie
Zakwaterowanie
• Standard Room: ok. 30 m2, 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze, dostępna jest tylko jedna dostawka - łóżko polowe; balkon lub taras, klimatyzacja, telewizja satelitarna, minibar (za opłatą), zestaw do parzenia kawy, telefon, sejf, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem
• Standard Sea Side View: ok. 30 m2, boczny widok na morze, 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze, dostępna jest tylko jedna dostawka - łóżko polowe; balkon lub taras, klimatyzacja, telewizja satelitarna, minibar (za opłatą), zestaw do parzenia kawy, telefon, sejf, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem
• Family Room: ok. 60 m2, 2 pomieszczenia oddzielone drzwiami (w sypialni znajduje się jedno łóżko podwójne, a w salonie sofa), balkon lub taras, klimatyzacja, telewizja satelitarna, minibar (za opłatą), zestaw do parzenia kawy, telefon, sejf, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem
Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest tylko w recepcji. Pokoje Single/Double/Triple mają takie samo wyposażenie - różnią się jedynie liczbą gości.
Sport, rozrywka
Bezpłatnie:
• Basen zewnętrzny
• Zjeżdżalnie wodne
• Boisko do siatkówki plażowej
• Międzynarodowe animacje
Za opłatą:
• Bilard
• Centrum nurkowe
• Windsurfing
• Salon piękności
• Aqua center (sporty wodne, wyprawy wędkarskie i snorkeling)
• Dyskoteka
• Sklepy
• Centrum SPA (jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, salon masażu, zabiegi)
• Sala konferencyjna
Dzieci
• Basen dla dzieci
• Animacje
• Łóżeczka dziecięce
• Wysokie krzesełka dla dzieci
• Posiłki dla dzieci
Wyżywienie
Restauracje i bary:
• Restauracja bufetowa
• Restauracja włoska a la carte (raz na min. tydzień pobytu przy AI)
• Restauracja a la carte VIP Club (za opłatą)
• Dyskoteka (za opłatą)
• Bar na plaży (tylko napoje bezalkoholowe)
• Bar przy basenie
• Bar w lobby
System żywnościowy:
• Śniadania i Obiadokolacje
• All inclusive: śniadanie 07:00 - 10:00 w formie bufetu
• Obiad 13:00 - 15:00 w formie bufetu
• Kolacja 19:00 - 21:00 w formie bufetu
• W czasie posiłków w głównej restauracji napoje bezalkoholowe są dostępne w formie samoobsługi
• Przekąski 16:00 - 17:00 jedna bezpłatna kolacja na pobyt (minimum 7 nocy) we włoskiej restauracji a la carte - wymagana rezerwacja
• Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w cenie od 10:00 do 22:00 (napoje bezalkoholowe (Cola, Fanta, Sprite i napoje gazowane), woda mineralna z dozownika, soki z dozownika, napoje gorące (herbata, kawa americano, cappuccino i Nescafé), lokalne napoje alkoholowe (gin, wódka, rum, brandy, whisky, piwo):
• Bar na plaży: 10:00 - 17:00 (tylko napoje bezalkoholowe)
• Bar przy basenie: 10:00 - 18:00 bar w lobby: 10:00 - 22:00 hotel oferuje jedną butelkę wody dziennie na gościa
• Za opłatą: minibar, świeżo wyciskane soki, wino, kawa po turecku
Uwagi
Plac zabaw dla dzieci, restauracja a la carte oraz siłownia są w trakcie renowacji.
Ważne
W Egipcie podjęto decyzję, że nie można obecnie wpuszczać obywateli Syrii do tego kraju (z wyjątkiem posiadaczy tymczasowego pobytu w Egipcie w celach innych niż turystyczne). W przypadku naruszenia tego zakazu, zostanie nałożona kara finansowa.
Dostawki
W większości egipskich hoteli oferowana jest tylko 1 dostawka. Najczęściej jest to rozkładane łóżko pojedyncze. Należy wziąć to pod uwagę przy zakwaterowaniu 2+2 lub 3+1, gdzie 1 dziecko nie otrzyma dostawki i będzie spało z rodzicami.
Opinie 373
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Styczeń 2026
Grupa znajomych
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
6.4
Opinie o tym hotelu są gorszę niż jest w rzeczywistości, generalnie hotelu jest czysto, jedzenie jest dobre nie wiem jakie trzeba mieć podniebienie żeby oczekiwać czegoś więcej w hotelu tej kategorii, Jedzenie ogółem nie jest problemem bo jest to centrum więc można wyjść i dobrze zjeść w pobliskich restauracjach za małe pieniądze. Hotel jest w centrum miasta co jest jego podstawową zaletą. No i ważna sprawa to nie jest hotel dla rodzin z dziećmi!!! Dzieci zanudziły by się w nim na śmierć!
Zalety
• Dobra pomocna obsługa, rewelacyjna lokalizacja oraz bardzo ładna plaża hotelowa do której trzeba przejść tylko na druga stronę ulicy. Na miejscu spa z całkiem dobrymi masażami które po negocjacjach są w dobrej cenie.
Wady
• Pokoje nie są zbyt efektywne ale dostajesz to za co płacisz, więc naprawdę nie ma co się czepiać, łazienki mimo tego że są czyste to ząb czasu nadgryzł je dość mocno, wadą są też dwie dyskoteki praktycznie zaraz pod hotelem i w niektórych pokojach od strony ulicy jest po prostu w nocy głośno, pokoje od strony basenu ciche. Basen jest bardzo malutki ale spełnia swoje zadanie.
Mapa



Atrakcje w okolicy Dexon Roma (ex. Roma)
Zobacz więcej

Pogoda
Czerwiec
Przed podróżą
Potrzebne dokumenty:
- Paszport - ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu. Minimum 8 miesięcy, jeśli wnioskujesz o wizę przez internet.
- Wiza turystyczna - możesz ją kupić na lotnisku po przylocie, w egipskich placówkach dyplomatycznych w Polsce lub przez internet na stronie: Wniosek o wizę
Wiza jednorazowa jest ważna przez 30 dni i kosztuje 30 USD/os.
Wiza wielokrotna jest ważna przez 6 miesięcy. Uprawnia do pobytów przez maksymalnie 30 dni. Kosztuje 60 USD/os.
Wyjazd na Półwysep Synaj:
Jeśli planujesz podróż wyłącznie na wschodnie wybrzeże Półwyspu Synaj (np. do Sharm El Sheikh, Taba, Dahab), a Twój wyjazd będzie trwał maksymalnie 14 dni - wiza nie jest obowiązkowa. Możesz skorzystać z bezpłatnego stempla Sinai Only. Obejmuje on podróże od granic Ras Mohammed (w pobliżu miasta Sharm el Sheikh) do Taby włącznie oraz do Klasztoru Świętej Katarzyny na południu półwyspu. Z bezpłatnym stemplem nie możesz podróżować do pozostałych regionów Półwyspu Synaj lub innych miejscowości Egiptu.





















