Aktualizujemy parametry oferty
Średnia ocena1 opinia
2,0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Doubletree by Hilton Jumeirah Beach

Last minute

Dostępne pokoje

Suite dwuosobowy

prysznic, klimatyzacja, WC internet minibar telewizor
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite dwuosobowy

prysznic, WC, łazienka classic safe telewizor telefon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

495
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
8570
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK549770Region: DubajOrganizator: neckermann

Opis hotelu

Informacje Ogólne:DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach w Jumeirah Beach Residence posiada 110 pokoi i został odnowiony w 2014 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Jumeirah (1km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, klimatyzację, lobby i salon. W 24-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, francusku, arabsku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, kino, postój taksówek, dyskoteka, przystanek autobusowy, supermarket i sklepy. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów. DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną atmosferą, romantycznymi kolacjami i romantyczną lokalizacją i widokami. Udogodnienia:Hotel oferuje opiekę medyczną, pralnię, usługi prasowania i serwis pokojowy. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną. Posiłki:W hotelu znajdują się 5 restauracje. Sport i Rozrywka:DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach posiada pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i aerobik. Dodatkowe Informacje:Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Mapa i atrakcje okolicy

Wyspy Palmowe

5 km w linii prostej od hotelu
Będąc w Dubaju koniecznie skierujemy swoje kroki w stronę Wysp Palmowych - jedynych wysp na świecie stworzonych sztucznie przez człowieka, które absolutnie zachwycają. Kompleks składa się z trzech wysp-palm: Palmy Jumeirah, Palmy Jebel Ali oraz Palmy Deira. Każda z nich wyróżnia się czymś wyjątkowym ale z pewnością na każdej znajdziemy luksusowe hotele, domy i apartamentowce chętnie zamieszkiwane przez gwiazdy Hollywood.

Zobacz więcej

Pogoda

Temperatura w dzień
38°C
Temperatura w nocy
27°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
10

Opinie

Opinie dodane przez

Przed podróżą

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 66