Dobry1 opinia100% poleceń
7,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyFrancjaAlpy i Lazurowe Wybrzeże

Alpy i Lazurowe Wybrzeże

Wycieczka objazdowa

Last minute
Kod oferty: WAK182369
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Zwiedzanie romantycznej Werony - miasta Romea i Julii.
 • Największe perły Lazurowego Wybrzeża - Nicea, Monako, St. Tropez.
 • Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille du Midi u podnóża Mont Blanc.
 • Mont Blanc - dach Europy
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Dojazd

  07:3015.05.2021 SobotaWarszawa
  16:0015.05.2021 SobotaAlpy I Lazurowe Wybrzeże

  Powrot

  10:0024.05.2021 PoniedziałekAlpy I Lazurowe Wybrzeże
  18:0024.05.2021 PoniedziałekWarszawa

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK182369Organizator: Rainbow

  Opis oferty

  Zakwaterowanie:

  Hotele/ - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1, w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba).

  Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.

  Do dyspozycji gości:

  W hotelu z reguły bar

  Kategoria lokalna:

  /

  program

  Dzień 1

  Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400km od granic Polski).

  Dzień 2

  Przejazd przez Szwajcarię. Przed południem dotrzemy do Genewy, gdzie udamy się na spacer po najpiękniejszej części miasta. Zobaczymy jezioro Lemańskie, urokliwą starówkę oraz gmach europejskiej siedziby ONZ (z zewnątrz). Następnie przejazd do Francji. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu (okolice Chambery lub Annecy).

  Dzień 3

  Po śniadaniu przejazd do Chamonix - najbardziej znanego miasta Alp Francuskich. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille du Midi (3842m n.p.m.) u podnóża Mont Blanc i spacer po mieście. Przejazd do Annecy - przepięknego, położonego u ujścia rzeki Thiou miasteczka nazywanego alpejską Wenecją. Spacer po uroczej starówce i rejs statkiem po jeziorze D'Annecy. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 200km).

  Dzień 4

  Po śniadaniu wyjazd w kierunku Arles, miasteczka będącego duszą Prowansji, a które upodobał sobie Vincent van Gogh. Odwiedzimy między innymi rzymski amfiteatr oraz piękny kościół St. Trophime. W dalszej kolejności przejazd do Avignon, gdzie znajduje się Pałac Papieski i słynny most St. Benezet (Pont d'Avignon). Przejazd w okolice Arles lub Marsylii na nocleg. (Trasa ok. 450km).

  Dzień 5

  Po śniadaniu zwiedzanie Marsylii - największego portu Francji i jednego z najstarszych miast Francji. Zwiedzanie bazyliki Notre Dame, spacer po słynnej ulicy Canabiere, a następnie przejazd do St. Tropez - jednego z najbardziej znanych i eleganckich kąpielisk, odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po miasteczku. Następnie udamy się do Cannes, miasta słynnego z festiwali, Alei Gwiazd i wspaniałych hoteli przy bulwarze la Croisette. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Antibes. (Trasa ok. 250km).

  Dzień 6

  Po śniadaniu przejazd do Księstwa Monaco. Zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace Kelly, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanografii. Następnie zwiedzimy Monte Carlo, znane ze wspaniałych kasyn, gdzie każdy może zostać milionerem. Dalej udamy się do St. Paul de Vence - malowniczego, średniowiecznego miasteczka, położonego na szczycie wzgórza. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120km).

  Dzień 7

  Po śniadaniu czas wolny na plażowanie lub samodzielne zwiedzanie. Dla chętnych proponujemyfakultatywną wycieczkę do Kanionu Verdon połączoną z wizytą w prowansalskim miasteczku Moustiers Sainte Marie. Niezwykla malowniczy kanion o długości ok. 21kmmoże się poszczycićunikatową fauną i florą. W programie krótszy i mniej wymagający odcinek kaniony, który pokonamyrowerami wodnymi (ok. 2 godzin). Będzie to świetna okazja do podziwianiaturkusu wody i wapiennych skal, w których woda wyżłobiła sobie drogę miliony lat temu. Uwaga! Przeprawa rowerami wodnymi należy do bardzo relaksacyjnych inie wymaga od uczestników wyjątkowej kondycji. Zaleca się zabranie plastikowych butów lub klapek. Następnie przejedziemy autokarem do niezwykle urokliwej i przepięknie położonej miejscowości Moustiers Sainte Marie, gdzie udamy się na krótki spacer. Czas na zakupy pamiątkowe i posiłek we własnym zakresie. Powrót do hotelu we wczesnych godzinach wieczornych. Koszt wycieczki to ok. 40 EUR/os. (wycieczka odbywa sięw miarę możliwości iprzy zebraniu min. 20 osób).

  Dzień 8

  Po śniadaniu udamy się do Antibes, miasta targów prowansalskich. Zwiedzanie starówki z wąskimi, krętymi uliczkami i Zamkiem Grimaldich. Dalej przejazd do Nicei - niekoronowanej stolicy Lazurowego Wybrzeża, miasta artystów, miliarderów i arystokracji. Zwiedzanie miasta: przejazd wzdłuż Promenade des Anglais ze słynnymi hotelami - pałacami: Negresco i Meridien, wejście na wzgórze zamkowe, z którego roztacza się wspaniała panorama na port i Zatokę Aniołów. Następnie spacer po starówce oraz czas wolny na zakupy i obiad (we własnym zakresie). Przejazd na nocleg w okolicach Werony. (Trasa ok. 550km).

  Dzień 9

  Po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji. Rejs na wyspę Burrano (gdzie zobaczymy słynne weneckie koronki). Następnie rejs do centrum i spacer po mieście: Plac i Bazylika św. Marka, pałac Dożów, Most i dzielnica Rialto, Canale Grande. Wieczorem wyjazd do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1100km - do granic Polski).

  Dzień 10

  Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Woszczyce-Orzesze ok. 10:00).

  Uwagi do programu

  • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

  • Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

  świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opiekę polskojęzycznegopilota.

  Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 205 EUR/os dorosła oraz 175 EUR/dziecko do 12 roku życja, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych.

  inne

  Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.

  Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

  "

  meta description

  Mont Blanc - dach Europy • Annecy i Chamonix - urok Alp • Avignon i Marsylia - droga wzdłuż Rodanu • Nicea i Cannes - luksus i plaże • Monako i Monte Carlo - kasyna i milionerzy • Wenecja - przedsmak Włoch

  opinie klientów

  Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą. Obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu nie dotyczy kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów i pracowników transgranicznych, z wyjątkiem kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów przypływających promem z Irlandii. Muszą oni okazać negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego wykrywającego białko N SARS-Co-V-2.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
  Wiza nie jest wymagana.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.6
  Anna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Para
  Duży zasób wiedzy pilota, tempo zwiedzania dostosowane do naszych potrzeb. Był również czas wolny na indywidualne zwiedzanie i odpoczynek.
  ZaletyŚwietny program, bogaty i atrakcyjny. Klimatyczne miejscowości i miasta z historią. St. Tropez trochę przereklamowane. Wspaniała wycieczka fakultatywna do Kanionu Verdon. Piękne Księstwo Monaco. Bardzo nam się podobało. Od gór po piękne Lazurowe Wybrzeże. W Wenecji ciekawa wycieczka na wyspę Burano. Super trasa.
  WadyWyżywienie, tylko śniadania. Hotel w okolicach Antibes nie spełniał standardów /wilgoć, ciasno, łazienka i toaleta oddzielone ścianką i zasłoną. Trzy noclegi w tym hotelu/. Pozostałe noclegi bez zastrzeżeń.