Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Village Montana (Tignes)

Kod oferty: WAK217104
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • jedne z najlepszych warunków narciarskich w Europie
 • możliwości uprawiania narciarstwa pozatrasowego (trasy obsługiwane przez wyciągi)
 • 2 miejscowości: Tignes i Val d'Isere i 2 lodowce - sezon cały rok
 • wiele tras biegowych oraz atrakcje dla wielbicieli freestyle (snowarki)
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK217104Region: Espace KillyOrganizator: SNOW
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  11°C
  Temperatura w nocy
  3°C
  Temperatura wody
  13°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Obszar narciarski którego nazwa pochodzi od jednego z najsłynniejszych narciarzy francuskich Jean - Claude Killy, który zdobywał swoje umiejętności na tych terenach, uznawany jest za jeden z najpiękniejszych na świecie. Śnieżne królestwo obejmujące Tignes i Val d'Isere to surowe szczyty i wspaniałe kotły śnieżne otoczone nienaruszoną alpejską przyrodą.

  Espace Killy charakteryzuje przede wszystkim możliwość jazdy na nartach przez cały rok na lodowcach De Pissaillas i Grande Motte.

  Ilość tras i ich stopień trudności sprawia, że przez wielu obszar ten uważany jest za najlepszy teren sprawdzenia swoich narciarskich umiejętności a wspaniała infrastruktura o przepustowości ponad 135 tys./os./godz. gwarantuje, że nie będziemy tracić czasu w kolejkach.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Lech vv
  Hotel ponad nasze oczekiwania. Słyszeliśmy że na Meksyk względem standardu nie ma co się zbytnio napalać. Ale po pobycie w tym hotelu uważam że opinie te są nieuzasadnione. Elegancki hotel. Znaleziono umiar między luksusem a przepychem. W all ciężko było spróbować wszystkiego . Starano się też żeby smak potraw był jak najlepszy, a nie żeby jedzenie było tylko masową produkcją. Drinki do oporu i niektóre przesadzali. To chyba jedyna negatywna uwaga.
  10
  Maciek vv
  Dla mnie najlepszy hotel w Cancunie. Pierwsza klasa wśród hoteli. Wyżywienie nie do przejedzenia. Duże ilości owoców morza, mięsa, Wielkie ilości. Drinki do oporu. W hotelu wszystko jest przemyślane. Dochodziło do tego że z prysznica oglądałem telewizje... Wiem że to już lekkie zboczenie, ale chciałem uzmysłowić jak hotel podchodzi nawet do najdziwniejszych potrzeb gości. Jeśli ktoś znajdzie powód do narzekania będę pełen podziwu dla niego.
  10
  Mirek vv
  Całość wypada świetnie. Architektura hotelu, jego wnętrza niczym komnaty królewskie bogato zdobione. Świetne serwis, personel potrafi podejść do każdego gościa indywidualnie. Świetne położenie. Plaża pod nosem. Nogami można dojść do sklepów, jeśli chcecie nocnych wrażeń do za 50peso można skorzystać z autobusu do śródmieścia. Darmowe sporty nie są na hotelowej plaży, ale przy bardzo ruchliwej drodze. Posiłki nie fantastyczne ale tez nie tragiczne. Po prostu dobre.
  10
  krysia100
  Pobyt - Kwiecień 2008Rodzina z dziećmi

  8.7
  Grzesiu_1968
  Pobyt - Styczeń 2006Rodzina z dziećmi