Narty Tignes

Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Państwa kryteria.

Poniżej prezentujemy wycieczki do regionu Espace Killy w terminie wyjazdu od 19 maja 2022, z datą powrotu do 19 czerwca 2023, dla 2 osób dorosłych, narciarskie.

Wybrane filtry:
narty
wyczyść
Znaleziono 3 oferty spełniające kryteria
Sortuj od
Najpopularniejszych
NajpopularniejszychNajtańszychNajwyższego rabatuNajwyżej ocenianych
Polecana oferta

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.
Stacja położona przy pięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców zachwyca każdego swoim położeniem. Usytuowana na wys. 2100 m i obdarzona specyficznym mikroklimatem zapewnia doskonałe warunki zjazdowe od grudnia do maja, zaś na pobliskim lodowcu Grande Motte przez cały rok.

Dodatkową atrakcją jest podziemna kolej - Funiculaire, która w ciągu 10 min. wywozi narciarzy na wysokość 3200 m.
Warunki zjazdowe są nieco łatwiejsze niż w Val d'Isere, chociaż, jak wszędzie znajdują się także trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy a także 20 km tras biegowych oraz jeden Snow Park.

W Tignes znajdują się wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa akrobatycznego, od kilkunastu lat odbywają się tu Mistrzostwa Świata w tej konkurencji.

Z ciekawostek warto wspomnieć, iż wysokogórskie sceny rozgrywające się w Peru w swoim kultowym filmie "Wielki błękit", Luc Besson kręcił właśnie w Tignes. Za opłatą ok. 25 euro można zaryzykować zejście pod lód jeziora Tignes w specjalnych, ciepłych kombinezonach.

Ceny Skipassów:
  • 6 dni: ok. 167 Euro TIGNES  • MAPA TIGNES

    [foto2] (Kliknij na mapę, aby powiększyć obraz)