Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Residence Le Buet

Kod oferty: WAK280714

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

ok. 31 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

31 - 33 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

32 - 36 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

26.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK280714Region: Le Grand MassifOrganizator: SnowTrex

Miasto

Morillon

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulny obiekt Résidence Le Buet znajduje się w Les Esserts w Morillon 1100, tuż przy stoku, ok. 100m od centrum miejscowości, połączonej kolejką linową z miejscowością Morillon Village. Do wyciągów jest około 50m. Najbliższe obiekty handlowe są oddalone o ok. 500m, natomiast centrum Morillon Village o ok. 5km. Do wyposażenia obiektu należą: recepcja, Wi-Fi (za opłatą) oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne, publiczne miejsca parkingowe znajdują się ok. 800m od obiektu, mają Państwo jednak możliwość podjechania pod obiekt, aby rozpakować i spakować bagaże. Wyposażenie i wyżywienieWygodne studia i apartamenty wyposażone są w pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), łazienkę i w większości oddzielne WC, Wi-Fi (za opłatą) oraz balkon lub taras. Nisza kuchenna zawiera 4-palnikową kuchenkę, lodówkę, zmywarkę do naczyń, mikrofalówkę z funkcją grilla oraz ekspres do kawy. Za opłatą można wypożyczyć sprzęt do fondue lub raclette. Oferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowa (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Miejsca parkingowe (publiczny)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Ręczniki: 9,- € /osob. Zestaw do sprzątania: 6,- €Wi-Fi (maks. 2 urządzenia /apart.): 8,- € /dzień lub 20,- € /tydz. TV (w studio/apart.): 8,- € /dzień lub 42,- € /tydz. Zestaw do raclette lub fondue (wypożyczenie): 6,- € /dzieńAkcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 30,- € /pobyt/dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,75 € za osob./nocKaucja: 300,- € /apart. Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /os./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /pobyt, bez karmy, konieczność przedstawienia aktualnego zaświadczenia o szczepieniach oraz konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.

Apartament 4-osob. (ok. 31m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiem (1,40m)osobne WCbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (31 - 33m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą do spania i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiem (1,40m)kabina sypialna z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (32 - 36m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą do spania i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiem (1,40m)kabina sypialna z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkon lub taras

Apartament 8-osob. (54 - 56m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą oraz TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnym typu Grand lit (1,40m)pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem piętrowym lub 2możliwościami spaniadodatkowa łazienka, oddzielne WCbalkon lub tarasmieszkanie dwupoziomowe

Studio 4-osob. (28 - 29m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVkabina sypialna z łóżkiem piętrowym lub 2 dodatkowymi możliwościami spania w pokoju dziennymw większości oddzielne WCbalkon lub taras

Dojazd

Kolej: Cluses (ok. 15km)Przelot: Genewa (ok. 70km), Lyon (ok. 195km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grand massif

Maks. wysokość: 2480mMin. wysokość: 697mWys. miejscowość: 1100mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265kmTrasy zielone/niebieskie: 135kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 35km

Region narciarski grand massif

Maks. wysokość: 2480mMin. wysokość: 697mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265kmTrasy zielone/niebieskie: 135kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 35km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 15.06 br. nie ma obowiązkowej kwarantanny dla podróżnych z krajów europejskich (państwa członkowskie UE, a także księstwa Andory i Monako, Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii, Norwegii, San Marino i Watykanu). Dobrowolna kwarantanna dla podróżnych z krajów wymagających jej dla francuskich podróżnych, stosując zasadę wzajemności (Wielka Brytania i Hiszpania).

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00