Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyGrecjaEviaEretriaHotel Miramare Eretria

Hotel Miramare Eretria

Kod oferty: WAK472901
Kod oferty: WAK472901
1/17
basen
obiekt
teren hotelu
teren hotelu
aquapark, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: EviaOrganizator: GrecosKod oferty: WAK472901
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Anna
Wrzesień 2022 ·

Singiel

Dodano: 02.10.2022
8.0
+8
hotel zlokalizowany poza miastem, niedaleko Eretrii. do sąsiednich miejscowości łatwo dojechać lokalnym autobusem. w okolicy nie ma ani jednego sklepu, ale w hotelu jest mini bar. sam hotel spory, pokoje przestronne, czyste, główny budynek zadbany (nie wiem, jak mniejsze budynki w środku, ale z zewnątrz w porządku). codzienne sprzątanie pokoi, regularna wymiana ręczników. dookoła hotelu dużo roślin, zwłaszcza drzew oliwnych. leżaki dookoła basenów pod ażurowymi daszkami pokrytymi roślinnością. 2 stoły do bilardu przy basenie koło baru (integracja i dobra zabawa gwarantowana). przy basenie stale muzyka, nie za głośna, na prośbę pracownicy pogłaśniają ją lub ściszają. muzyczne hity, które raczej każdemu podpasują i umilą czas przy basenie i barze. muzyka i światła przy basenie wyłączane o północy. jedzenie smaczne, zróżnicowane, codziennie inny zestaw dań. kelnerzy regularnie sprawdzają i donoszą jedzenie. możliwość wyboru stolika na balkonie i w środku. jak najbardziej są też krzesełka dla małych dzieci. na balkon i nad basen przychodzą koty i proszą o jedzenie (lepiej nie karmić, ponieważ potem skaczą do ludzi i drapią). Dojście do morza: trzeba wyjść z hotelu do głównej drogi, przejść w lewo chodnikiem do przejścia podziemnego, a dalej wąskim przejściem pomiędzy prywatnymi działkami. Zejście na plażę po schodach. plaża kamienista, nie za długa. kilka leżaków pod parasolami. zdarzyło się, że zabrakło leżaków, ale na prośbę obsługa hotelu doniosła kolejne. cudny widok na część kontynentalną Grecji. Woda czysta, przejrzysta i ciepła. sporo rybek, muszelek, trochę małych jeżowców.
ZaletyPracownicy na recepcji pomocni i życzliwi, doradzą, jak i gdzie dojechać, oraz gdzie jest bardziej lub mniej bezpiecznie. cała obsługa hotelu bardzo miła, rozmowna. zdecydowanie rodzinna atmosfera jest dużą zaletą Hotelu Miramare. Greek night !! Mógłby być dłuższy i kilka razy w tygodniu.
WadyGreek night, Latino night - tylko 2 wieczory w tygodniu. przydałoby się więcej takich animacji i okazji do tańczenia (na każdym wieczorze mogliśmy spróbować 2-3 układy). na Latino night tylko 1 para tancerzy, nie mogli się tak sprawnie wymieniać jak na Greek night (2 pary) - potrzebne były przerwy, aby para mogła zmienić stylizacje. Kratka wokół basenu gdzieniegdzie aż czarna. W łazience stara słaba suszarka do włosów. Brak gniazdka do podłączenia własnej .

Jolanta
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 03.10.2022
9.0
+1
W hotelu panuje bardzo rodzinna atmosfera, hotel położony jest na sporej powierzchni, dysponuje kortami tenisowymi i boiskiem do siatkówki. Umiejscowiony jest w drugiej linii brzegowej, aby dotrzeć do plaży należy przejść przez tunel pod ulicą.
ZaletyRodzinna atmosfera, długo czynny bar przy basenie, aquapark dla dzieci, przestronne pokoje, urokliwy widok na góry, 2 baseny .
WadyNie jest bezpośrednio przy plaży, sama plaża jest niewielka, brak wody butelkowanej w pokojach .

Natalia i Kuba
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 24.07.2022
9.0
Pobyt w hotelu bardzo udany. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo pyszne i niemonotonne, każdy znajdzie coś dla siebie :) Obsługa bardzo miła, serdeczna i profesjonalna. Ciepła, rodzinna atmosfera stworzona przez właścicieli hotelu sprawia, że chce się tu wrócić. Dojazd do centrum Eretrii bezproblemowy- autobusem w 10 min za 2€/os, natomiast taxi w 5 min za 8€. Serdecznie polecamy wszystkim.

Alina i Tadeusz
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 27.07.2022
9.0
Hotel czysty, zadbany, położony w pięknym ogrodzie. Bardzo miła , pomocna obsługa. Przepyszne jedzenie. Idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Pani Karolina z Grecosa-perfekcyjna obsługa.
ZaletyJedzenie, personel .
WadyBrak.

Urszula
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 02.08.2022
5.0
Hotel przyzwoity chociaż nie zasługuje na ocenę 8.5
ZaletyBlisko do morza, czysto miła obsługa, duże baseny, mało gości i wolne leżaki .
WadyBrak toalety na malutkiej plaży. Brak animacji dla dzieci. Monotonne śniadania chociaż ogólnie jedzenie jak to w Gracji smaczne. Głębokie baseny bez brodzika do południa zimne przyjemnie dopiero w dalszej części dnia.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
24°C
18°C
21°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.