Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Harmony Boutique

Kod oferty: WAK641855
basen
obiekt, teren hotelu
basen
basen
basen
basenobiekt, teren hotelubasenbasenbasenbasenteren hoteluteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokój, balkon / tarasłazienkałazienkarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

31.05.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
31.05.2021 Poniedziałek
JMKMykonos

Powrót

07.06.2021 Poniedziałek
JMKMykonos
07.06.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK641855Region: MykonosOrganizator: Ecco Holiday

Region

Grecja/Mykonos

Opis

Pierwszy taki luksusowy butikowy hotel w MykonosBardzo blisko do plaży, jednocześnie w centrum dzielnicy handlowej i rozrywkowejOrganizacja ekskluzywnych atrakcji (jacht, helikopter i inne)Bogata oferta spa ze wspaniałymi zabiegami odmładzającymi i regenerującymi

Lokalizacja

W Mykonos Town, ok. 2,3km od lotniska, przy plaży.

Wyposażenie

Restauracje: 1, bary: 1, baseny odkryte: 1, taras słoneczny, kawiarnia, parking, basen, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, pokoje dla niepalących, recepcja 24h, room service, spa, centrum fitness, bar przy basenie.

Basen

Parasole i leżaki bezpłatne, ręczniki.

Pokoje

Przyjemne i przestronne pokoje z ciepłym wnętrzem zachęcającym do relaksu. Na wyposażeniu: klimatyzacja, telewizja, mini bar (płatny), telefon (płatny), internet, suszarka do włosów Typ pokoju - Pokoje standard dla max. 2 os z widokiem na morze.

Plaża

Przy hotelu, piaszczysta.

Sport i fitness

Część oferty może być dostępna za dopłatą: trener personalny, centrum fitness, joga, masaż, SPA, sauna.

Dla dzieci

Opiekunka (płatna).

Wyżywienie

Śniadania.

świadczenia

Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer shuttle bus lotnisko-hotel-lotnisko.
W cenie bagaż podręczny:
lot Wizz Air (W6): 1 sztuka bagażu podręcznęgo max. wymiary 40x30x20 cm;
lot LOT (LO): 1 sztuka bagażu podręcznego 8kg;
Rezerwacja na potwierdzenie w ciągu 48 godzin.

Cena nie zawiera

Linie LOT:
bagaż rejestrowany do 23 kg - 300 pln/os / 2 stronyWIZZAIR:
wyloty z Katowic - bagaż rejestrowany 20 kg - 450 zł/2 strony, bagaż podręczny 10 kg o max. wym. 55 cm x 40 cm x 23 cm - 150 zł/2 stronywyloty z Gdańska - bagaż rejestrowany 20 kg - 550 zł/2 strony, bagaż podręczny 10 kg o max. wym. 55 cm x 40 cm x 23 cm - 150 zł/2 strony.Ceny w momencie rezerwacji. Dodanie bagażu po potwierdzeniu rezerwacji wiąże się z wyższymi cenami.

Cena nie zawiera opłaty za wybrane miejsca w samolocie. Podczas odprawy on-line przydzielane są one automatycznie przez system. Oznacza to, że osoby z jednej rezerwacji mogą zajmować różne miejsca w samolocie. Dotyczy to także dzieci powyżej 12 roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.

Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
Obowiązkowy lokalny podatek turystyczny obejmujący wszystkich turystów przebywających w Grecji powyżej 1 dnia:
dla pobytów, w hotelach 5 - 4 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 4 - 3 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 3 - 1,5 € / noc / pokójdla pobytów, w hotelach 2, 1 lub w apartamentach - 0,5 € / noc / pokójPodatek będzie pobierany na miejscu, po przylocie do Grecji. Zastrzegamy możliwość zmiany, opłata niezależna od organizatora.

Obsługa na miejscu

Brak obsługi.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
18°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 8 stycznia 2021 r. do 19 kwietnia 2021 r. (z możliwością przedłużenia) zostaną zobligowane do poddania się 7-dniowej kwarantannie, a w przypadku osób powracających z Wielkiej Brytanii (bez względu na narodowość) do poddania sią 7-dniowej kwarantannie z dodatkowym wymogiem wykonania testu PCR w ostatnim dniu izolacji. Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review