Dobry1 opinia100% poleceń
5.4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Santo Miramare Resort

Kod oferty: WAK659217
Last minute
Kod oferty: WAK659217

Promocja

Itaka - LATO 2021Tylko do 31 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 15% (reszta dopiero 21 dni przed wyjazdem).

Opis oferty

Region: SantoriniOrganizator: ItakaKod oferty: WAK659217

Region

Grecja / Santorini

Opis oferty:

Zaprojektowany w tradycyjnym stylu, zaprasza na wspaniałe greckie wakacje. To idealne miejsce dla wszystkich kochających słońce i morze! Wulkaniczną plażę dzieli od hotelu tylko nadmorska promenada, a na jej prywatnym odcinku Goście mają do dyspozycji bezpłatne parasole i leżaki. Baseny na ładnie zaprojektowanym dziedzińcu to świetna alternatywa dla plaży. Z hotelu niedaleko jest do Perissy, typowego kurortu z mnóstwem restauracji, tawern, barów i majestatyczną skałą Mesa Vouno, dominującą nad plażą. Warto wybrać się także do malowniczego Emporio - wioski, w której zatrzymał się czas.

Położenie:

Na południu wyspy, w Agios Georgios, ok. 3km od PERISSY z tawernami i barami, ok. 3km od Emporio, ok. 23km od Oia, ok. 14km od Firy - stolicy wyspy; ok. 13km od lotniska na Santorini; przystanek autobusowy ok. 50m od hotelu.

Plaża:

Perivolos, publiczna, wydzielona część hotelowa, piaszczysto-kamienista, z czarnym wulkanicznym piaskiem, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 20m od hotelu, bezpłatne parasole i leżaki.

Hotel:

Czterogwiazdkowy, elegancki, w tradycyjnym stylu, zbudowany w 2005 r., całkowicie odnowiony w 2016 r., 121 pokoi, 2 piętra, recepcja, restauracja, bar przy basenie; ogród; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na ogród lub basen;

Studio:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: niewielki aneks kuchenny; widok na ogród lub basen; studio za dopłatą;

Junior suite:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30m², optycznie wydzielona część dzienna, wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: lodówka; widok na ogród lub basen; junior suite za dopłatą;

Rodzinny:

2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 44m², 2 osobne sypialnie oddzielone drzwiami; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: lodówka; widok na ogród lub basen; pokój rodzinny za dopłatą.

Sport i rozrywka:

Basen, słodka woda, gł. 1-2,6m, basen dla dzieci, gł. 0,6m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; jacuzzi, sauna, sala fitness.

Gratis:

Serwis plażowyWi-Fi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Wtorek, 15.06.2021
07:00
10:55
WAWWarszawa - Chopin
JTRThira

Powrót

Wtorek, 22.06.2021
11:40
13:35
JTRThira
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Opinie dodane przez

5.4
Kris Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Seniorzy
Dzięki Wakacjom. pl i operatorowi Rainbow zamiast spędzić wakacje w hotelu Santo Miramare za który zapłaciłem prawie 11tys.zl za tydzień. Zostałem przez w/w firmę zmuszony do pobytu w hotelu Aegen Plaza w karygodnych warunkach. Taki miałem właśnie wymarzony urlop.
ZaletyPrzy plazy
WadyBrak

Pogoda

28°C
19°C
22°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 19 kwietnia 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zwolnieni są z obowiązku odbywania kwarantanny.

Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.