Bardzo dobry8 opinii100% poleceń
8,3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

THB Gran Playa (Can Picafort)

Last minute
Kod oferty: WAK521656
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  11:1501.05.2021 Sobota
  BERBerlin
  14:0001.05.2021 Sobota
  PMIMallorca

  Powrót

  14:3508.05.2021 Sobota
  PMIMallorca
  17:2008.05.2021 Sobota
  BERBerlin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK521656Region: MajorkaOrganizator: TOP Touristik
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  11°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.2
  AA
  Pobyt - Czerwiec 2011Para
  Hotel jest naprawdę ok. Jedzenie bardzo dobre! Pokoje czyste. Jedna uwaga dla osób, które podróżują same - pokój jednoosobowy jest naprawdę malutki i nie ma balkonu - wspominam o tym bo często bywa tak, że jedna osoba sama przebywa w pokoju przeznaczonym dla dwóch osób. W czasie pobytu mieliśmy wraz z narzeczoną pokój numer 312, z balkonu widać było morze - super widok. Uważam, że cena nie jest zbyt wygórowana z oferowaną jakość. Hotel jest położony 50 m /w linii porstej/ od plaży, blisko do promenady, blisko do ulicy przy której jest mnóstwo sklepów i restauracyjek, 200 m dalej można wypożyczyć samochód, na przeciwko hotelu można wypożyczyć rowery.
  9.6
  Piotr Brzozowski
  OGÓLNIE SUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!
  8.9
  Małgorzata
  Pobyt - Lipiec 2008Para
  Hotel kamaralny, nie za duży, ale czysty i bardzo zadbany. Obsługa miła, pokoje przestronne. Śniadania i obiady pyszne. Basen coprawda mały, ale morze rekompensuje wszystko. Plaża piękna, fajny deptak.Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Polecam serdecznie!
  7.2
  Basia vv
  Pokój był trochę za mały jak dla nas. Wygodnie urządzony. Pokojowe sprzątały codziennie. Jednak uwaga my mamy po 22 lata i nasze wymagania mogą być inne od starszych klientów. Najgorsze w pokoju było łóżko na którym ciężko było się wyspać. Posiłki składały się z trzech dań głównych i jakiś przekąsek. To co można było tam spotkać to sałatki, sery, pasty, mięso. Basen mały i dodatkowo mało leżaków. Nie wstając rano można zapomnieć o jakimkolwiek.
  8.6
  Marta
  Pobyt - Czerwiec 2007Para