Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

3470 zł/os.

9 834  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
16
teren hotelu, basen
basen
basen
basen
basen

6.8

64 opinie

Opis oferty

Region: TeneryfaBiuro podróży (przedsiębiorca): Oasis ToursKod oferty: WAK832130

Opis kontrahenta

Opis ogólny:

Hotel plażowy Ona Alborada, cieszący się szczególną popularnością wśród nowożeńców, jest oddalony o ok. 50 m od Las Galletas (Playa De Las Americas około 12 km). Najbliższa piaszczysta/żwirowa plaża, znajduje się ok. 1 km od hotelu. Do turystycznego centrum jest ok. 11 km. Do najbliższego supermarketu można dotrzeć po ok. 20 m. Najbliższe bary i restauracje położone są w odległości ok. 50 m. Dodatkową rozrywkę podczas pobytu gwarantuje kino (ok. 15 km). Z hotelu można wygodnie dotrzeć do następujących atrakcji: Los Cristianos Harbour (ok. 12 km), Siam Park (ok. 12 km) oraz Puerto Colon Harbour (ok. 14 km). Wypożyczalnia samochodów, postój taksówek (ok. 50 m) i przystanek autobusowy (ok. 50 m) zapewniają mobilność podczas urlopu. W nagłych sytuacjach opieki medycznej udzieli oddalony o ok. 12 km szpital. Lotnisko (TFS) położone jest ok. 12 km od hotelu. Między hotelem a lotniskiem dostępny jest odpłatny transfer. Kolejne lotnisko (TFN) jest oddalone o ok. 76 km. Wyposażenie :

Ten 4-piętrowy hotel oddaje do dyspozycji gości 285 pokoi. Obiekt posiada recepcję (check-in od godz. 15:00, check-out do godz. 12:00), lobby z barem, 2 windy, sejf (odpłatny) oraz kantor wymiany walut. W hotelu znajduje się restauracja. Wi-fi jest do dyspozycji gości za dodatkową opłatą. Poza tym hotel posiada salę konferencyjną. Z myślą o gościach z niepełnosprawnościami obiekt ma do dyspozycji specjalnie dostosowane łazienki. Usługa sprzątania pokoi jest bezpłatna. Basen:

Na terenie zewnętrznym hotelu znajduje się basen ze słoną wodą z oddzielnym basenikiem dla dzieci. W strefie basenowej są dostępne leżaki do opalania i parasole słoneczne (bezpłatnie). Znajdujący się przy basenie bar umożliwia gościom relaks nad wodą przy drinku. Wyżywienie:

All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja. Wybrane importowane alkohole (limitowane) w wybranych barach i restauracjach oraz koktajle w określonych godzinach. Napoje bezalkoholowe (09:00 - 17:00), piwo (09:00 - 17:00), wino (09:00 - 17:00), kawa i herbata (09:00 - 17:00) oraz lokalne alkohole (09:00 - 17:00). Sport/czas wolny:

Aktywności sportowe i rekreacyjne: bilard (za ewentualną opłatą), tenis stołowy (za ewentualną opłatą) i rzutki (za ewentualną opłatą). W odległości ok. 10 km od hotelu znajduje się pole golfowe. Miłośnicy jednośladów korzystać mogą z wypożyczalni rowerów. W ramach rozrywki dorośli mogą skorzystać z programu animacyjnego. Opieka nad dziećmi: mini klub (dla dzieci w wieku od 4 - 12 lat) i przedszkole. Informacje dodatkowe:

Niektóre obiekty oraz aktywności mogą podlegać dodatkowym opłatom. Część usług zależy od pory roku i lokalnych warunków klimatycznych. Personel hotelu mówi po angielsku, niemiecku, francusku, włosku i po hiszpańsku. Dostępne opcje płatnicze: Visa oraz Eurocard/MasterCard.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)

I dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Przelot liniami resjowymi -warunki

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np. : LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg. Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg. PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg. CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Cena zawiera/nie zawiera

UWAGA! SEZON LETNI

Oferta z przelotamami SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI (dynamiczne pakietowanie):

Cena zawiera: ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT,

Odprawę on line w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer. OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELA:

Oferta Barcelona/Girona obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura. Oferta z przelotami na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Andaluzję, Majorkę oraz Costa del Sol nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do biura na 2 dni przed wylotem. Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych. SEZON ZIMOWY - LISTOPAD-KWIECIEŃ

Oferta z przelotami do Barcelony/Gerony NIE ZAWIERA TRANSFERU w przypadku hoteli w Barcelonie. Zawiera transfer w cenie do miejscowości Santa Suzana, Lloret de Mar, Blanes, Callela, Malgrat de Mar, Pineda de Mar. Oferta liniami lotniczymi Wizzair nie zawiera miejsc obok siebie - możliwe do dokupienia.

Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

Rodzaj oferty- dynamiczne pakietowanie

W przypadku przelotów regularnymi liniami rejsowymi oferta jest realizowana w systemie DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu. W przypadku większości ofert z Dynamicznego Pakietowania na miejscu Klienci są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela (Costa Brava) i anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (pozostałe kierunki hiszpańskie). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny zawiera transfer lotnisko-hotel-lotnisko tylko w sezonie letnim (dotyczy tylko Costa Brava)

Ważne informacje.

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Apartament 1 bedroom standard balcony or terrace

2 dorosłych

Bez wyżywieniaBalkon lub tarasStandardowy
WylotRyanAir Ltd, FR 2655
19:45
00:25
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
TFS · 28.04 (Ndz.)Teneriffa
Przylot
13:05
19:20
TFS · 04.05 (Sob.)Teneriffa
KRK · 04.05 (Sob.)Kraków
9 834 zł
za pokój

Apartament 1 bedroom standard seaview balcony or terrace

2 dorosłych

Bez wyżywienia
WylotRyanAir Ltd, FR 2655
19:45
00:25
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
TFS · 28.04 (Ndz.)Teneriffa
Przylot
13:05
19:20
TFS · 04.05 (Sob.)Teneriffa
KRK · 04.05 (Sob.)Kraków
10 170 zł
za pokój

Apartament 1 bedroom standard balcony or terrace

2 dorosłych

Bez wyżywieniaBalkon lub tarasStandardowy
WylotRyanAir Ltd, FR 6121
06:45
11:40
WMI · 27.04 (Sob.)Warszawa - Modlin
TFS · 27.04 (Sob.)Teneriffa
Przylot
12:15
19:00
TFS · 04.05 (Sob.)Teneriffa
WMI · 04.05 (Sob.)Warszawa - Modlin
12 710 zł
za pokój

Apartament 1 bedroom standard seaview balcony or terrace

2 dorosłych

Bez wyżywienia
WylotRyanAir Ltd, FR 6121
06:45
11:40
WMI · 27.04 (Sob.)Warszawa - Modlin
TFS · 27.04 (Sob.)Teneriffa
Przylot
12:15
19:00
TFS · 04.05 (Sob.)Teneriffa
WMI · 04.05 (Sob.)Warszawa - Modlin
13 146 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

220
za 1 auto
1 auto
Data od
27.04.2024
Data do
04.05.2024
220
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka9 834

Cena całkowita

9 834
Do zapłaty teraz9 834

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 64

Zablokowanych opinii: 1
Wioletta
Klient Wakacje.pl
Marzec 2021 ·

Grupa znajomych

Dodano: 09.07.2022

9.0

Gdybym wiedziała, że otrzymam pokój- studio z zapleczem kuchennym nie wybierałabym opcji z wyżywieniem.

Zalety

1.Zielono dookoła.

2.Tuż przy hotelu ocean, który wlewał się do basenu.

3.Przestronne pokoje

Wady

Fatalne posiłki( czas ostrej pandemii).

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Park wodny Siam Park 10 km w linii prostej od hotelu
Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00).

Zobacz więcej

Park wodny Siam Park

Pogoda

17°C
13°C
17°C
13

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź