Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Karntnerhof

Kod oferty: WAK542536

Nasi klienci docenili

 • Dzięki alpejsko-adriatyckiemu położeniu zimy łagodne, słoneczne i śnieżne.
 • W Bad Kleinkirchheim mówi się: Ze stoku do termy - centrum SPA na wysokim poziomie.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy + dostawka

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  13.12.2020 Niedziela

  Wykwaterowanie

  20.12.2020 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK542536Region: KaryntiaOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Nassfeld-Hermagor

  Kraj

  Austria

  Położenie

  Przytulny 3-gwiazdkowy Superior-Hotel Kärntnerhof leży w spokojnej okolicy, ok. 6km od centrum miejscowości Hermagor i ok. 300m od jeziora Pressenger See. Teren narciarski Nassfeld jest oddalony o ok. 15km, a autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przy obiekcie. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 1,5km od obiektu.

  Wyposażenie

  Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, sala śniadaniowa, restauracja, bar oraz przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku są w ograniczonej dostępności. Na zapytanie możliwe jest skorzystanie z garażu (za opłatą). Strefa wellness o powierzchni 250m? oferuje saunę fińską, łaźnię parową, kabinę z podczerwienią, jacuzzi (za opłatą, raz w ciągu pobytu wejście gratis dla osoby płacącej pełną cenę), wody Kneippa oraz fontanną z wodą pitną ze źródła górskiego. Z solarium (za opłatą, raz w ciągu pobytu wejście gratis dla osoby płacącej pełną cenę) i masaży (za opłatą) mogą Państwo skorzystać na miejscu. Na zapytanie jest natomiast opieka nad dziećmi (za opłatą wg info. na miejscu).

  Wyżywienie

  Wliczone w cenę pobytu wyżywienie HB obejmuje napój powitalny, obfity bufet śniadaniowy z regionalnymi produktami oraz 4-daniowe menu do wyboru (5 dań głównych do wyboru) z bufetem sałatkowym na kolację. Na zapytanie dostępne są także dania dietetyczne, wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy. W Boże Narodzenie (24.12.) i Sylwestra serwowane jest 6-daniowe odświętne menu. Dodatkowo w Sylwestra organizowana jest wędrówka z pochodniami i przekąska o północy.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Napój powitalnySejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (nie łączy się z innymi rabatami)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  JacuzziMasażeSolariumMinibar (w pokoju)Garaż (na zapytanie): 20,- € /dzień

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 2,90 € za osob./nocKeycard: 5,- €

  Zwierzęta domowe

  Zwierzęta domowe na zapytanie (8,- € / dzień, bez karmy)

  Zniżki

  Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

  2 do 5 lat 30%

  6 do 14 lat 15%

  15 do 18 lat 5%

  Od 65 lat 5%

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  2 do 5 lat 65%

  6 do 11 lat 35%

  12 do 14 lat 30%

  15 do 17 lat 20%

  18 do 64 lat 5%

  Od 65 lat 10%

  Pokój rodzinny prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  2 do 5 lat 65%

  6 do 11 lat 35%

  12 do 14 lat 30%

  15 do 17 lat 20%

  18 do 64 lat 5%

  Od 65 lat 10%

  Pokój rodzinny prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  2 do 5 lat 65%

  6 do 11 lat 35%

  12 do 14 lat 30%

  15 do 17 lat 20%

  18 do 64 lat 5%

  Od 65 lat 10%

  Ważne wskazówki

  Dzieci do 5 lat włącznie nie są wyszczególnione na voucherze na karnety narciarskie. W towarzystwie rodzica, dzieci z tej grupy wiekowej mogą jeździć bezpłatnie. Jeżeli dziecko chce korzystać z wyciągów samodzielnie lub bierze udział w kursie narciarskim, należy dla niego zakupić osobny karnet. Więcej informacji uzyskają Państwo w kasie wyciągu. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

  Pokój z łóżkiem podwójnym, TV kabl., radiem, minibarem (za opłatą) i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

  Pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV kabl., radiem, minibarem (za opłatą) i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

  Dojazd

  Kolej: Hermagor (ok. 20km), Dellach (ok. 25km), Klagenfurt (ok. 100km)Przelot: Klagenfurt (ok. 110km), Triest (ok. 130km), Lublana (ok. 140km), Salzburg (ok. 210km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski nassfeld - pressegger see

  Maks. wysokość: 2002mMin. wysokość: 600mWys. miejscowość: 1530mWyciągi łącznie: 30Orczyki: 16Krzesełka: 9Gondole: 5Trasy łącznie: 110kmTrasy zielone/niebieskie: 30kmTrasy czerwone: 69kmTrasy czarne: 11km

  Region narciarski topskipass kärnten & osttirol gold

  Maks. wysokość: 3122mMin. wysokość: 600mWyciągi łącznie: 281Orczyki: 178Krzesełka: 72Gondole: 31Trasy łącznie: 837kmTrasy zielone/niebieskie: 248kmTrasy czerwone: 497kmTrasy czarne: 92kmTrasy do skialpinizmu: 39km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  8°C
  Temperatura w nocy
  4°C
  Temperatura wody
  12°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

  Wizy

  Wiza nie jest wymagana.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Austrii.
  - Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburg, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.
  - Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem.
  - Nie dotyczy to mieszkańców Austrii.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających wizę D wydaną przez Austrię.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających zaświadczenie lekarskie wykluczające zarażenie wirusem datowane maksymalnie na 4 dni przed przylotem do Austrii.
  Pasażerowie przybywający z dowolnego kraju mogą zostać poddani procedurom kwarantanny przez 14 dni.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00