Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Scorpio Villas

Kod oferty: WAK181464
basen
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
teren hotelu
basenbasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjateren hoteluplażateren hotelusport i rekreacjateren hotelu, basenbasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjaobiektteren hotelurestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Sport i rekreacja: 4 baseny, jacuzzi, sporty wodne na plaży (nurkowanie, kajaki, windsurfing, łowienie ryb itp.), centrum SPA.
 • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się szeroka, piaszczysta plaża Silversand.
 • Położony w odległości ok. 1,5 km od centrum Malindi, w którym znajduje się wiele ciekawych restauracji, barów i kawiarenek.
 • Rozlokowany wśród egzotycznej roślinności i basenów na kształt strumieni i stawów.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK181464Region: Wybrzeże MalindiOrganizator: Rainbow
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Vasco da Gama Pilar

  blisko hotelu
  Będą w Malindi warto zobaczyć słynny pomnik - kolumnę, poświęcony Vasco da Gamie. Jest on uważany za najstarszy zabytek w Afryce. Został wzniesiony na pamiątkę miejsca (dzisiejsze Malindi), do którego w 1497 roku Vasco da Gama zdecydował się przybić statkiem i gdzie nawiązał relacje z sułtanem Malindi.

  Zobacz więcej

  Narodowy Park Morski Malindi Marine National Park

  4 km w linii prostej od hotelu
  W Kenii znajduje się wiele rezerwatów przyrody i parków narodowych, w których zobaczymy wyjątkowe dzikie zwierzęta lądowe w ich naturalnym środowisku. Ale jest w Kenii taki park, który w niebanalny sposób może przybliżyć nam życie stworzeń morskich w tej części świata - to właśnie park morski Malindi Marine National Park, najstarszy park morski w Afryce. Wizyta w tym parku to niezapomniana przygoda - oprócz najróżniejszych gatunków tropikalnych ryb, ssaków morskich i ptaków, które tu zobaczymy, będziemy mogli wyruszyć w rejs na pokładzie statku ze szklanym dnem, zanurkować w ogrodach koralowych, urządzić piknik, zażyć kąpieli słonecznej czy wykąpać się w oceanie.

  Zobacz więcej

  Riuny Mnarani

  56 km w linii prostej od hotelu
  Główną atrakcją turystyczną Kilifi są riuny Mnarani i znajdujące się tam meczety oraz grobowce (pochodzące prawdopodobnie z XVI w.). Ruiny są świadectwem dawnej arabskiej osady. Po dziś dzień intrygują archeologów i badaczy zawartymi na nich tajemniczymi napisami.

  Zobacz więcej

  Park Haller

  99 km w linii prostej od hotelu
  Wizyta w tym parku to przede wszystkim fascynujące spotkanie z dziką, afrykańską przyrodą i egzotycznym krajobrazem oglądanym podczas safari z perspektywy jeepa, przed którego maską biegają antylopy, leniwie przechadza się lwia rodzina i para hipopotamów. W 2004 r. Park Haller zasłynął na całym świecie niesamowitą historią, której przedmiotem była wyjątkowa przyjaźń, jaka połączyła dwuletniego hipopotama Owena i 130-letniego żółwia olbrzymiego Mzee.

  Zobacz więcej

  Farma krokodyli Mamba Village Crocodile Farm

  102 km w linii prostej od hotelu
  Amatorom mocnych wrażeń polecamy wizytę w Mamba Village Crocodile Farm (farma krokodyli). Dzięki animatorom pracującym na farmie dowiemy się miedzy innymi jak żyją krokodyle, jakie są ich typowe zachowania, zobaczymy także jak wygląda ich karmienie. Farma znajduje się na terenie Mamba Village Center, gdzie znajduje się także ogród botaniczny, restauracje i szkółka jazdy konnej.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  32°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy pasażerowie muszą posiadać zaświadczenie lekarskie z negatywnym wynikiem testu PCR na koronawirusa (COVID-19) wystawione najpóźniej 96 godzin przed wylotem. Należy się także zarejestrować i wypełnić ankietę online dostępną na stronie: zobacz więcej w celu uzyskania kodu QR.
  Od 01.01.2021 zmianie ulega sposób wizowania w Kenii. Przed wylotem do Kenii będzie obowiązek uzyskania wizy tylko online na stronie: zobacz więcej.
  Do Kenii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Kenii.
  W Kenii wizy dla Polaków są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Kenii lub przez internet na stronie zobacz więcej. Wizy kosztują 50 USD. Dzieci poniżej 16. roku życia zwolnione są z obowiązku wizowego, pod warunkiem że podróżują z opiekunami.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.5
  Barbara
  Pobyt - Luty 2018Para
  Jambo ! Z serca POLECAM ten hotel i to miejsce! Niesamowite wrażenia z podróży do Kenii. Przesympatyczni ludzie, wspaniałe doświadczenia. Jeśli myślisz o safari, zwiedzeniu okolicy, zobaczeniu delfinów, rafy, miasta małp, tamtejszych plemion i wielu innych interesujących miejsc... zapytaj na plaży o THOMASA. Zorganizuje dla Ciebie każdy wyjazd. Jest bezpiecznie, super ciekawie i poza tym nieporównywalnie taniej ! W razie wątpliwości służę pomocą ;) I recommend the hotel from the bottom of the soul! There are really no disadvantages. The country and the area offer a lot of interesting things to see or do. We have come back with wonderful recollections home! No matter You want to go- to the town, to a safari or on a trip - the best way is to organize the trip with naitive. It issure and you can save a little money. In addition they are really nice. Ask about THOMAS on the beach. He speaks really good English and German and takes care of everything :)) Ich empfehle das Hotel aus tiefstem Herzen ! Es gibt wirklich keine Nachteile. Das Land Und die Gegend bieten viel Interessantes an. Wir sind mit wunderschönen Erinnerungen nach Hause zurückgekommen! Egal ob in die Stadt, zu einer Safari oder auf einen Ausflug - am besten die Reise mit Einheimlichen zu organisieren :) Es ist sicher und Sie sparen ein bisschen Geld. Dazu sind sie echt nett. Finden Sie THOMAS am Strand. Er spricht Englisch und Deutsch Und kann alles erlediegen ;)
  Zalety- przemiła obsługa - czysto - pyszne jedzenie - dobra lokalizacja

  10
  Asia
  Pobyt - Grudzień 2016Seniorzy
  Po safari w Tanzanii i Kenii czas na odpoczynek. Wybraliśmy niewielki hotel w mieście liczącym około 80 tys. mieszkańców i 120 km. od dużego miasta Mombasa na środkowym wybrzeżu. Wchodzimy do hotelu położonego bardzo blisko od centrum? inny świat. Zatyka dech w piersiach. Zbudowany jest w stylu tradycyjnej wioski masajskiej, kaskadowa zabudowa z kilkoma basenami w przepięknym ogrodzie. Łał. Miła, rodzinna atmosfera to zasługa całego zespołu, a w szczególności ich Dyrektora Włocha Gastona. Prywatna piaszczysta plaża, bez natarczywych mieszkańców. Kąpiel w Oceanie możliwa w porze przypływów to jest po południu. Nie sposób wspomnieć o wspaniałej kuchni. Przepyszna pizza jako przekąska przed kolacją, fantastyczny zwyczaj mycia rąk przed wejściem na lunch i obiadokolacją, ciepłą wodą z limonką.Czyste, przytulne pokoje codziennie sprzątane. Można samemu zwiedzać. Bardzo blisko hotelu: obelisk Vasco da Gama /dotarł tam w styczniu 1498 roku/ wiele bazarów.
  Zalety-położenie -miła, przyjacielska atmosfera -wspaniała kuchnia -dbałość o klienta
  Wadybrak

  7.3
  Margot Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2012Para
  Pokoje ponure i ciemne,jak to w masajskiej wiosce.Ciemność to nie tylko cień,który jest zaletą w krajach tropiku. Włoscy właściciele są na miejscu i doglądają czego się da.To plus. Niestety obsługa hotelowa ma swoją politykę,jak to w masajskiej wiosce,unika ,bywa anonimowo złośliwa i niestety także kradnie. Mogą razić wieczorne odwiedziny lokalnych czarnych piękności u stałych starszych białych bywalców tego hotelu. Plaża niby ładna,ale woda w oceanie ruda od wód wpadającej rzeki.Nie ryzykowałam kąpieli!To dla nas olbrzymi minus.Fajna bliskość miasta,było bezpiecznie.Ładna plaża najbliżej w Parku Morskim ,kilkanaście minut tuk-tukiem.Na safari(kilkudniowe) i bliższe wycieczki polecamy Goeffreya,którego spotkacie przy wyjściu na plażę.Należy się targować z szefem,ale potem dać sowity napiwek przewodnikowi Goeffreyowi.