Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyKostarykaOccidental Papagayo (ex Occidental Grand Papagayo)

Occidental Papagayo (ex Occidental Grand Papagayo)

Kod oferty: WAK634206
Kod oferty: WAK634206
basenteren hoteluSPArestauracjarestauracjasale konferencyjnerestauracjarestauracjarecepcja / lobbyrestauracjadrink barteren hotelu
basen
teren hotelu
SPA
restauracja
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Organizator: Ecco TravelKod oferty: WAK634206
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły
5.5
Andreas
Pobyt - Luty 2011
Po naszej 10 dniowej wycieczce objazdowej po Panamie + Kostaryce cieszyliśmy się na pobyt w tym pięciogwiazdkowym hotelu przy plaży w Papagayo. NiesHotel Occidental Grand Papagayo
9.2
Elke
Pobyt - Wrzesień 2010
Hotel Playa Papagayo jest relatywnie obszerny. MiUdany wypoczynek w Playa Papagayo
8.8
Jens
Pobyt - Listopad 2009
Occidential Grand Papayago to bardzo ładny hotel zDobry hotel Occidental Grand Papagayo, przyjemna a

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
100%

Poleca ten hotel

Mapa

Pogoda

30°C
23°C
27°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom wolno wjeżdżać na Kostarykę. Muszą oni posiadać kod QR wygenerowany poprzez wypełnienie formularza zobacz więcej oraz ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia i zakwaterowania w związku z COVID-19, od 26 października 2020 władze Kostaryki nie wymagają dokumentu potwierdzającego negatywny wynik testu RT-PCR. Zniesiono także wymóg kwarantanny, która może jednak być zarządzona przez kompetentne służby kostarykańskie w szczególnych przypadkach.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.
Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli RP, którzy mają zamiar przebywać w Kostaryce w celach turystycznych nie dłużej niż 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.