Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

28
teren hotelu
basen
restauracja
obiekt, teren hotelu
pokój

9.0

1 opinia

Opis oferty

Region: Atol MaleBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK814991

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Luksusowy/Premium
 • Egzotyczny
 • Dla dzieci
 • Klimatyzacja
 • Kurort nadmorski
 • Przedszkole
 • Blisko plaży

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Siłownia / Fitness
 • Basen odkryty
 • Tenis
 • Sporty wodne
 • Nurkowanie
 • Sport
 • Windsurfing

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 1

Marek
Użytkownik Wakacje.pl
Maj 2023 ·

50+

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 02.06.2023

9.0

+26

Przepiekna wyspa Z niewielkimi ale obłędnymi plażami 15minut szybką łodzią z lotniska.

Miejsce dla wielbicieli selfie/ Instagrama / Facebooka . Pocztówkowe ujęcia na tej wyspie to nie problem .Przy molo prawie zawsze pływają małe rekiny(zupełnie niegroźne) i płaszczki . Fajne miejsce dla obserwatorów podwodnej fauny ale w tym względzie można znaleźć lepsze miejsca na świecie . Jesli chodzi o wkomponowanie domków w przyrodę to musiał maczać w tym palce jakiś uzdolniony architekt albo ogrodnik artysta , po prostu bajka.

Wieczorami zawsze sie cos dzieje , muzyka na żywo , karaoke itp

Zalety

Tyle się człowiek po świecie nalatał żeby znaleźć te perfekcyjnie pochylone palmy nad super białym piaskiem zanurzonym w idealnie turkusowej wodzie z mnóstwem ukrytych zakątków gdzie prawie prywatnie plażujesz na wygodnych leżakach a obok w dżungli prawie niewidoczny prysznic pomiędzy palmami co kilkanaście metrów .

Domki większość nówki lub odremontowane , ktoś tu kasy nie oszczędzał na jakości wszystkiego , super basen fajne występy wieczorne , a roślinność na wyspie wręcz oszałamiająca

Wady

Jedzenie dobre ale na innych wyspach większy wybór . Chyba dlatego że dość mała wyspa wiec mniej domków , mniej gości ,

Niektóre potrawy mogli by bardziej przyprawiać ale to kwestia gustu, jak cos nie podejdzie to zawsze cos innego można wybrac ,

Polecam lokalna potrawę tuńczyk w sosie curry , obłęd . W życiu bym nie pomyślał że tuńczyk może tak smakować ,

Jesli chodzi o sniadania szału nie ma ale też nie jest najgorzej .ceny alkoholu normalne malediwskie np. Małe Piwo 11$ lampka wina 12$ itp.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Male - najmniejsza stolica świata 10 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata (ma niepełna 2 km długości). Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata

Pogoda

28°C
26°C
29°C
13

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź