Fantastyczny6 opinii100% poleceń
9.6
-11%16 463 zł

14 692

za osobę
Podsumowanie ceny

Meeru Island Resort

Kod oferty: WAK695712
Kod oferty: WAK695712
35
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu

Opis oferty

Region: Atol MaleOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK695712

Położenie

Meeru Island Resort & Spa jest jedynym ośrodkiem na wyspie Meerufenfushi, Północnym Atolu Male i ma 1200metrów długości i 350metrów szerokości, około 32 hektarów.

Wyspa Meeru to wyspa na najbardziej wysuniętym na wschód krańcu Atolu Północnego Malé na Malediwach. Znajduje się na południowym zachodzie Sri Lanki na równiku, około 50 kilometrów od stolicy Male.

Plaża

Wyspa otoczona jest piękną, piaszczystą, białą plażą. Leżaki i parasole bezpłatnie.

Hotel

Meeru to wielokrotnie nagradzany ośrodek na Malediwach i jest oceniany jako najlepszy ośrodek all inclusive z udogodnieniami przyjaznymi dla rodzin, indywidualną obsługą i komfortem.

Do dyspozycji gości

Recepcja, 2 restauracje główne po dwóch stronach wyspy, serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, 2 restauracje a'la carte: Asian Wok i Hot Rock specjalizująca się w owocach morza oraz daniach mięsnych przygotowywanych na gorących kamieniach przy stołach gości. Kawiarnia, 6 barów w różnych częściach wyspy, z których 3 serwują również przekąski w ciągu dnia.

Internet

Bezpłatna sieć WIFI we wszystkich pokojach i większości miejsc publicznych.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen z wydzieloną częścią dla dzieci oraz basen relaksacyjny dla osób powyżej 18 roku życia. siłownia, piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy

Odpłatnie: strefa spa Duniye Spa", masaże, siatkówka, 2 korty tenisowe, oświetlone, joga, rowery, golf, nauka gry w golfa, wypożyczalnia sprzętu do gry w golfa, żeglowanie, windsurfing, nurkowanie, szkoła nurkowania PADI, kajaki, skutery wodne, łódź ze szklanym dnem

Dla dzieci

Basen dla dzieci: zewnętrzny, ze słodką wodą, opieka nad dziećmi: za opłatą, menu dla niemowląt, wysokie krzesełka dla dzieci, animacje dla dzieci, łóżeczka dla dzieci: w cenie, na zapytanie, pokój gier i zabaw: 2 - 12 lat, plac zabaw, animacje dla nastolatków

Zakwaterowanie

Beach Villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej.

Jacuzzi Water Willa tylko dla osób dorosłych +18

Wyżywienie

FB śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Nappoje dodatkowo płatne.

All Inclusive Plus Śniadanie 07.30 - 10.00, lunch 12.30 - 14.00 i kolacja 19.00 - 21.00 serwowane są w Farivalhu Restauracja dla gości przebywających na południowym krańcu wyspy oraz w Restauracji Maalan dla gości przebywających na północnym krańcu wyspy, codzienne menu z przekąskami, w tym pizze, hamburgery i lody, dostępne od 10:00 do 18:00; w Dhoni Bar, Hot Rock Bar i Uthuru Bar, 1 kolacja w restauracji Asian Wok na każdego gościa, którego pobyt obejmuje 5 nocy (wymagana wcześniejsza rezerwacja), mini bar - wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąsek, Jeden rejs o zachodzie słońca, zgodnie z harmonogramem, Jedna 1/2-godzinna lekcja grupowego nurkowania z rurką (sprzęt nie jest wliczony w cenę), zgodnie z harmonogramem, Jedna 1/2-godzinna lekcja windsurfingu grupowego (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem, jedna 1/2-godzinna lekcja golfa w grupie (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem, Bezpłatne korzystanie z centrum fitness, strzelnicy golfowej, kortu tenisowego, boiska do siatkówki plażowej i korty do badmintona, tenisa stołowego, bilarda, snookera, rzutki i boiska do piłki nożnej (sprzęt w cenie), Bezpłatne korzystanie z 9-dołkowego pola golfowego Pitch 'n Putt (sprzęt wliczony w cenę), Bezpłatne korzystanie z kajaków i desek windsurfingowych (sprzęt w cenie), bezpłatna sesja jogi w Duniye Spa; sesje grupowe, regularnie zaplanowane; obejmuje pranajamę, asany i Joga Nidra.

Informacje dodatkowe

https://www.meeru.com

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Garden room dbl

2 dorosłych

All inclusive plus
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 23.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
29 384 zł
za pokój

Garden room dbl

2 dorosłych

All inclusive plus
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
09:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:00
12:15
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
29 726 zł
za pokój

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive plus
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 23.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
32 476 zł
za pokój

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive plus
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
09:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:00
12:15
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
32 818 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
16.04.2023
Data do
24.04.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka29 384
Cena całkowita29 384
Zaliczka płatna teraz8 521
Pozostała kwota płatna na 28 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Tomek
Luty 2017 ·

Para

Dodano: 26.02.2017
9.8
+5
Polecam piękne miejsce , wypoczynek w ciszy i spokoju,jednocześnie nie można narzekać na nudę,bardzo dobra kuchnia,profesjonalna obsługa i organizacja i wiele miłych niespodzianek od hotelu.Hotel 100% wart swojej ceny.!

Joanna
Czerwiec 2016 ·

Para

Dodano: 25.10.2016
10
Hotel o wysokim standardzie, posiłki zróżnicowane, duży wybór potraw, są organizowane dni kuchni narodowej (włoskiej,chińskiej itp.). Obsługa bardzo sympatyczna, raz w tygodniu (w niedzielę są organizowane mecze piłki nożnej gości hotelowych vs obsługa hotelu). Dużą atrakcją jest snorkling: można zobaczyć mnóstwo kolorowych rybek, tuńczyki, a także płaszczki, ośmiornice, niegroźne rekiny i od czasu do czasu kałamarniczki. Szczególnie polecam jacuzzi water villa. Uwaga na opcje wyżywienia: moim zdaniem warto zapłacić więcej za all inclusive zamiast full board.

Tomek
Maj 2015 ·

Para

Dodano: 14.03.2016
10
Jeśli miałbym wskazać miejsca do których chciałbym wrócić Meeru jest na szczycie tej listy. Tęsknota za tym miejscem rośnie każdego dnia. Wszystko to bierze się z wyjątkowości tego pięknego miejsca. Meeru to hotel wart każdej złotówki, która trzeba na niego wydać. Wysoki standard idący w parze z rewelacyjną obsługą. Piękne widoki, pyszne jedzenie, rewelacyjne drinki i wszechogarniające ciepło. Po wakacjach w tym miejscu sny stają się piękniejsze.
ZaletyRaj na ziemi.
WadyUzależnia

Dawid
Marzec 2009 ·
Dodano: 03.03.2009
9.6
Hotel jest świetny. Muszę natomiast wspomnieć o jednej drobnej rzeczy. Stając przed recepcją po raz pierwszy, będąc w all incl, dostaje się bardzo niewiele informacji o tym jak ta formuła funkcjonuje na miejscu. Miało nie być żadnego podpisywania rachunków a było. Byliśmy tym faktem mocno zdziwieni. Potem przy wyjeździe nastąpiło drobne niejasności... i nie potrzebne kłopoty.

Igor
Marzec 2009 ·
Dodano: 03.03.2009
9.0
Pokoje i inne takie są bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Jedzenie monotonne owszem, ale każdego dnia na każdym posiłku zawsze znalazło się coś dla siebie. Personel podobnie bez zastrzeżeń. Pełni zapału do pracy uśmiechnięci, uczynni. Położenie.... tutaj chyba najważniejsza jest plaża. Cudo, raj, marzenie. To co do tej pory oglądałem w telewizji zobaczyłem na własne oczy i jest to warte każdych pieniędzy.

Mapa

Male - najmniejsza stolica świata 38 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata - ma niepełna 2 km długości. Stolica wyspiarskiego państwa jest jedynym miejscem, gdzie znajdziemy szpital, muzea, meczety, a nawet supermarket. Więc gdy zatrzymamy się tam, by kupić pamiątki, warto przejść się urokliwymi uliczkami, w których znajdziemy esencję wyspiarskiego życia. Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata
Wille na wodzie 39 km w linii prostej od hotelu
Marzysz o prywatnej lagunie i ekskluzywnych śniadaniach jedzonych ze stopami zanurzonymi w wodzie? A może kochasz widok wschodów i zachodów słońca na tle lazurowego oceanu? Jeśli tak, koniecznie musisz spędzić choć jedną noc w domku na wodzie. Ta charakterystyczna dla Malediwów atrakcja pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec rajskiej wyspy. Cisza i spokój, jakie w nich panują pomogą zrelaksować się nawet najbardziej spiętym osobom, a najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół takiego domku spełnią standardy najbardziej wymagających.

Zobacz więcej

Wille na wodzie

Pogoda

33°C
27°C
29°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.