Fantastyczny6 opinii
9.6

12 416

za osobę
Podsumowanie ceny
19
teren hotelu, plaża
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, plaża
bungalowy, teren hotelu

Opis oferty

Region: Atol RaaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK716499

Położenie

Adaaran Select Meedhupparu znajduje się w Atol Raa, 136km na północ od stolicy Malediwów, Male.

Plaża

Piękna, piaszczysta, z łagodnym zejściem do wody. Leżaki bezpłatne, ręczniki bezpłatnie. Doskonałe warunki do snurkowania i nurkowania, dostęp do rafy koralowej.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 4

Oaza spokoju i relaksu w egzotycznym otoczeniu turkusowej wody i nieskazitelnie białych plaż oraz kołyszących palm. Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Część północna wyspy dla osób korzystających z rafy, w części południowej przepiękna szeroka plaża.

Do dyspozycji gości

Recepcja, klimatyzowane lobby, sejf, punkt wymiany walut, restauracja główna, 3 bary, ogród, taras ogrodowy, fax, telefon, opieka medyczna (dodatkowo płatna), salon piękności, pralnia. Hotel akceptuje karty kredytowe: Amex, Mastercard, Visa.

Internet

Internet za opłatą,

Możliwość zakupu karty na lotnisku w Male ( przykładowy koszt karty 22 USd 17 GB na 2 tygodnie).

Sport i rekreacja

Bezpłatne: basen, leżaki i parasole przy basenie, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, siłownia, kort tenisow, rejs łodzią o zachodzie słońca ( min. 6 nocy), rejs łodzią w poszukiwaniu delfinów (raz na pobyt, przy sprzyjającej pogodzie i minimalnej wymaganej liczbie osób), sprzęt do snurkowania, kajaki, windsurfing, wstęp na Beach Party.

Przy pobytach na 5 nocy jedna wycieczka w cenie rejs o zachodzie lub rejs łodzią w poszukiwnia delfinów.

Odpłatne: centrum SPA, zabiegi i masaże, inne wycieczki i sporty wodne

Zakwaterowanie

Beach Villa: ok 47m2, bezpłatne wi-fi, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, mini-bar (bezpłatny, uzupełniany raz dziennie w piwo, napoje bezalkoholowe i wodę), TV-SAT, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, łazienka (prysznic/wanna, WC, suszarka do włosów), wszystkie pokoje z tarasem

Deluxe Beach Villa: wyposażone podobnie jak pokoje Beach Villa, łazienka z prysznicem na świeżym powietrzu, dodatkowo dwa leżaki, parasol plażowy

Inne ważne informacje

Www.adaaran.com/selectmeedhupparu

Transfer: domestic flight + speed boat

Seaplane za dopłata 125 usd / os., ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd)hotel nie posiada udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Na wyspie różnica czasu o godzinę w Male, do polskiego 4 godziny.

Codziennie wieczorne karmienie płaszczek z pomostów.

Wyżywienie

All Inclusive Premium: śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bogatego bufetu w restauracjach Sufura, Jaafai i Thavaa (tylko lunch i kolacja), przekąski w barze głównym (10:30-11:30, 16:00-17:00 i 23:00-24:00). Lokalne i wybrane importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10:00-24:00). W ramach All inclusive świeżo wyciskane soki owocowe. Płatne dodatkowo: pozostałe napoje importowane.

Dla nowożeńców

Hotel dla nowożeńców oferuje kosz owoców, specjalne dekoracje oraz 1 kolację przy świecach.

Warunek akt ślubu, do 6miesięcy od daty ślubu.

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive premium
WylotQatar Airways (Q.C.S.C), QR260, QR67
17:40
08:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 24.04 (Pon.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
24 528 zł
za pokój

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive premium
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 24.04 (Pon.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
24 528 zł
za pokój

Beach villa dbl3

2 dorosłych

All inclusive premium
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 24.04 (Pon.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
24 528 zł
za pokój

Beach villa dbl3

2 dorosłych

All inclusive premium
WylotQatar Airways (Q.C.S.C), QR260, QR67
17:40
08:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 24.04 (Pon.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
24 528 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
16.04.2023
Data do
25.04.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka24 528
Cena całkowita24 528
Zaliczka płatna teraz7 358
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Rafal
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 05.09.2022
10
+3
FANTASTYCZNY. Obsluga bezbledna, usmiechnieta , sympatyczna. Chatka nad brzegiem z cudownym widokiem. Domki poustawiane tak, ze zachowana jest intymnosc i jak by ich nie bylo. Plaza fantastyczna - snorklowanie bardzo przyjemne (ciepla, przejrzysta woda, piekne ryby). Sama radosc pobytu. Swietne i roznorodne jedzenie. Bar fantastyczny z przemila obsluga. Alkohol prawdziwy, drinki wysmienite. Mozliwosc wypozyczenia sprzetu do snorklowania, bilard, pingpong i inne. Sceneria jak z planu filmowego. Bylismy w porze deszczowej, ale i to nie popsulo wrazen z pobytu. Absolutnie polecam.
ZaletyPrywatny kawalek plazy. Cudowny ocean. Sceneria wrecz filmowa (zielen, ogrod, bary...) Swietna restauracja (rozne opcje, zawsze miejsce) Muzyka na zywo (reweleacja!) Bary - do wyboru Relaks idealny Przelot hydroplanem (opcja dodatkowo platna) - przygoda
WadyDaleko - dlugi dojazd (3 razy samolot + motorowka w wersji standard)

Tadeusz
Klient Wakacje.pl
Luty 2020 ·

Grupa znajomych

Dodano: 18.07.2022
9.0
Super pobyt na Malediwach. To był nasz drugi wyjazd na Malediwy. Poprzednio byliśmy na atolu Ari. Tu w tym hotelu na wyspie Meeduhupparu było zdecydowanie lepiej pod każdym względem/obsługa, wyspa, all inclusive, domki na plaży/.
ZaletyBasen zdecydowaną zaletą i jakość all incl.
WadyBrak

Jens
Klient Wakacje.pl
Październik 2018 ·

Para

Dodano: 29.10.2018
8.8
Overall we had a wonderful time and everything was kept nice and clean, just a little paradise on earth, but try to avoid the raining period, because the rain can be very heavy. If you stay too long, then I guess it could be boring, if you don\'t use the activities that are present, even that they are quite expensive to use, e.g. the watersport activities are expensive compared with many other destinations, diving is also double price of e.g. Egypt, etc., but it is worth it ;-)
ZaletyLocation and the staff was very friendly, wonderful diving and snorkeling opportunities. They keep everything very clean whatever weather condition that occur (we had some heavy rain).
WadyThe rooms are a little old and overused, need an upgrade.

Elżbieta
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2017 ·

Para

Dodano: 16.01.2017
10
Przepiękna okolica , hotel fantastyczny, wspaniałe nurkowanie ,wszystko naj,naj.
ZaletyRaj na Ziemi
WadyBez wad

Jarek
Klient Wakacje.pl
Październik 2014 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 16.10.2014
10
Byliśmy z dzieckiem 7lat - po prostu bajkowo. Wypoczynek udany, piękna plaża, basen, widok z jacuzi bajkowy.
ZaletyNaprawdę dobre jedzenie - również Tajskie.
WadyRafa zniszczona.

Pogoda

33°C
27°C
29°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.