Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Azimut Kurfurstendamm

Last minute
Kod oferty: WAK610028
obiekt, teren hotelu
recepcja / lobby
teren hotelu
teren hotelu
pokój
obiekt, teren hotelurecepcja / lobbyteren hoteluteren hotelupokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjadrink barteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

10.03.2021 Środa

Wykwaterowanie

17.03.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK610028Region: BrandenburgiaOrganizator: Nekera

Kraj

Niemcy

Położenie

Bezpośrednio przy słynnej handlowej ulicy Kurfü rstendamm, 100m od stacji metra o tej samej nazwie. W pobliżu hotelu restauracje, puby, sklepy, bary. 2km od Berlińskiej Kolumny Zwycięstwa (Siegessä ule), 3,8km od Bramy Brandenburskiej, 10minut spacerem od berlińskiego zoo.

Wyposażenie

Stylowy hotel o barokowym wystroju pokoi i wnętrz z pięknymi malowidłami ściennymi oddaje do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją, windy, restaurację śniadaniową lobby bar z TV, salon z kominkiem, zaplecze konferencyjne.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwousobowe: ok. 14-22m2, łóżo podwóje lub dwa pojedyncze, TV-sat., telefon, sejf, minibar (platny), sejf, wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje Trzyosobowe: ok. 14-22m2, z łóżkiem podwójnym i pojedynczym. Pokoje Superior: przestronniejsze, ok. 20-26m2, z kącikiem wypoczynkowym, poza tym wyposażóne jak pokoje dwuosobowe.

Wyżywienie

Bez wyżywienia lub ze śniadaniem. Śniadanie w formie bufetu.

Parkowanie

W okolicy hotelu publiczne miejsca parkingowe, za opłatą ok. 15 EUR / dzień.

Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
6°C
Temperatura w nocy
1°C
Temperatura wody
3°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review