2 404

za osobę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Dobro naszych klientów to dla nas priorytet

Parkhotel (Solden)

Kod oferty: WAK600786

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
9 616 zł
za pokój

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
10 536 zł
za pokój

Pokój jednoosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
10 904 zł
za pokój

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
2120
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

26.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK600786Region: TyrolOrganizator: SnowTrex

Miasto

Sölden

Kraj

Austria

Położenie

Komfortowy Parkhotel Sölden znajduje się bezpośrednio w centrum Sölden, zaledwie 500m od kolejki Giggijochbahn. Zjazd na nartach możliwy jest nawet do 100m do obiektu (trasa do doliny Giggijoch 21). Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się ok. 50m od obiektu. W odległości ok. 150m od obiektu znajduje się wejście do trasy biegowej, jak również do hali Freizeit Arena Sölden z krytym basenem z atrakcjami, centrum fitness, kręgielnią i obiektami sportowymi.

Wyposażenie

W obiekcie znajduje się recepcja, winda, Wi-Fi, bar, salon, wędzarnia "Zirbenstüberl", sala śniadaniowa, restauracja, przechowalnia sprzętu narciarskiego z ogrzewaniem do butów, dostępne również miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Za opłatą dostępny jest również garaż.

Mała strefa spa znajduje się na 4 piętrze hotelu i oferuje wspaniały widok na góry Ötztal i Sölden. Moga Państwo zrelaksować się w saunie fińskiej, łaźni parowej lub w pokoju wypoczynkowym z balkonem na świeżym powietrzu.

Wyżywienie

W cenę wliczone jest śniadanie i obiadokolacja. Obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu z regionalnymi przysmakami oraz 4-daniowe menu z możliwością wyboru dania głównego (z alternatywą wegetariańską) oraz bufet sałatkowy. Dla dzieci przygotowano 3-daniowe menu dla dzieci składające się z zupy, dania głównego i lodów na deser. Posiłki bezglutenowe, bez laktozy i wegetariańskie są dostępne na życzenie. Kolacja bożonarodzeniowa (24.12.), jak również sylwestrowa jest również zawarta w cenie.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunykorzystanie z łaźni parowejRęcznik do sauny (do wypożyczenia)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweSejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Szlafrok do wypożyczeniaŁóżeczko dziecięce (na zapytanie): 14,- € /dzieńMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność): 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./nocKeycard: 3 €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (20,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 20%

8 do 14 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, bb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 7 lat 45%

8 do 14 lat 30%

15 do 19 lat 5%

Od 64 lat 5%

Pokój 1-osob. prysznic/wc, bb - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 7 lat 20%

8 do 14 lat 10%

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/wc, bb - przy zakwaterowaniu wraz z 1 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 7 lat 45%

8 do 14 lat 30%

Od 15 lat 20%

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Dojazd

Kolej: Ötztal (ok. 40km), Innsbruck (ok. 85km)Przelot: Innsbruck (ok. 85km), Friedrichshafen (ok. 215km), Monachium (ok. 290km), Salzburg (ok. 260km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski sölden

Maks. wysokość: 3340mMin. wysokość: 1350mWys. miejscowość: 1377mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 11Krzesełka: 14Gondole: 9Trasy łącznie: 144kmTrasy zielone/niebieskie: 70kmTrasy czerwone: 47kmTrasy czarne: 27km

Region narciarski ötztaler superskipass

Maks. wysokość: 3340mMin. wysokość: 1350mWyciągi łącznie: 90Orczyki: 37Krzesełka: 33Gondole: 20Trasy łącznie: 352kmTrasy zielone/niebieskie: 165kmTrasy czerwone: 132kmTrasy czarne: 55kmTrasy do skialpinizmu: 9km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
1

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Austrii.
- Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburg, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.
- Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem.
- Nie dotyczy to mieszkańców Austrii.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających wizę D wydaną przez Austrię.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających zaświadczenie lekarskie wykluczające zarażenie wirusem datowane maksymalnie na 4 dni przed przylotem do Austrii.
Pasażerowie przybywający z dowolnego kraju mogą zostać poddani procedurom kwarantanny przez 14 dni.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00