Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

18
obiekt
obiekt, zwiedzanie, okolica
obiekt
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Beskid ŚląskiOrganizator: Logos TourKod oferty: WAK704411
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Edward
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 11.01.2023
8.1
Pobyt udany .Wszystko zgodnie z opisem. Baseny. Dyskoteki
ZaletyKompleksowa obsługa Wszystko w jednym miejscu
WadyNie mam złych uwag.

Wanda
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 24.07.2022
10
To nasz drugi pobyt w tym roku w tym hotelu.Przyjezdzamy z wnuczką .Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego pobytu.Wspaniale jedzenie bardzo miły ,pomocny personel.Super animacje w okresie letnim i ciekawe zajęcia poza sezonem dla dzieci.Obiekt zadbany bardzo czysty.

Ania
Klient Wakacje.pl
Maj 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.05.2022
9.0
Spędziliśmy razem z rodziną bardzo udany weekend majowy. Polecam i na pewno tam wrócimy.
ZaletyBlisko do centrum Wisły, wygodny spacer deptakiem wzdłuż rzeki. Bardzo smaczne, urozmaicone jedzenie. Fajny aquapark i rewelacyjne animacje dla dzieci. Bitwa na poduszki była MEGA :) Miła obsługa - problem z pokojem został rozwiązany natychmiastowo.
WadyZbyt wiele atrakcji dla dzieci, jak na tak krótki pobyt ;) trudno zdecydować, czy zostać na animacjach, czy wyjść na spacer :)

Damian
Wrzesień 2017 ·

Para

Dodano: 18.09.2017
2.0
Piątek godzina 21:00 - przyjazd. Godzina 21:30 meldunek i do pokoju. 21:45 krzyk mojej żony żebym przyszedł do łazienki zobaczyć brudną deskę sedesową (żółte plamy). 21:55 prośba o zmianę pokoju. Prośba rozpatrzona pozytywnie, otrzymałem pokój obok. Pan z recepcji bardzo miły zresztą poprosił żebym po zaakceptowaniu nowego pokoju zdzwonił na numer recepcji i potwierdził, że wszystko jest dobrze. 22:05 po sprawdzeniu pokoju chcę zadzwonić i... 10 minut szukam telefonu. Telefonu brak. Zjeżdżam do recepcji po raz drugi i informuję, że nie ma telefonu ale zostaję. Wyjeżdżam na ósme piętro, idę do pokoju a żona siedzi na łóżku załamana i mówi, że poszewki są dziurawe. Nie wiem czy mam być zły na nią, że grymasi czy na hotel, który ewidentnie robi ze mnie jelenia. Po całym tygodniu pracy zaczynają mi puszczać nerwy. Miał być romantyczny wypoczynek w Wiśle a jest... KLAPA i to na wejściu. Nie mam ochoty czekać na dalsze atrakcje zjeżdżamy do recepcji i dziękujemy za pobyt. Gdyby nie to akwarium to ogólne wrażenie byłoby na ZERO!
Zaletypiękne akwarium przy wejściu
Wadypłatny parking , niezbyt czyste pokoje. Reszty nie zdążyłem sprawdzić

Domin
Maj 2015 ·

Grupa znajomych

Dodano: 21.03.2017
7.4
Spędziłem tam długi weekend majowy pomyślałem że napiszę kilka słów.Hotel jak najbardziej dobry choć najlepsze lata ma już za sobą czytam marudzenie ludzi na złą organizację,kiepską obsługę itd...ludzie to jest wielki moloch żeby opanować to wszystko personel musi być stały od lat i bardzo dobrze zarabiać żeby ten cały małpi cyrk turystów opanować nie da rady jeśli pracownicy się zmieniają a zarobki jak myślę nie są wysokie coś o tym wiem bo pracuje w branży hotelarskiej od wielu lat....Nie ma co narzekać hotel jest godny polecenia nie jest to Oczywiście Grand Hotel nie są to Alpy więc ludzie trochę wyobrażni jak na Wisełkę jak najbardziej daje rady...
ZaletyPokoje dość zadbane z przytulnym wystrojem...
WadyWisła to nie Alpy...

Mapa

Pogoda

2°C
-3°C
3°C
10