Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Albatros (Serwy)

Last minute
Kod oferty: WAK642820
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, pokój, rodzinny
pokój, łazienka
sport i rekreacja, siłownia, rozrywka
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, pokój, rodzinnypokój, łazienkasport i rekreacja, siłownia, rozrywkasport i rekreacja, SPA, rozrywkateren hotelu, SPAteren hotelu, zwiedzaniebudynek główny, zwiedzanie
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

21.04.2021 Środa

Wykwaterowanie

28.04.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK642820Region: PodlasieOrganizator: Nekera

Kraj

Polska

Położenie

Spokojne, na terenie Puszczy Augustowskie, nad malowniczym jeziorem Serwy (ok. 100m), z dala od zgiełku i turystycznych tłumów. Augustów oddalony o 14km. Nad Jeziorem Serwy hotel posiada władny odcinek plaży z pomostem i wypożyczalnią sprzętu do upraiania sportów wodnych.

Wyposażenie

Hotel oferuje 96 pokoi w dwóch skrzydłach hotelowych A i B. Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją, miejsca do wypoczynku, winda, elegencka restauracja, lobby bar, letni bar pod parasolami, wiaty grillowe, przechowalnia bagażu, zaplecze bankietowo-konferencyjne oraz taras słoneczny i łąka do opalania.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenach ogólnodostępnych gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe Komfort (DB2): ok. 14m2; TV-Sat, telefon, taras, prysznic, WC, suszarka. Pokoje trzyosobowe Komfort (DB3): przestronniejsze, ok. 18m2, dodatkowo z rozkładaną kanapą.

Sport

Boisko sportowe. Za opłatą: wynajem rowerów, sporty wodne nad jeziorem, spływy kajakowe

Wellness

Za opłatą centrum Spa Albatros oferujące: saunę fińską suchą, saunę fińską mokrą, łaźnię parową, kapsułę zabiegową Neo Qi Energy, jacuzzi, grotę solną, prysznice wrażeń, ścieżkę Kneippa, siłownię oraz prywante Spa dla 4-6 osób.

Rozrywka

Klub muzyczny.

Dzieci

Plac zabaw.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu, kolacja w formie 3-daniowego menu. Kuchnia polska oraz regionalne specjały.

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Parkowanie

Miejsca parkingowe przy hotelu za opłatą 20 PLN / dzień.

Zwierzęta domowe

Na zapytanie, za opłatą 35 PLN / dzień.

Opłata klimatyczna

2 PLN os./dzień, płatna na miejscu w hotelu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Mocne strony

• Cisza, spokój, przyroda, relaks

• Jezioro Serwy bezpośrednio przy hotelu

• Prywatna plaża

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
1°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review