Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Centrum Kołobrzeg

Kod oferty: WAK652772
Last minute
Kod oferty: WAK652772
pokójpokójrecepcja / lobbyteren hotelurestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracja
pokój
pokój
recepcja / lobby
teren hotelu
restauracja

Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Opis oferty

Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: IndexKod oferty: WAK652772

Kraj

Polska

Bon turystyczny

Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

Wczasy w kołobrzegu - centrum kołobrzeg - dojazd własny hb

Kołobrzeg - jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno-wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki.

Zakwaterowanie

Obiekt Centrum Kołobrzeg znajduje się w samym sercu miasta. Od morza oddalony jest o zaledwie 1 kilometr. Oferuje zakwaterowanie w pokojach z łazienką i bezpłatnym WiFi. W obiekcie znajduje się sala śniadaniowa, świetlica, sala jadalna, baza zabiegowa/ centrum odnowy biologicznej - za dodatkową opłatą Goście mogą korzystać z rozmaitych zabiegów i masaży.

Wszystkie pokoje dwuosobowe w obiekcie Centrum Kołobrzeg wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio oraz telefon. W każdym z nich znajduje się również lodówka, stolik i krzesełka, pojemna szafa.

Informacja o cenie

Możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 12 na dostawce.

Dziecko do 3 lat na łóżku z rodzicami(bez świadczeń)- gratis - w celu dodania dziecka do rezerwacji prosimy o kontakt z biurem.

Możliwe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym za dopłatą 350 zł/ os./ 7 dni - w celu założenia rezerwacji prosimy o kontakt.

Cena zawiera

7 noclegów w pokoju DBL

7x śniadanie serwowane do stolika

7x obiadokolacja serwowana do stolika

Opieka rezydenta

Całodobowa opieka telefoniczna BP INDEX

Dopłaty obligatoryjne

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os

Opłata klimatyczna 4,5 zł/os./dobę - dotyczy również dzieci

Dopłaty fakultatywne

Do pokoju jednoosobowego: 300 zł/ 7 dni

Cena nie zawiera

Transportu

Świadczeń nie wymienionych w ofercie

Zniżki

Dzieci 0-3 lata - GRATIS przy 2 os. pełnopłatnych - bez świadczeń, na łóżku z rodzicami

Dzieci na 3-cim lub 4-tym łóżku 3- 12 lat zniżka wg cennika

Uwagi

• Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

• Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S. A.

• Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

• Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
02.10.2021

Wykwaterowanie

Sobota
09.10.2021

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
13°C
2°C
5