Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Posejdon (Międzyzdroje)

Last minute
Kod oferty: WAK651348

Nasi klienci docenili

 • Szerokie, piaszczyste plaże, lasy i unikalny mikroklimat - doskonałe warunki do wypoczynku.
 • Rozrywka: Gabinet Gwiazd, Bałtycki Park Miniatur, kina, Planetarium, Oceanarium, park linowy.
 • Dla miłośników przyrody: Zagroda Pokazowa Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym, Muzeum Przyrodnicze, szlaki piesze i rowerowe.
 • Dodatkowe opcje

  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  17.04.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  24.04.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK651348Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: Rego-Bis

  Polska/Pomorze Zachodnie

  Atuty

  Zabiegi rehabilitacyjne

  Konsultacje z fizjoterapeutą

  Lokalizacja w centrum kurortu, 50metrów od plaży

  Parking (płatny dodatkowo)

  Naszym zdaniem

  Dom Wczasowy Posejdon polecany jest dla osób, które chciałyby spędzieć swój urlop w pobliżu plaży, a jednocześnie w centrum kurortu. Obiekt po modernizacji - posiada liczne udogodnienia - szerokie korytarze, nowoczesną windę oraz ekologiczny system ogrzewania.

  Położenie

  Budynek znajduje się w atrakcyjnej części promenady nadmorskiej, niemalże w jej centralnym punkcie. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i restauracji.

  Plaża

  Piaszczysta - około 50metrów od obiektu

  Do dyspozycji gości

  Bezprzewodowy internet

  Restauracja w obiekcie

  Parking (dodatkowo płatny)

  Pokoje

  Obiekt składa się z około 60 pokoi dla 1 lub 2 osób z możliwością dostawki. W każdym z nich znajduje się łazienka z zestawem prysznicowym. Wyposażenie obejmuje też m. in telewizor z bogatą ofertą kanałów informacyjno-rozrywkowych, radio oraz darmowy dostęp do internetu, suszarkę do włosów, lodówkę. Z większości pokoi rozpościera się widok na morze oraz okoliczny park, w sąsiedztwie którego znajduje się słynna, międzyzdrojska aleja gwiazd.

  Wyżywienie

  W zależoności od oferty

  • FB: śniadania, obiady i kolacje

  Cena zawiera

  • 7, 14 noclegów w wybranym pokoju z łazienką i TV

  • 3 posiłki dziennie ( 7, 14 śniadań w formie bufetu, 6/ 13 obiadów, 7/14 kolacji w formie bufetu)

  • konsultacje z fizjoterapeutą

  • 7 lub 10 zabiegów zgodnie z zaleceniami fizjoterapety ( 7 podczas tygodniowego pobytu, 10 zabiegów podczas 2 tygodniowego pobytu)

  • dancing przy muzyce na żywo (przy min. Liczbie uczestników 30 osób) - przy turnusie 14 dniowym

  Cena nie zawiera

  Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu

  Udogodnienia

  Bezprzewodowy internet

  Restauracja w obiekcie

  Parking (dodatkowo płatny)

  Region

  Pomorze, kuszące słońcem i morskimi falami, to jedna z największych polskich krain historyczno-geograficznych, mająca wiele do zaoferowania. Zlokalizowana w Polsce północnej. Ciągnie się wzdłuż całego wybrzeża Bałtyku. Malowniczym uzupełnieniem krajobrazu morskiego wybrzeża są wpadające do morza rzeki, takie jak np. Łeba, Słupia czy Parsęta oraz liczne jeziora morenowe, jak np. Dąbie - trzecie pod względem wielkości jezioro Polski. Wybrzeże Bałtyku od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród polskich turystów, ale także tych z zza zachodniej granicy. Sezon wypoczynkowy, dzięki bogatej ofercie usług rehabilitacyjnych oraz SPA trwa tu przez cały rok. Ośrodki wypoczynkowe i hotele, ze względu na zainteresowanie oraz wzmożony ruch turystyczny, od kilkunastu lat przechodzą gruntowną modernizację, oferując usługi na jak najwyższym poziomie. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie - gwarny hotel w centrum, lub mały ustronny pensjonacik. Dzięki dużemu zróżnicowaniu i bogatej ofercie, Pomorze jest naprawdę ciekawym miejscem sprzyjającym relaksowi i wypoczynkowi. W sezonie letnim, w miejscowościach zlokalizowanych wzdłuż całego wybrzeża, nie brakuje też szerokiej oferty rozrywki. Działają liczne restauracje, bary oraz dyskoteki. Niesłabnącą popularnością cieszą się także nadbałtyckie lokale ze świeżo przyrządzaną rybą. Dopełnieniem całości są oczywiście złociste piaszczyste plaże oraz okoliczna przyroda. Na wybrzeżu istnieje Słowiński Park Narodowy słynący z unikatowych ruchomych wydm.

  Koszty i warunki rezygnacji

  Do 25 dni przed dniem rozpoczęcia usługi - całość przedpłaty

  24- 16 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia

  15 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia

  8 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

  Uwaga

  W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

  COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

  Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

  Składka na turystyczny fundusz pomocowy

  Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

  • składka TFP jest obowiązkowa

  • składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

  • składka TFP nie podlega zwrotowi

  Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

  Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

  W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

  Ważne informacje

  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Kraj

  Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  12°C
  Temperatura w nocy
  1°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review