Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Pałac Morski

Kod oferty: WAK607208
Last minute
Kod oferty: WAK607208
obiektobiektobiektteren hoteluteren hotelurecepcja / lobbypokójpokójpokójłazienkarestauracjarestauracjadla dzieciteren hoteluplaża
obiekt
obiekt
obiekt
teren hotelu
teren hotelu
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: NekeraKod oferty: WAK607208

Kraj

Polska

Opis

Ośrodek wypoczynkowy Pałac Morski położony jest w nadmorskiej miejscowości Gąski, pomiędzy Mielnem a Ustroniem Morskim, 900metrów od morza i 17km od Koszalina. Budynek, w którym mieści się ośrodek, został wybudowany w drugiej połowie XIX wieku. Wokół obiektu rozciąga się przepiękny 7 hektarowy zielony park.

Do dyspozycji gości oddanych zostało 25 pokoi, w których mieści się 60miejsc noclegowych. Każdy pokój został wyposażony w: łazienkę z kabiną prysznicową, garderobę, telewizor oraz bezprzewodowy internet WiFi.

Śniadania oraz obiadokolacje są serwowane w restauracji mieszczącej się na terenie obiektu. Posiłki podawane są w formie obfitych bufetów szwedzkich przystosowanych również dla dzieci - każdy znajdzie coś pysznego dla siebie.

Goście spragnieni rozrywki mogą spędzić czas w sali gier wyposażonej w między innymi bilarda, ping-ponga, play station, piłkarzyki oraz gry karciane i planszowe. W tym czasie najmłodsi mogą rozładować pokłady energii w sali zabaw. Strefa Malucha wyposażona jest w gry planszowe, zabawki edukacyjne, pluszaki, maskotki, dziecięce książki, kolorowanki oraz przybory do rysowania. Pałac Morski dysponuje także placem zabaw, boiskiem do piłki ręcznej plażowej oraz miejscem na ognisko i grilla.

Lokalizacja

Ośrodek wypoczynkowy Pałac Morski położony jest w nadmorskiej miejscowości Gąski, pomiędzy Mielnem a Ustroniem Morskim, 900metrów od morza i 17km od Koszalina.

Dojazdu samochodem

Do Pałacu Morskiego w Gąskach można dojechać od drogi nr 11, łączącej Koszalin i Kołobrzeg. Jadąc od strony Koszalina, należy w miejscowości Będzino skręcić w prawo (kierunek Sarbinowo). Następnie po przejechaniu 3,5km należy skręcić w lewo kierując się na Gąski. Jeszcze przed dojechaniem do centrum wsi, po lewej stronie drogi znajduje się Pałac Morski.

Odległość od Koszalina wynosi 17km, od Szczecina 165km, od Poznania 265km, a od Warszawy 480km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Pociągiem można dojechać do Koszalina skąd można dojechać do Gąsek busami prywatnych przewoźników.

Atrakcje

Gąski to wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim licząca około 400mieszkańców. Położenie między Mielnem a Ustroniem Morskiem, oraz w niedużej odległości od Koszalina sprawia, że Gąski są bardzo dobrą bazą wypadową. Ale nie trzeba nigdzie jechać, aby cieszyć się nadmorskim urokiem kąpieliska lub obejrzeć ciekawe zabytki. Najbardziej znaną budowlą w Gąskach jest latarnia morska z 1878 roku licząca 49metrów wysokości. Poza tym, w tej urokliwej wsi znajduje się neoklasycystyczny pałac z II połowy XIX wieku otoczony zabytkowym parkiem. Niewątpliwą atrakcją turystyczną jest też sama plaża - czysta, zadbana i szeroka. Przez Gąski przebiegają liczne szlaki piesze i rowerowe.

Atrakcje w okolicy

• Ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy - jedno z największych w Polsce centrów ogrodniczych z kompozycjami roślinnymi z całego świata

• Neogotycki Kościół Rzymskokatolicki p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z 1856 r.(Sarbinowo)

• Promenada spacerowa w Mielnie

• Przystań Rybacka w Unieściu

• Góra Chełmska z widokiem na panoramę Koszalina

Mocne strony

• XIX -wieczny pałac otoczony parkiem

• 15minut spacerem od plaży

• Strefa gier i zabaw dla maluchów

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
07.08.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
09.08.2021

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

22°C
9°C
7