Nosalowy Dwór






































Nasi klienci docenili
Dodatkowe opcje
Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!
Informacje o podróży
Zakwaterowanie
Wykwaterowanie
Szczegóły oferty
Region
Zakopane
Opis
Hotel Nosalowy Dwór to idealnie połączenie tradycji i nowoczesności. Zakopiański styl współgra z nowoczesnym wyposażeniem, dzięki czemu każdy pobyt będzie komfortowy. Obiekt zlokalizowany jest około 2,8km od centrum miasta.
Zaraz obok Hotelu Nosalowy Dwór, który oferuje zakwaterowanie w standardzie 3 znajdują się hotele Grand 4 i Rezydencja Nosalowy Dwór 5. Goście hotelu 3 mogą korzystać z zaplecza Spa i Wellness w hotelach o wyższym standardzie, bez dodatkowych opłat.
Pokoje hotelowe są przestronne i urządzone ze smakiem. Na wyposażeniu jest płasko-ekranowy telewizor a w łazience jest suszarka.
Nocleg w hotelu Nosalowy Dwór będzie dobrym wyborem dla każdego, kto ceni komfortowy wypoczynek w korzystnej cenie.
Pokój dla 2-3 osób
Pokój standard dla 2-3 osób, od 15 do 30m². Posiada łózko podwójne oraz mozliwą dostawkę. Prywatna łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka, ręczniki, kosmetyki, szlafrok.
Pokój dla 2-3 osób
Część wypoczynkowa, częściowy widok na morze, pokoje dla alergików na zapytanie, prysznic, suszarka do włosów, telefon, telewizja kablowa, toaleta
W cenie
Kolacja wigilijna
Dostęp do internetu
Sauna
Internet Wi-Fi
Śniadania w formie bufetu
Częściowy widok na morze
Śniadanie w formie bufetu
Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne na miejscu
Parking
Akceptowane są tylko małe zwierzęta
Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień
Odległości
Centrum - 1.5km.
Ski bus - 100m.
Wyciągi - 150m.
Parking
Parking niestrzeżony.
Internet
WI-FI we wszystkich pokojach.
Usługi spa i wellness
Sauna fińska.
Sport w hotelu
Tenis stołowy.
Usługi dla dzieci
Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, plac zabaw dla dzieci.
Usługi hotelowe
Jadalnia, restauracja, przechowalnia bagaży, pokoje dla niepalących, udogodnienia dla niepełnosprawnych, pokój śniadaniowy, sala konferencyjna, recepcja, śniadania w formie bufetu.
Wyposażenie pokoi
Telewizja kablowa, telefon, prysznic, suszarka do włosów, toaleta, część wypoczynkowa, pokoje dla alergików na zapytanie, częściowy widok na morze.
Zwierzęta
Akceptowane są tylko małe zwierzęta.
Warunki rezygnacji
Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).
Warunki płatności
Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.
Mapa

Pogoda
Marzec
Przewodnik
Opis obiektu
Są fantastycznym terenem na wędrówki o różnym stopniu trudności - od spacerowej Doliny Chochołowskiej po wymagającą Orlą Perć. Ci najbardziej leniwi mogą skorzystać z kolejki na Kasprowy Wierch.
Będąc w Tatrach warto wybrać się na Słowację, gdzie góry są wyższe, ludzi mniej, a piwo tańsze.
Położenie
Tatry należą do Karpat Zachodnich. Mają około 51km długości i około 15km szerokości.
Najwyższy szczyt to Gerlach, który wznosi się na 2655m n.p.m. Gerlach leży po stronie słowackiej; najwyższym szczytem po polskiej stronie są Rysy (2499m n.p.m.).
Bez wysiłku można dostać się jedynie na Kasprowy Wierch (1985m n.p.m.) - turystę dowiezie tam wagonik kolejki linowej.
Pogoda
W ciepły letni dzień w dolinach jest kameralnie i bezpiecznie, ale wraz z załamaniem pogody lepiej udać się w drogę powrotną. Zwłaszcza zimą, gdy zmrok zapada szybko i prawie niepostrzeżenie. Nie należy ignorować tablic ostrzegawczych. Często umieszczane są przed obszarem, na którym istnieje zagrożenie lawinowe.
Atrakcje turystyczne
ŚWISTAK NA STRAŻY:
Wizyta w Tatrzańskim Parku Narodowym wiąże się z przestrzeganiem przepisów. Nie wolno schodzić ze szlaku ani też zbierać grzybów czy zrywać roślin.
Spotkać tu można charakterystyczne dla krajobrazu zwierzaki, kozice i świstaki.
TATRY. DOLINA KOŚCIELISKA:
Dolina Kościeliska to druga co do wielkości dolina w Tatrach. Ma 9km długości i powierzchnię 39km kw.
Polecana turystom ze względu na wybitne walory krajobrazowe.
Na otaczające szczyty i przełęcze prowadzą liczne szlaki turystyczne.
TATRZAŃSKI PARK NARODOWY:
Środkową i górną część Doliny Kościeliskiej obejmuje rezerwat ścisły Tatrzańskiego Parku Narodowego. Chroni się tu naturalne świerczyny i starodrzewy górnego regla ze skupiskami limb. Z fauny: jelenie, kozice i niedźwiedzie.
JASKINIE TATRZAŃSKIE:
Jaskinie Doliny Kościeliskiej należą do najdłuższych i najgłębszych w Tatrach.
JASKINIA MYLNA:
Najciekawsza jaskinia tatrzańska to Jaskinia Mylna w Dolinie Kościeliskiej. Szlak jest przeznaczony do samodzielnego zwiedzania, ale trzeba zachować zdrowy rozsądek.
Nazwa jaskini nie jest przypadkowa. Korytarze rozwidlają się w podziemny labirynt, w którym można zgubić się na dobre. Lepiej więc nie schodzić z wytyczonego szlaku. Miejscami trzeba przeciskać się na czworakach przez wąskie przesmyki.
Jaskinia nie jest oświetlona, dobrze jest zabrać latarkę.
JASKINIA MROŹNA:
Jaskinia Mroźna znajduje się Dolinie Kościeliskiej. Ma około 500m długości, z czego 400m jest udostępnionych do zwiedzania. Wejście jest na wysokości 1112m n.p.m. w masywie Organów.
To jedyna elektrycznie oświetlona jaskinia w polskich Tatrach. Jednakże nie zawadzi, gdy zabierzemy latarki. Trasa wiedzie przez wąskie korytarze.
JASKINIA RAPTAWICKA:
Znajduje się w Raptawickiej Turni. Aby się do niej dostać należy zejść około 3,5m w dół. Wejście i wyjście prowadzi tą samą drogą.
Na wyprawę trzeba wziąć ze sobą latarkę.
MORSKIE OKO:
Morskie Okoto największe i najpiękniejsze jezioro tatrzańskie, położone u podnóża Mięguszowieckich Szczytów. W jego tafli odbijają się najwyższe szczyty polskich Tatr.
Wycieczka nad Morskie Oko jest obowiązkowym punktem programu.
OBOWIĄZKOWY PUNKT PROGRAMU:
To nic, że do Morskiego Oka idą wszyscy i że trasa wiedzie asfaltem. To nic, że czasem trzeba torować sobie drogę w tłumie, albo uciekać przed pędzącym samochodem lub parą oszalałych koni. Nie szkodzi nawet, że w pewnym momencie drogę może wam zagrodzić niedźwiedź, nie mówiąc już o bileterze, który uczyni to z całą pewnością przy szlabanie. Morskie Oko trzeba zobaczyć.
DO KAZALNICY:
Bezpośrednio nad stawem wznosi się monumentalny Mięguszowiecki Szczyt, drugi co do wysokości w Polsce. Raczej niepozorny szczyt w głębi to Rysy - nasz numer jeden - 2499m n.p.m. Idzie się na niego stosunkowo trudnym szlakiem przez około 4 godziny.
Na szczycie jest jedyne w Tatrach górskie przejście graniczne. Mniej ekstremalny wariant przewiduje wdrapanie się nad Czarny Staw<, zaledwie 180m powyżej jeziora i podziwianie stamtąd skał najstraszliwszej polskiej ściany wspinaczkowej - Kazalnicy. Wznosi się ona 450m nad taflę stawu.
PODHALE. PO OSCYPKI I CIUPAGĘ:
Podhale to kraina geograficzno-historyczna w południowej Polsce, teren między Tatrami a Beskidami Zachodnimi. Zachowała się tu bogata, oryginalna kultura ludowa. Wciąż można usłyszeć gwarę, zobaczyć ludowe stroje, malarstwo na szkle, drewniane budownictwo.
Opinie
Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

