Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Willa Halka

Kod oferty: WAK611799
Last minute
Kod oferty: WAK611799
budynek głównypokójpokójsport i rekreacja
budynek główny
pokój
pokój
sport i rekreacja
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Nasi klienci docenili

 • Dla rodzin: Dom do Góry Nogami, Największa Papugarnia Egzotyczna, Myszogród, Aqua Park Zakopane.
 • Zjazd ze skoczni narciarskiej Wielka Krokiew oraz z gigantycznej zjeżdżalni Góralski Ślizg i Zjeżdżalni na Gubałówce.
 • Wjazd na szczyt Gubałówki z którego roztacza się piękna panorama na Tatry.
 • Opis oferty

  Region: Tatry i PodhaleOrganizator: YobbooKod oferty: WAK611799

  Region

  Tatry

  Opis oferty

  Oferta z dojazdem własnym.

  Hotel

  Hotel posiada własny parking. Zarówno willa jak i parking są monitorowane.

  Lokalizacja

  Hotel znajduje się w miejscowości Zakopane. Usytuowany jest otoczeniu Tatr, w pobliżu Drogi pod Reglami, zaledwie 15minut od Krupówek. Hotel jest świetnym miejscem wypadowym do wycieczek górskich, a także do stoków narciarskich. Widok z willi rozciąga się na Dolinę Strążyską.

  Udogodnienia

  Prywatna łazienka z wanną i/lub przysznicem, balkon/taras, telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny internet WiFi, czajnik elektryczny, szklanki, zestaw ręczników, sprzątanie przy pobycie powyżej tygodnia, dodatkowe sprzątanie (za opłatą), park, monitoring willi i parkingu.

  Pokoje

  Hotel zapewnia zakwaterowanie w 2 i 3 osobowych komfortowych pokojach oraz w apartamentach. Wystrój części pokoi nawiązuje do folkloru i regionalnego charakteru. Niektóre pokoje posiadają balkon. Z okien pokoi rozpościera się widok na malowniczą i zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr. Na wyposażenie pokoi składają się czajnik elektryczny, szklanki, zestaw ręczników oraz w łazience mydło w płynie.

  Pokój hotelowy 2 os. jest pokojem w nowoczesnym stylu. Posiada on własną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. W większości pokoi znajduje się balkon.

  Pokój hotelowy 3 os. posiada osobną łazienkę. Łóżka w pokoju są w układzie 2+1. Na wyposażenie pokoju składa się również telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. W większości pokoi znajduje się balkon z widokiem na górską panoramę.

  Pokój czteroosobowy to luksusowy, przestronny apartament, w którym znajdują się dwa pojedyncze łóżka i jedno podwójne oraz własna łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażenie apartamentu składa się duży telewizor z płaskim ekranem, czajnik elektryczny oraz bezpłatny internet WiFi. Z tarasu pokoju rozciąga się widok na Giewont.

  Pokój regionalny 2 os. jest przykładem idealnego oddania tatrzańskiego folkloru. Na wyposażenie pokoju skłąda się telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. Pokój posiada łazienkę. Z balkonu rozciąga się widok na Giewont.

  Pokój regionalny 3 os. jest przykładem idealnego oddania tatrzańskiego folkloru. Na wyposażenie pokoju skłąda się telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. Pokój posiada łazienkę. Z balkonu rozciąga się widok na Giewont.

  Na studio 2-pokojowe składa się sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną sofą (szerokość 120 cm) z wejściem do łazienki. Wyposażenie pokoju uzupełnia telewizor z płaskim ekranem, zestaw wypoczynkowy oraz bezpłatny internet WiFi. Studio posiada dwa balkony.

  Apartament 2-pokojowy jest polecany dużym rodzinom oraz grupom przyjaciół ze względu na swoją przestronność. Pokój ten przewidziany jest na 4-6 osób. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z podwójnym łóżkiem oraz rozkładanym narożnikiem (możliwość spania dla 2 osób), a także małego pokoju z łóżkiem szufladowym. Ponadto pokój posiada dużą łazienkę z wanną i prysznicem. Wyposażenie uzupełnia duży telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny internet WiFi oraz zestaw odpoczynkowy.

  Wyżywienie

  Śniadanie. Jadalnia znajduje się w budynku "Halszka".

  Cena zawiera

  • nocleg,

  • śniadanie.

  Dodatkowa opłata

  • Istnieje możliwość przygotowania dań wegetariańskich lub dietetycznych po uprzednim powiadomieniu.

  • Sprzątanie na życzenie gościa przy pobycie powyżej tygodnia. Dodatkowe sprzątanie pokoju płatne 50zł.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Środa
  30.06.2021

  Wykwaterowanie

  Środa
  07.07.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  20°C
  8°C
  7

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Są fantastycznym terenem na wędrówki o różnym stopniu trudności - od spacerowej Doliny Chochołowskiej po wymagającą Orlą Perć. Ci najbardziej leniwi mogą skorzystać z kolejki na Kasprowy Wierch.

  Będąc w Tatrach warto wybrać się na Słowację, gdzie góry są wyższe, ludzi mniej, a piwo tańsze.

  Położenie


  Tatry należą do Karpat Zachodnich. Mają około 51km długości i około 15km szerokości.

  Najwyższy szczyt to Gerlach, który wznosi się na 2655m n.p.m. Gerlach leży po stronie słowackiej; najwyższym szczytem po polskiej stronie są Rysy (2499m n.p.m.).

  Bez wysiłku można dostać się jedynie na Kasprowy Wierch (1985m n.p.m.) - turystę dowiezie tam wagonik kolejki linowej.

  Pogoda


  W ciepły letni dzień w dolinach jest kameralnie i bezpiecznie, ale wraz z załamaniem pogody lepiej udać się w drogę powrotną. Zwłaszcza zimą, gdy zmrok zapada szybko i prawie niepostrzeżenie. Nie należy ignorować tablic ostrzegawczych. Często umieszczane są przed obszarem, na którym istnieje zagrożenie lawinowe.

  Atrakcje turystyczne


  ŚWISTAK NA STRAŻY:
  Wizyta w Tatrzańskim Parku Narodowym wiąże się z przestrzeganiem przepisów. Nie wolno schodzić ze szlaku ani też zbierać grzybów czy zrywać roślin.

  Spotkać tu można charakterystyczne dla krajobrazu zwierzaki, kozice i świstaki.

  TATRY. DOLINA KOŚCIELISKA:
  Dolina Kościeliska to druga co do wielkości dolina w Tatrach. Ma 9km długości i powierzchnię 39km kw.

  Polecana turystom ze względu na wybitne walory krajobrazowe.

  Na otaczające szczyty i przełęcze prowadzą liczne szlaki turystyczne.

  TATRZAŃSKI PARK NARODOWY:
  Środkową i górną część Doliny Kościeliskiej obejmuje rezerwat ścisły Tatrzańskiego Parku Narodowego. Chroni się tu naturalne świerczyny i starodrzewy górnego regla ze skupiskami limb. Z fauny: jelenie, kozice i niedźwiedzie.

  JASKINIE TATRZAŃSKIE:
  Jaskinie Doliny Kościeliskiej należą do najdłuższych i najgłębszych w Tatrach.

  JASKINIA MYLNA:
  Najciekawsza jaskinia tatrzańska to Jaskinia Mylna w Dolinie Kościeliskiej. Szlak jest przeznaczony do samodzielnego zwiedzania, ale trzeba zachować zdrowy rozsądek.

  Nazwa jaskini nie jest przypadkowa. Korytarze rozwidlają się w podziemny labirynt, w którym można zgubić się na dobre. Lepiej więc nie schodzić z wytyczonego szlaku. Miejscami trzeba przeciskać się na czworakach przez wąskie przesmyki.

  Jaskinia nie jest oświetlona, dobrze jest zabrać latarkę.

  JASKINIA MROŹNA:
  Jaskinia Mroźna znajduje się Dolinie Kościeliskiej. Ma około 500m długości, z czego 400m jest udostępnionych do zwiedzania. Wejście jest na wysokości 1112m n.p.m. w masywie Organów.


  To jedyna elektrycznie oświetlona jaskinia w polskich Tatrach. Jednakże nie zawadzi, gdy zabierzemy latarki. Trasa wiedzie przez wąskie korytarze.

  JASKINIA RAPTAWICKA:
  Znajduje się w Raptawickiej Turni. Aby się do niej dostać należy zejść około 3,5m w dół. Wejście i wyjście prowadzi tą samą drogą.

  Na wyprawę trzeba wziąć ze sobą latarkę.

  MORSKIE OKO:
  Morskie Okoto największe i najpiękniejsze jezioro tatrzańskie, położone u podnóża Mięguszowieckich Szczytów. W jego tafli odbijają się najwyższe szczyty polskich Tatr.

  Wycieczka nad Morskie Oko jest obowiązkowym punktem programu.

  OBOWIĄZKOWY PUNKT PROGRAMU:
  To nic, że do Morskiego Oka idą wszyscy i że trasa wiedzie asfaltem. To nic, że czasem trzeba torować sobie drogę w tłumie, albo uciekać przed pędzącym samochodem lub parą oszalałych koni. Nie szkodzi nawet, że w pewnym momencie drogę może wam zagrodzić niedźwiedź, nie mówiąc już o bileterze, który uczyni to z całą pewnością przy szlabanie. Morskie Oko trzeba zobaczyć.

  DO KAZALNICY:
  Bezpośrednio nad stawem wznosi się monumentalny Mięguszowiecki Szczyt, drugi co do wysokości w Polsce. Raczej niepozorny szczyt w głębi to Rysy - nasz numer jeden - 2499m n.p.m. Idzie się na niego stosunkowo trudnym szlakiem przez około 4 godziny.

  Na szczycie jest jedyne w Tatrach górskie przejście graniczne. Mniej ekstremalny wariant przewiduje wdrapanie się nad Czarny Staw<, zaledwie 180m powyżej jeziora i podziwianie stamtąd skał najstraszliwszej polskiej ściany wspinaczkowej - Kazalnicy. Wznosi się ona 450m nad taflę stawu.

  PODHALE. PO OSCYPKI I CIUPAGĘ:
  Podhale to kraina geograficzno-historyczna w południowej Polsce, teren między Tatrami a Beskidami Zachodnimi. Zachowała się tu bogata, oryginalna kultura ludowa. Wciąż można usłyszeć gwarę, zobaczyć ludowe stroje, malarstwo na szkle, drewniane budownictwo.