Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Bryza (Rowy)

Kod oferty: WAK639196
Last minute
Kod oferty: WAK639196

Opis oferty

Region: Wybrzeże BałtyckieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK639196

Polska/Pomorze

Atuty

Blisko plaży i lasu

Bezpłatny parking i internet

Podczas każdego turnusu organizowane jest ognisko z pieczonymi kiełbaskami

Naszym zdaniem

Ośrodek Wypoczynkowy Bryza szczególnie polecany jest dla rodzin - położony jest na dużym, zielonym terenie, posiada kilka boisk i świetlicę do zabaw da dzieci. Każdy pokój ma własny balkon oraz czajnik i lodówkę.

Położenie

Ośrodek położony jest na ogrodzonym terenie o powierzchni 2,5 ha, w odległości 400m od morza, w pobliżu sosnowego lasu. Około 1800metrów od obiektu znajduje się jezioro Gardno. W pobliżu biegną liczne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe.

Plaża

Piaszczysta - około 500metrów od obiektu

Do dyspozycji gości

Boiska

Miejsce do grillowania

Miejsce na ognisko

Ogrodony bezpłatny parking

Dla dzieci

Place zabaw

Boisko do siatkówki

Boisko do mini-koszykówki

Trawiaste boisko do piłki nożnej

Stoły do tenisa

Namiot-świetlica o powierzchni 120m2 przeznaczony do gier i zabaw

Pokoje

Obiekt składa się z dwóch piętrowych pawilonów z 32 pokojami. Każdy pokój posiada balkon, prywatną łazienkę oraz telewizor, czajnik i lodówkę.

Wyżywienie

FB - śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja

Każdy turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Cena zawiera

7 noclegów w pokojach 2 osobowych z balkonami i pełnym węzłem sanitarnym

Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

Ognisko z pieczeniem kiełbasek podczas każdego turnusu

Parking dla samochodów

[Tfg

Tfp]

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej - patne na miejscu

Koszty i warunki rezygnacji

Na 10 dni przed rozpoczęciem pobytu, bezkosztowo

Pomiędzy 9 - 4 dniem do wyjazdu, 70 % wartości rezerwacji

3 dniem, a dniem przyjazdu 90 % wartośći rezerwacji

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
26.06.2021

Wykwaterowanie

Sobota
03.07.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

20°C
8°C
7