Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyRejsySekretne Miejsca Morza Śródziemnego

Sovereign / Skarby Morza Śródziemnego

Rejs

Kod oferty: WAK506362

Dostępne kabiny

Kabina dwuosobowa

wewnętrzna
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Kabina dwuosobowa

zewnetrzna
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Kabina dwuosobowa

balkon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

20.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

27.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK506362Organizator: Konsorcjum Biur Podróży

Wypłynięcie Z Barcelony

Statek Sovereign][Dzień 1

Barcelona -- 18.00

Dzień 2

Na morzu -- --

Dzień 3

Neapol (Pompeje) 08.00 19.00

Dzień 4

Civitavecchia (Rzym) 08.00 19.00

Dzień 5

Livorno (Florencja/Piza) 08.00 20.00

Dzień 6

Villefranche (Nicea) 08.00 17.00

Dzień 7

Marsylia 08.00 17.00

Dzień 8

Barcelona 08.00

Dzień 1

Barcelona

Stolica Katalońskiej Wspólnoty Autonomicznej jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych i dynamicznie rozwijających się miast w kraju, z niesamowitym klimatem i unikalnym urokiem. Miasto jest pełne kontrastów i niespodzianek. Wspaniała architektura, kultura i rozrywka składają się na codzienne życie mieszkańców Barcelony. Znajduje się tam również prężnie rozwijające się centrum przemysłowe oraz port, który będzie okazja odkryć podczas rejsu z Pullmantur.

Dzień 2

Na morzu

Dzień 3

Neapol

Położony w południowych Włoszech, u podnóża słynnego wulkanu Wezuwiusz, najbardziej zaludniony region Kampanii. Jego historyczne centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO ze względu na jego bogactwo historyczne i artystyczne. W Neapolu można odwiedzić Narodowe Muzeum Archeologiczne, w którym znajdują się dzieła sztuki o nieocenionej wartości, a przede wszystkim miasto Pompeje, które w zaskakujący sposób zachowało swoją pierwotną rzymską konstrukcję i całe jej dziedzictwo, będąc najczęściej odwiedzanymi pozostałościami archeologicznymi.

Dzień 4

Civitavecchia (Rzym)

Tego dnia zwiedzanie portu Civitavecchia, który został wzniesiony w drugim stuleciu naszej ery. Dziś jest to jeden z kluczowych portów, z uwagi na swoją bliską odległość od jednego z najpiękniejszych miast świata - Rzymu. To unikatowe miasto, które przecina rzeka Tyber, jest światowym centrum religii chrześcijańskiej, z uwagi na mieszczącą się w nim Stolicę Apostolską, będącą siedzibą głowy kościoła katolickiego. Watykan jest obecnie najmniejszym państwem świata i jedną z najczęściej wybieranych przez turystów lokalizacji na świecie.

Dzień 5

Livorno (Florencja/Piza)

To nowoczesne miasto nie bez powodu nazywane jest Wenecją Toskanii. Kiedyś była to wioska rybacka, dziś to jeden z największych portów przemysłowych Morza Śródziemnego. Miasto fascynuje głównie swoją historią, mieszanką kultur, języków oraz ludzi. Jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast w kraju, gdzie wszelkiego rodzaju różnorodność jest na porządku dziennym. Z pullmantur będzie możliwość zobaczenia również sąsiednich miast, takich jak Florencja czy Piza.

Dzień 6

Villefranche (Nicea)

Miasteczko Villefranche na południu Francji, położone jest zaledwie 8km od Nicei, gdzie można doświadczyć zarówno szalonych przygód w rejonach portowych, jak i odpocząć w cichym, eleganckim środowisku. Villefranche jest miasteczkiem bardzo popularnym, przyciąga turystów malowniczymi fasadami, zadbanymi skwerami i bliskością Księstwa Monako.

Dzień 7

Marsylia

Na południowym zachodzie Francji mieści się piękne miasto Marsylię, w którym można cieszyć się ciepłymi temperaturami, morzem, kulturą i przyrodą. Około 600 r.p.n.e. miasto zostało przejęte przez greckich żeglarzy pochodzących z Focei, dlatego jest najstarszym miastem w kraju i ma drugą co do wielkości populację. Marsylia oferuje odwiedzającym różnorodne krajobrazy, od pięknych zatok do starego portu, poprzez zabytki miasta, takie jak Bazylika Dobrej Matki.

Dzień 8

Barcelona

Statek sovereign

Z możliwością zabrania na pokład 2733 pasażerów, Sovereign jest jednym z najbardziej kultowych statków floty Grupy Pullmantur. Na 9 pokładach pasażerskich można znaleźć liczne udogodnienia takie jak kawiarnie, kafejkę internetową, dyskotekę, bibliotekę, odkryte baseny, jaccuzi, sklepy i butiki wolnocłowe oraz restauracje z widokiem na morze, w których będziesz mógł delektować się wspaniałymi kulinarnymi kreacjami stworzonymi przez pokładowych szefów kuchni.

Rok budowy

1988

Renowacja

2008

Długość (m)

268

Pasażerowie

2733

Załoga

820

Napięcie (v)

110/220

Kabiny pasażerskie;

Statek posiada 1162 kabiny o różnej wielkości i standardzie. Większość kabin to kabiny wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) oraz zewnętrzne posiadające balkon.

Kabina zewnętrzna z prywatnym balkonem wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), dodatkowo rozkładaną sofę lub podwieszane łóżko, własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, minibar, suszarkę do włosów.

Kabina zewnętrzna (z oknem) wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), dodatkowo rozkładaną sofę lub podwieszane łóżko, własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, suszarkę do włosów.

Kabina wewnętrzna (bez okna) wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, suszarkę do włosów. Możliwość dodatkowego podwieszanego łóżka.

Restauracje i bary

Guardiana Restaurant - Jest to jedna z głównych lokalizacji kulinarnych na statku. Oferuje szeroką gamę potraw z różnych kuchni europejskich, eleganckie miejsce, zachęcające gości do spróbowania menu szefa kuchni.

El Duero Restaurant - Zawiera dania zarówno regionalne jak i te z kuchni międzynarodowej. Menu jest inspirowane kuchnią środziemnomorską.

Panorama buffet restaurant

Oferuje mnogość wspaniałych dań. Szwedzki stół gwarantuje, że nikt nie opuści lokalu z pustym żołądkiem, świetna obsługa zapewni miłą atmofserę podczas każdego posiłku.

Wu Restaurant - Choć restauracja ta nie jest częścia standardowego pakietu allo-inclusive, z pewnością warta jest swojej ceny. Zawiera dania z najwspanialszych kuchni Dalekiego Wschodu, takich jak chińska, japońska, wietnamska czy tajska. Niektóre dania zawierają również przysmaki europejskie, w menu znajdują się ponadto ezgotyczne napoje, które zadowolą podniebienie nawet najbardziej wybrednych gości.

Te Grill - To idealne miejsce jeśli nie chcemy spędzać wiele czasu w lokalu, oferuje bowiem jedzenie na wynos. Do wyboru przekąski na ciepło i na zimno, takie jak burgery, pizza oraz przekąski mięsne.

Cafe san marco

Kawiarnia oferująca dodatkowo likiery i inne napoje alkoholowe. Idealne miejsce do odwiedzenia przed udaniem się na spoczynek.

Cena obejmuje

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.

Cena nie obejmuje

Biletu lotniczego Polska - Barcelona - Polska, transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 230 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 77 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cen zawiera"

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

11. Przy podpisaniu umowy obowiązuje zaliczka 30% wartości świadczeń, dopłata do całości na 2miesiące przed rejsem

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00