Wczasy Rejsy

Znaleziono 91 ofert spełniających kryteria
Sortuj od
Najpopularniejszych
NajpopularniejszychNajtańszychNajwyżej ocenianych
Polecana oferta

Rejsy

Uwielbiasz podróżować, a odkrywanie nowych, nieznanych lądów to Twoja pasja? Co powiesz na niezapomniany rejs po bajecznych Karaibach lub tajemniczych wodach Afryki? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • Wakacyjne rejsy wycieczkowe

  Uwielbiasz podróżować, a odkrywanie nowych, nieznanych lądów to Twoja pasja? A może wolisz spokojny i beztroski wypoczynek, podczas którego skupiasz się wyłącznie na podziwianiu pięknych krajobrazów i błogim leniuchowaniu? W obu przypadkach rejs wycieczkowy może okazać się strzałem w dziesiątkę!

  W zależności od wybranej oferty możesz wybrać opcję All Inclusive, w której otrzymujesz pełne wyżywienie, dostęp do przekąsek i napojów bezalkoholowych i wybranych napojów alkoholowych oraz inne udogodnienia oferowane w ramach wycieczki lub opcję z trzema posiłkami lub z wyżywieniem zgodnym z planem rejsu. Większość ofert przewiduje dojazd własny, tak więc wypoczynek na statku możesz dodatkowo połączyć z wypoczynkiem na lądzie - np. planując wcześniejszy wyjazd na wakacje lub przedłużając urlop o kilka dni.

 • Gdzie najlepiej popłynąć w rejs

  Zwiedzanie z perspektywy wody to niezapomniane przeżycie i oryginalny sposób spędzenia wakacji. Pozwala on również na inne spojrzenie na najbardziej popularne regiony świata lub poznanie mniej znanych zdecydowanie rzadziej odwiedzanych krain. Gdzie warto popłynąć? Do popularnych i cieszących się bardzo dobrymi opiniami należą np. rejsy po Karaibach - piękne błękitne laguny, krystalicznie czysta woda i typowo wakacyjne temperatury sprawić mogą, że własne tego wakacje okażą się spełnieniem Twoich marzeń.

  Wśród ofert biur, z którymi współpracujemy znajdziesz również ekskluzywne rejsy po Afryce, sezonowe wyprawy śladami największych europejskich jarmarków świątecznych - od kultowych kanałów Amsterdamu po lśniące szwajcarskie miasta - Lucernę i Zurych. Rejs wycieczkowy to także doskonała forma zwiedzania przepięknej Norwegii słynącej ze zjawiskowych fiordów. Który kierunek wybierzesz tym razem?

 • Kiedy najlepiej wybrać się na rejs wycieczkowy

  Kiedy jest najlepsza pora na rejs? W zależności od wybranych akwenów, w niezapomniany rejs wypłynąć możesz niemalże o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią znajdziesz interesujące oferty rejsów po Morzu Śródziemnym i europejskich rzekach. Późną jesienią i na początku zimy możesz wybrać się w klimatyczny rejsy śladami najbardziej znanych europejskich jarmarków. Z kolei marzec to idealna pora na zwiedzanie Afryki z perspektywy wody. Zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane.

 • Rejsy wycieczkowe Last Minute

  Zarówno tym, którzy są już pewni co do tego, że kolejne wakacje chcą spędzić na wodzie, jak i tym, którzy nadal się wahają polecamy oferty rejsy wycieczkowe Last Minute. Znajdziecie tam atrakcyjne cenowo propozycje fantastycznych rejsów wycieczkowych - tych po wodach europejskich, jak i bardziej odległych i egzotycznych - np. Morzu Karaibskim, czy rzekach Czarnego Lądu. Gotowy na niezapomniane przeżycia?