Wczasy Rejsy

Rejsy

Uwielbiasz podróżować, a odkrywanie nowych, nieznanych lądów to Twoja pasja? Co powiesz na niezapomniany rejs po bajecznych Karaibach lub tajemniczych wodach Afryki? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wakacyjne rejsy wycieczkowe

Uwielbiasz podróżować, a odkrywanie nowych, nieznanych lądów to Twoja pasja? A może wolisz spokojny i beztroski wypoczynek, podczas którego skupiasz się wyłącznie na podziwianiu pięknych krajobrazów i błogim leniuchowaniu? W obu przypadkach rejs wycieczkowy może okazać się strzałem w dziesiątkę!

W zależności od wybranej oferty możesz wybrać opcję All Inclusive, w której otrzymujesz pełne wyżywienie, dostęp do przekąsek i napojów bezalkoholowych i wybranych napojów alkoholowych oraz inne udogodnienia oferowane w ramach wycieczki lub opcję z trzema posiłkami lub z wyżywieniem zgodnym z planem rejsu. Większość ofert przewiduje dojazd własny, tak więc wypoczynek na statku możesz dodatkowo połączyć z wypoczynkiem na lądzie - np. planując wcześniejszy wyjazd na wakacje lub przedłużając urlop o kilka dni.

Gdzie najlepiej popłynąć w rejs

Zwiedzanie z perspektywy wody to niezapomniane przeżycie i oryginalny sposób spędzenia wakacji. Pozwala on również na inne spojrzenie na najbardziej popularne regiony świata lub poznanie mniej znanych zdecydowanie rzadziej odwiedzanych krain. Gdzie warto popłynąć? Do popularnych i cieszących się bardzo dobrymi opiniami należą np. rejsy po Karaibach - piękne błękitne laguny, krystalicznie czysta woda i typowo wakacyjne temperatury sprawić mogą, że własne tego wakacje okażą się spełnieniem Twoich marzeń.

Wśród ofert biur, z którymi współpracujemy znajdziesz również ekskluzywne rejsy po Afryce, sezonowe wyprawy śladami największych europejskich jarmarków świątecznych - od kultowych kanałów Amsterdamu po lśniące szwajcarskie miasta - Lucernę i Zurych. Rejs wycieczkowy to także doskonała forma zwiedzania przepięknej Norwegii słynącej ze zjawiskowych fiordów. Który kierunek wybierzesz tym razem?

Kiedy najlepiej wybrać się na rejs wycieczkowy

Kiedy jest najlepsza pora na rejs? W zależności od wybranych akwenów, w niezapomniany rejs wypłynąć możesz niemalże o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią znajdziesz interesujące oferty rejsów po Morzu Śródziemnym i europejskich rzekach. Późną jesienią i na początku zimy możesz wybrać się w klimatyczny rejsy śladami najbardziej znanych europejskich jarmarków. Z kolei marzec to idealna pora na zwiedzanie Afryki z perspektywy wody. Zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane.

Rejsy wycieczkowe Last Minute

Zarówno tym, którzy są już pewni co do tego, że kolejne wakacje chcą spędzić na wodzie, jak i tym, którzy nadal się wahają polecamy oferty rejsy wycieczkowe Last Minute. Znajdziecie tam atrakcyjne cenowo propozycje fantastycznych rejsów wycieczkowych - tych po wodach europejskich, jak i bardziej odległych i egzotycznych - np. Morzu Karaibskim, czy rzekach Czarnego Lądu. Gotowy na niezapomniane przeżycia?