Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

12691 zł/os.

16 891  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
19
obiekt, basen
obiekt
basen
obiekt
obiekt

9.1

30 opinii

Opis oferty

Region: AgadirBiuro podróży (przedsiębiorca): Oasis ToursKod oferty: WAK834161

Opis kontrahenta

Hotel Riu Palace Tikida Agadir położony jest zaledwie kilka metrów od supermarketu. Hotel wyposażony jest w lobby bar, Wi-Fi, bankomat, salon fryzjerski, jacuzzi oraz miejsca parkingowe. Na zewnątrz obiektu znajduje się ogród oraz basen, który jest czynny sezonowo. Wewnątrz hotelu można skorzystać z podgrzewanego, krytego basenu. Dla najmłodszych gości dostępne są krzesełka dla dzieci). Istnieje również usługi pralnicze dostępne za dodatkową opłatą dla klientów. W razie potrzeby możesz skontaktować się z centrum medycznym (za opłatą). Jeśli chcesz zwiedzić region wakacyjny, możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów w pobliżu hotelu (za dodatkową opłatą). Catering Jako usługi cateringowe hotel oferuje all inclusive. Serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Obiady i kolacje serwowane są również w formie bufetu. O dobre samopoczucie fizyczne dba restauracja z tarasem i bar przy basenie. Odległości

Apteka: ok. 300 m

Szpital: ok. 2 km

Najbliższy bank: ok. 1 kmSport i rekreacja Aby zadbać o kondycję podczas wakacji, goście mogą korzystać z siłowni. Specjalne oferty dla wszystkich miłośników golfa zapewnia pole golfowe (obowiązują opłaty). Istnieje również możliwość gry w bilard. Również piłkarzyki (za dodatkową opłatą) są oferowane w hotelu. Sauna czeka na Ciebie w spa. Hotel oferuje również masaże (płatne) i zabiegi kosmetyczne (płatne). Dzieci mogą być pod opieką w hotelowym miniklubie. Twoje pociechy są w dobrych rękach dzięki hotelowej usłudze opiekunki do dzieci (za dodatkową opłatą). Jeśli chodzi o rozrywkę dla dorosłych, wieczorem organizowane są pokazy. Informacje dodatkowe Hotel dysponuje łącznie 444 pokojami. Szereg opcji rozrywkowych jest dostępny w Hotel Riu Palace Tikida Agadir dla wygody gości. Hotel Riu Palace Tikida Agadir może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)

I dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Oferta

Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.

Cena zawiera

Cena Zawiera

• Ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),

• Bilet lotniczy,

• Zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00 - 15:00, kończy o godz.12:00),

• Wyżywienie według wybranej opcji,

• Bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi (Marakesz/Agadir) i czarterowymi (Agadir),

• Bagaż główny w przypadku przelotów liniami czarterowymi (Agadir),

• Transfer lotnisko-hotel-lotnisko (transfer prywanty Agadir, Shuttle bus Marrakesz)

• Opieka rezydenta Agadir

UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA: - bagaży w przypadku przelotów liniami Wizzair i Ryanair ( 10 kg podręczny oraz bagaże rejestrowane)

• Miejsc obok siebie w samolocie w przypadku przelotów liniami Wizzair

• Opieki rezydentaw Marakeszu - Klienci otrzymują telefon alarmowy do anglojęzycznego opiekuna

• Podatku turystycznego - Wysokość podatku uzależniona jest od kategorii hotelu i wynosi od 1,60 /dzień/osoba. Podatek należy opłacić w hotelu.

Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

Informacje dodatkowe

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna - organizowana w wysokim sezonie, zależna od ilości chętnych. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu- włączana jest w wysokim sezonie. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. Plaża w Agadirze jest publiczna, część hoteli ma wydzieloną część plaży.

Przelot bagaż serwis

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np. : LOT, WIZZAIR, RYANAIR, Easy Jet, Corendon, Smartwings) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą "Pierwszeństwa wejścia na pokład" bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg lub 20 kg. Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego - umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład).

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 26 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg

UWAGA! odprawa w przypadku nie dokupienia miejsc obok siebie odbywa się na 1 - 2 dni przed wylotem i 1 - 2 dni przed powrotem - karty pokładowe wysyłane są na adresy mailowe wskazane w rezerwacji. Lotnisko w Agadirze wymaga wydrukowanych kart pokładowych. Smartwings (QS) - cena oferty podstawowej zawiera bagaż podręczny 8 kg o wymiarach 55x40x23 cm, możlwość dokupienia bagażu rejestrowanego (głównego) 23 kg - tylko przy zakładaniu rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości dokupienia bagażu za pośrednictwem Organizatora. Miejsca w samolocie przydzielane są na lotnisku podczas odprawy. 3. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 4 dni pracujące przed datą wylotu. 4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. 5. W przypadku przelotów rejsowych linie lotnicze proszą o stawienie się na lotnisku 3 h przed godziną wylotu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Junior suite junior suite standard with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 9278
19:30
23:10
KRK · 20.04 (Sob.)Kraków
AGA · 20.04 (Sob.)Agadir
Przylot
13:25
19:05
AGA · 27.04 (Sob.)Agadir
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
16 891 zł
za pokój

Junior suite sea view with balcony junior suite sea view with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 9278
19:30
23:10
KRK · 20.04 (Sob.)Kraków
AGA · 20.04 (Sob.)Agadir
Przylot
13:25
19:05
AGA · 27.04 (Sob.)Agadir
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
17 788 zł
za pokój

Suite suite sea view with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 9278
19:30
23:10
KRK · 20.04 (Sob.)Kraków
AGA · 20.04 (Sob.)Agadir
Przylot
13:25
19:05
AGA · 27.04 (Sob.)Agadir
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
18 455 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

220
za 1 auto
1 auto
Data od
20.04.2024
Data do
27.04.2024
220
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka16 891

Cena całkowita

16 891
Do zapłaty teraz16 891

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 35

Zablokowanych opinii: 1
Companion67426655943

Opinia z serwisu Tripadvisor

Kwiecień 2024 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 06.04.2024

5.0

Przyjemne doświadczenie

Miałem świetny czas w tym hotelu, zespół hotelowy był niesamowity i sprawił, że pobyt był bardzo zabawny. Był duży wybór jedzenia z opcjami dla każdego i każdego wieku. Yeeeeeeeeeeees To były dobre wibracje z uroczymi ludźmi i jedzeniem, a menedżer był z nami niesamowity

Opinia przetłumaczona | 

Zobacz oryginał


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

24°C
13°C
17°C
13

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź