Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

32
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
obiekt, teren hotelu

9.6

1 opinia

Opis oferty

Region: SilhouetteBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK793441

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Luksusowy/Premium
 • Egzotyczny
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
 • Klimatyzacja
 • Kurort nadmorski
 • Przedszkole
 • Blisko plaży

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Basen odkryty
 • Nurkowanie
 • Sport

Opinie 1

Natalia
Pracownik Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 01.09.2023

9.6

Hilton jest jako jedyny resort na wyspie, ponad 90% terenu jest niezamieszkane- park narodowy. Maja nawet swoj własny system wody pitnej z gor. Przypływając do ich portu najpierw mijamy lokalna wioskę, w której wiele obiektów wybudował Hilton i wjeżdżamy na ich teren meleksami.

Organizują wszystko co klient zapragnie, maja rowery, jachty, przewodników, trenerów czy nawet wyznaczone trasy trekkingowe. Np joga prowadzona jest na wielkiej skale na wzgórzu :)

Zdecydowanie tutaj chce się wracać, idealne miejsce żeby się odciąć od świata i odpocząć.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Plaża Anse Lazio 54 km w linii prostej od hotelu
Praslin słynie z wyjątkowo pięknych plaż, a Anse Lazio zyskała status najczęściej fotografowanej plaży świata. Dzika, porośnięta tropikalną roślinnością, otoczona granitowymi skałami, przyciąga swoją urodą niczym magnes fotografów z całego świata. Jej wyjątkowość została także doceniona przez magazyn "Lonely Planet", który uznał ją za jedną z najładniejszych na całym archipelagu.

Zobacz więcej

Plaża Anse Lazio

Pogoda

27°C
26°C
29°C
12

Przed podróżą

Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane jedynie od osób w wieku powyżej 1 roku, które w okresie 6 dni przed przylotem na wyspy przebywały w strefie występowania tej choroby.
Podróżni powinni posiadać ważny paszport.
Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Podróżni powinni mieć bilet powrotny oraz książeczkę szczepień. Należy podać adres planowanego miejsca pobytu.

Zarejestruj swoją podróż
Wszyscy pasażerowie (w tym dzieci i młodzież), muszą zarejestrować swoją podróż poprzez formularz na stronie: Zarejestruj podróż
Podróż można zarejestrować najwcześniej 7 dni przed wylotem, jednak nie później niż 72 godziny przed planowym wylotem z Polski.
Do rejestracji potrzebny jest paszport, dane lotu i potwierdzenie zarezerwowanego wyjazdu.
Jednorazowy koszt rejestracji to ok. 10 EUR.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź