Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Traube (Fliess)

Kod oferty: WAK429621
Kod oferty: WAK429621
1/18
obiekt, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS (do 6 tyg. przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników) i bezpłatna anulacja rezerwacji do 5 dni od daty jej założenia (jeśli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni).

Opis oferty

Region: Alpy BerneńskieOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK429621

Miasto

Fließ

Kraj

Austria

Położenie

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Gasthof Traube znajduje się na wysokości ok. 1000m w spokojnej okolicy w centrum miejscowości Fließ. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy obiekcie, a wstęp do terenu narciarskiego Venet jest oddalony o ok. 2km od hotelu. Do oddalonego o ok. 16km terenu narciarskiego Serfaus-Fiss-Ladis można dotrzeć samochodem.

Wyposażenie

Przytulny obiekt posiada hol, windę, Wi-Fi, kącik internetowy, bar, restaurację, ogrzewaną przechowalnię sprzętu narciarskiego oraz izbę w stylu tyrolskim z kominkiem. Bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Z sauny, łaźni parowej, kabiny z podczerwienią, pokoju relaksacyjnego i pryszniców relaksacyjnych można korzystać bezpłatnie (godziny otwarcia wg info. na miejscu). Za dodatkową opłatą można również skorzystać z solarium.

Dla dzieci w hotelu znajduje się pokój gier i zabaw z basenem z piłeczkami, zjeżdżalnią, zabawkami, kino dla dzieci, dyskoteka dla dzieci, filmy dla dzieci, bilard (za opłatą) oraz stół do gry w piłkarzyki. Karta Tirol West Card jest wliczona w cenę wycieczki i pozwala na korzystanie z różnych świadczeń i zniżek.

Wyżywienie

Wliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje śniadanie w formie bufetu i 4-daniowe menu na kolację. Wegetariańskie menu lub dania dietetyczne dostępne są na życzenie. W Boże Narodzenie (24.12.) i Sylwestra serwowane są specjalne menu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweKącik internetowy (w lobby)Korzystanie z oferty dla dzieci (wg opisu)Karta gościa (wg opisu)PiłkarzykiŁóżeczko dla dzieckaKrzesełko dla dzieckaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bilard

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (12,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy wellness dozwolony jest od 15. roku życia. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (balkon), hb

Pokoje z łóżkiem podwójnym, dostawką, kącikiem wypoczynkowym i TV

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, kącikiem wypoczynkowym i TV

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem pojedynczym, kącikiem wypoczynkowym i TV

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Landeck (ok. 10km)Przelot: Innsbruck (ok. 80km), Friedrichshafen (ok. 165km), Zurych (ok. 230km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski venet

Maks. wysokość: 2212mMin. wysokość: 780mWys. miejscowość: 1073mWyciągi łącznie: 7Orczyki: 3Krzesełka: 3Gondole: 1Trasy łącznie: 22kmTrasy zielone/niebieskie: 6kmTrasy czerwone: 15kmTrasy czarne: 1km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
01.01.2022

Wykwaterowanie

Sobota
08.01.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

2°C
-4°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz wjazdowy. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej na 72 godziny przed wylotem lub 48 godzin przed wylotem antygenowy. Osoby podróżujące prywatnymi samochodami nie muszą posiadać testu. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Oprócz takich ośrodków jak Gstaad czy Interlaken, do regionu należą 3 główne stacje narciarskie: Grindelwald, Wengen i Murren. Grindelwald jest jedyną miejscowością w regionie do której można dojechać samochodem. Połączenie z Wengen i Murren zapewnia górska linia kolejowa, którą przejazd dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dla narciarzy jak i dla amatorów zimowej opalenizny.

W niewielkiej odległości od Interlaken w cieniu szczytów Eiger, Monch i Jungfrau rozciągają się tereny narciarskie z blisko 200 km tras zjazdowych. Połączone systemem wyciągów, kolejek, linii kolejowej i tras zapewniają dostateczną zjazdów narciarzom o różnym stopniu zaawansowania.

Na amatorów przygód czekają: narciarstwo, spływ kajakiem, pontonem, bungee jumping, wspinaczka wysokogórska, kajakowanie, jazda rowerem i wiele innych atrakcji.

Region zachodnich Alp cieszy się dużą popularnością wśród turystów, zarówno tych spragnionych zimowych szaleństw jak i letnich wędrówek.