Ap. Valaisia 35A

Kod oferty: WAK197773
Kod oferty: WAK197773

Opis oferty

Region: WallisOrganizator: InterhomeKod oferty: WAK197773

Indoor description

"Valaisia 34A", 1-pokojowe mieszkanie 25m2 na 3. piętrze. Ładne umeblowanie: salon/sypialnia z 1 dwuosobową kanapą, TV (kablowa) i radiem. Wyjście na balkon, od wschodu. Kącik kuchenny w przedpokoju (2 palniki, kuchenka mikrofalowa, zestaw do fondue (mięsny, serowy)). Łazienka/WC. Balkon, od wschodu. Meble balkonowe. Ładny widok na góry i na dolinę. Do dyspozycji: Internet (bezprzewodowy LAN

Wlan

, gratis). Informacja dodatkowa: mieszkanie dla osób niepalących.

Outdoor description

Rezydencja "Valaisia", 6 piętrowa. W centrum, przy głównej ulicy. Do wspólnego użytku: taras. W domu: winda, schowek na narty, centralne ogrzewanie, pralka, suszarka do ubrań (do wspólnego użytku, extra płatne), suszarnia. Supermarket 30m, restauracja, bar 50m, piekarnia 30m, przystanek autobusowy 50m, basen odkryty 700m. Pole golfowe 18km, tenis 800m, kolejka gondolowa, urządzenia narciarskie 400m, skibus 100m, lodowisko 500m, plac zabaw dla dzieci 700m. Znane regiony narciarskie łatwo dostępne: Nendaz Tracouet 400m. Region szlaków wędrownych: Bisse du Milieu 50m. Informacja dodatkowa: W tej rezydencji oferujemy więcej podobnych obiektów wakacyjnych. W całym budynku obowiązuje zakaz pobytu ze zwierzętami.

Additional info

Size: 25m2.

Rooms: 1

Bedrooms: 1

Toilets: 1

Bathrooms: 1

GPS: 46.18206410135183; 7.294759230783029

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

19°C
10°C
6

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz wjazdowy. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej na 72 godziny przed wylotem lub 48 godzin przed wylotem antygenowy. Osoby podróżujące prywatnymi samochodami nie muszą posiadać testu. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Położone na wysokości 1350 do 3330 m n.p.m. w samym sercu Czterech Dolin. Można tutaj spędzić urozmaicone, rodzinne ferie, a to dzięki dziecięcemu centrum narciarskiemu, szkółce narciarskiej, lodowisku i specjalnym taryfom rodzinnym dla skipassów.Piękno zimowego krajobrazu można podziwiać na ponad 90 km szlaków wędrownych, podczas wycieczek w rakietach śnieżnych lub biegając na nartach. Cały region połączony jest 15 trasami tourowymi, które przechodzą przez najciekawsze widokowo tereny. Ci, którzy wolą zimowy wypoczynek z adrenaliną, mogą wybrać snowpark, freeride, snowtubing, centrum sportowe czy też bary na stoku.

Atrakcje turystyczne

Lodowiec Mont- Fort na wysokości 3330 m n.p.m. gwarantuje perfekcyjne warunki śniegowe od końca listopada do końca kwietnia. Różnorodność regionu oferuje wiele emocji zarówno początkującym jak i freeridowcom.

Nendaz to stolica rogu alpejskiego- instrumentu, który przez długi okres, jak przyznają sami Szwajcarzy, rządził ich regionem. Co roku odbywa się tu Międzynarodowy Festiwal Gry na Rogu Alpejskim, w którym bierze udział ponad 100 uczestników różnych narodowości. Regularnie organizowane są również kursy gry na tym niecodziennym instrumencie i wizyty u osób zajmujących się ich wytwarzaniem.

Nendaz, wyróżniony znakiem "Rodziny mile widziane", jest rajem dla maluchów. Poprzez zabawę i w wesołej atmosferze najmłodsi pod opieką profesjonalistów poznają tutaj tajniki jazdy na nartach.

Apres- ski trwa tutaj do późnej nocy. 10 barów i 3 dyskoteki zapewniają wyjątkową zabawę. O dobry nastrój dbają koncerty i didżeje, wieczory z orkiestrą bądź folklorystyczne.

Mapa tras