The Oberoi Beach
Emiraty Arabskie / Ajman / Ajman

rabaty do 60% tylko 5% zaliczki The Oberoi Beach

Dodaj do schowka Neckermann
śniadania samolotem

Nr WAK562457

8 729 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK562457

Opis hotelu

Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Do dyspozycji gości jest bankomat. Dostępne w hotelu Wi-Fi (bezpłatnie) zapewnia wygodny dostęp do sieci. Kurort dysponuje szeregiem udogodnień dla niepełnosprawnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja i bar. W sklepie z pamiątkami nabyć można drobiazgi upamiętniające pobyt. Dzieci mogą bawić się do woli na placu zabaw. Na terenie kompleksu znajduje się również biblioteka. Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: wielojęzyczny personel, opieka nad dziećmi, wypożyczalnia samochodów, serwis pokojowy i pralnia. W naszej ofercie biznesowej znajdziecie Państwo faks i fotokopiarkę.

Zakwaterowanie

Pokoje wyposażone są w klimatyzację i łazienkę. Chwile odprężenia zapewni Państwu taras będący dopełnieniem wyposażenia większości pokoi. Wszystkie pokoje posiadają minibarek, telewizor i Wi-Fi (bezpłatnie). W łazienkach dla gości przygotowane są na codzienny użytek suszarka do włosów i szlafroki. Szczególny komfort w czasie pobytu zapewnią w łazienkach artykuły kosmetyczne. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.

Sport i wypoczynek

Na terenie ośrodka wczasowego znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Położone w cieniu parasoli leżaki idealnie nadają się na chwilę relaksu. Bar posiada bogatą ofertę napojów orzeźwiających. Na atrakcyjną ofertę sportów wodnych składają się spływy kajakowe, snorkeling i nurkowanie. Studio fitness, tenis stołowy i joga stanowią część oferty sportowo-rekreacyjnej obiektu. Kurort zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty Centrum Wellness. Oferowane zabiegi to ayurveda, jak również za dodatkową opłatą spa, łaźnia parowa, łaźnia turecka i zabiegi masażu.

Wyżywienie

Na życzenie istnieje możliwość przygotowania menu dla dzieci.

Akceptowane karty kredytowe

W kompleksie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.

Uwagi dodatkowe

Opis został przetłumaczony automatycznie. Wszelkie prawa zastrzeżone GIATA 2004 – 2020.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.