Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

33
budynek główny
zjeżdżalnia, dla dzieci
teren hotelu
zjeżdżalnia
teren hotelu

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Parking
  • Dla dzieci
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Basen kryty
  • Sporty wodne

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaBiuro podróży (przedsiębiorca): TOP TouristikKod oferty: WAK667664

Opinie 36

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 36 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Ela
Opinia zweryfikowana

Październik 2025

·

Grupa znajomych

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 11.10.2025

3.3

Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu.Wielkie rozczarowanie.Po pierwsze panie sprzątające jak nie zostawisz napiwku ograniczają się tylko do zostawienia papieru toaletowego i ręczników. NIC POZA TYM.Nawet śmieci nie wynosiły,a o umyciu podłogi ko

mozna bylo tylko pomarzyć.

Co do jedzenia to jakiś dramat, codziennie to samo. Dobrze,że byly warzywa i różne sałaty ,z ktorych czlowiek komponował sałatki.

Dopiero po zgłoszeniu i przyjeździe chyba jakiegoś ważnego szefa z rodziną, co było widać, jak cała ekipa restauracyjna ich obsługiwała,jedzenie się poprawiło. NIE DZIAŁAŁA ŻADNA RESTAURACJA A'LA CATRE!

Chcąc się zapisać otrzymałam informację, ze działały do końca września ( ja bylam od 4 października do 11) .

W hotelu brudno,w restauracji brudno,stoliki w lobby w ogóle nie ścierane, masakra.Na poziomie -1 gdzie mieści się restauracja okropny smród z szamba,zresztą w drugim budynku hotelowym również okropny smród.Wszedzię rano pozostawiane szklanki,resztki drinków i jedzenia i długo w ciagu dnia to stało.Wygladało to okropnie i odpychająco.Zastanawiam się skąd 5* i pozytywne opinie.Bywałam w innych hotelach z mniejszą ilością* i każdy pobyt był super. ZARESZTĄ sporo osób będących w tym czasie w hotelu miało takie samo odczucie i zdanie,niektórzy w dniu przyjazdu żądali wręcz od rezydenta zmiany hotelu, Pobyt uważam za bardzo nieudany i nie polecam. Oczywiście przed wyjazdem czy wręcz przed wykupem wakacji czytałam recenzje i nie wierzyłam złym opiniom.Dziś z czystym sumieniem stwierdzam,że trzeba sprawdzać opinie i rożne wpisy dotyczace holeli wszędzie gdzie to możliwe. Są ludzie,którzy szczerze piszą i za to chwała.

Nigdy tam nie wrócę i nikomu nie polecę. Piszę na gorąco dzisiaj wróciłam z tego hotelu.

Zalety

Brak

Wady

Brudno, niesmacznie i monotonne jedzenie, na omlet to juz chyba nie spojrzę

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Xoria Deluxe

Jaskinia Damlatas 15 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

Styczeń

11°C
5°C
16°C
10

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.