Bardzo dobry11 opinii100% poleceń
8.5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
teren hoteluobiektbasenbasenpokójkuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchennypokójłazienkapokójpokójdla dziecirecepcja / lobbyrecepcja / lobbydrink barteren hotelurestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjapokójSPASPAsaunazwiedzanie
teren hotelu
obiekt
basen
basen
pokój

Opis oferty

Region: Madonna di Campiglio - PinzoloOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK628950
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
05.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
12.12.2021

Opinie

Opinie dodane przez

8.8
robzuch Klient Wakacje.pl
Pobyt - Marzec 2012Para
Hotel godny polecenia, blisko stoku (pieszo), garaz, basen, silownia - wszystko OK. Pojechalbym jeszcze raz. Panie w recepcji bardzo niemile, maja gosci w nosie. Jesli ktos nie musi byc w samej Madonnie to polecam.
8.0
Dariusz Kaczorowski
Generalnie pobyt w sezonie zimowym 2010 ok. Hotel też zadowalający . Jednak obsługa na recepcji poniżej krytyki. 10 rodzin miało opłacony pobyt (zaliczkę), jednak po przyjeździe okazało się , że dla rodziny 5 osób (małżeństwo i troje dzieci ) nie ma pokoju.W recepcji poinformowano , że pieniądze zwrócą , a rodzina ma sobie poszukać innego lokum na własną rękę.Po informacji z naszej strony , że inna z rodzin nie dotrze, w recepcji z wielkiej łaski zakwaterowano 3 osoby w tym pokoju , a kolejne 2 w pokoju dla pracowników. Pieniędzy jednak dla tych co zrezygnowali nie oddali tłumacząc , że rezygnacja nastąpiła zbyt późno , ale sk....syny nie poczuwali się do tego , że zostawiają wcześniej na lodzie rodziców z trójką dzieci. Tak więc skasowali 500 euro za friko !!! Taka sama sytuacja była ze skipasamii udowadniali koleżance , że je odebrała , gdy ona wzięła z recepcji tylko jeden z trzech przysługujących . Dopiero jak przyniosła podpisany przez inną zmianę recepcji dokument podpisany o odbiorze 1 skipassu wydali kolejne bez słowa przepraszam. Takie typowe włoskie złodziejstwo i oszustwo , brak słów.
8.4
izia
Pobyt - Luty 2010Para
Apartamentowiec godny polecenia , bardzo blisko do stoków zaledwie kilka kroków , bardzo dobry parking , dobra organizacja w apartamentowcu - apartamenty dobrze wyposażone , czyste - jedyny mankament to dośc daleko do miasteczka , restauracji polecam go Tym którzy sa zapalonymi narciarzami.I.
5.8
lukasbo
Pobyt - Listopad 2009Para
Hotel spełnił swoją rolę - miał być tylko bazą wypadową dla deseczek /lokalizacja bezpośrednio przy wyciągu/. Stosunkowo daleko do Madonny - raczej tylko samochodem co implikuje oczywiste ograniczenia ;) Basen mały ale nieoblegany. Dużym plusem była mega sympatyczna pani w recepcji. Za sprzątanie nie płaciliśmy. Sauna niestety dodatkowo płątna ale zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci i ożna wejść for free :)
9.5
Izabela Kowalska
Bardzo dogonie położony hotel dla narciarzy.Super garaż , przechowalnie sprzętu,czysto,miło, wygodnie- duże apartamenty.

Mapa

Pogoda

13°C
6°C
15°C
3

Przed podróżą

Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 30.04.2021 r. zobowiązane są do:
- wypełnienia oświadczenia zobacz więcej
- przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na koronawirusa, przeprowadzonego najwcześniej na 48 godzin przed wjazdem na terytorium Włoch. Akceptowane są jedynie testy wymazowe: molekularne i antygenowe. Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.
- poddania się obowiązkowej 5-dniowej kwarantannie;
- ponownego wykonania testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego) po zakończeniu kwarantanny;
dodatkowo, osoby wjeżdżające do Włoch muszą zgłosić swój przyjazd do przychodni lokalnej właściwej dla miejsca pobytu (Dipartimento di Prevenzione dell'Azienda Sanitaria).

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Atrakcje turystyczne

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.
Nartostradami Cinque Laghi, Pradalago, Spinale i Groste można zjechać bezpośrednio do centrum miasta by ponownie wspiąć się w górę. Poza tym, z przypiętymi nartami, można dostać się do rejonu Folgarida-Marilleva i mieć do dyspozycji "karuzelę" 120 km tras. Stok oświetlony - na trasie Canalone Miramonti.

Mapa tras