Opinie o biurze Oskar

Oskar

Uczestnik

Co za dziadowskie biuro podróży, które nie dba o bezpieczeństwo podróżnych. Zgłaszając niesprawny fotel i niesprawny pas bezpieczeństwa nic z tym nie uczyniono do końca podróży. W drodze powrotnej o ok. godz. 04:00 kierowca usnął prowadząc autokar i uderzył w barierki ochronne i się obudził. Brak zainteresowania czy komuś coś się stało. Kierowcy zamiast interesować się komfortem podróży to szmuglują alkohol w lukach technicznych autokaru. Gdyby nie barierka to zginęliby i zostali ranni ludzie. Nie polecam, wręcz odradzam korzystanie z tego biura jeżeli chcesz wrócić cały i żywy !!!!!!!!!!!!!

Bernadetta

Byłam na wycieczce Normandia i Bretania z BP Oskar w dniach 23.06.2019 - 28.06.2019. To moja 7 wycieczka objazdowa z tym biurem. Atmosfera bardzo fajna, świetna organizacja - zarówno pilot P. Dawid jak i Panowie kierowcy Marek i Ariel - na medal. Piękna wycieczka pełna w bogaty i ciekawy program. Zachwycające miejsca: Cean, plaża Omaha, Mont Saint Michel i San Malo, Rouen i inne miejsca - cudne. Na długo zostaną w pamięci. Pilot Pan Dawid - świetnie się wywiązywał ze swoich obowiązków. Zawsze pomocny i miły. Każdego dnia opowiadał o miejscach, które będziemy zwiedzać i jak będzie wyglądał dzień. Co i gdzie można kupić i spróbować regionalnego. Zawsze służył nam dobrą radą. Program zrealizowany ponad plan. Wzorowi kierowcy: Marek i Ariel. Opanowani, uśmiechnięci, bardzo dobrzy fachowcy. Szczególnie Pan Marek - pierwsza klasa, wielki ukłon dla niego za ogromne kompetencje, doświadczenie i profesjonalizm. Najlepszy kierowca Oskara z jakim miałam przyjemność podróżować. 10 z plusem. Niestety minus za hotele oraz obiadokolacje. Hotele najniższej półki a obiadokolacje kiepskie. Tylko ostatnia była ok. Bernadetta

Adam

Zero zrozumienia między autokarami 6 GODZIN POSTOJU W CZECHACH PODCZAS POWROTU Z GRECJI DO POLSKI!!!!!!!!!!!!!

Podczas powrotu z Grecji do Polski , kierowca "przysnął" i uderzył lewym bokiem w barierkę prawie doprowadzając do wypadku gdzie na pokładzie było około 40 osób (13.07.2019 , posiadam zdjęcia). O naszym 6 godzinnym postoju w Czechach nie wspomnę.... brak komunikacji z innymi kierowcami!

Jolka z rodziną

Wycieczka trzy stolice Bratysława Budapeszt Wiedeń udana wesoła bezpieczna pan Tomek dbający o wszystko i wszystkich????panowie kierowcy pomocni we wszystkim. Polecam dla dużych i mniejszych.

Polecam wycieczkę : Trzy stolice "Bratysława, Budapeszt, Wiedeń". Program dopracowany do perfekcji zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Pilot (Tomasz), pani "przewodnik od Budapesztu" oraz pani "przewodnik od Wiednia" rewelacyjnie oprowadzają oraz opowiadają z nutką humorystycznych akcentów. Słucha się bez znudzenia pomimo, że program jest bardzo obszerny a ja do miłośników historii nie należę. Pan Tomek świetnie jest zorientowany nie tylko w historii prezentowanych miejsc ale też wie gdzie warto coś smacznego zjeść z lokalnej kuchni i kupić lokalne frykasy w przystępnej cenie. W trudnych sytuacja walczy o swoje "turystyczne dzieci" jak lew. Nie można też pominąć zasługi panów kierowców, którzy wraz panem Tomkiem stanowią świetny zespół. Dzięki panom kierowcom (na czele z panem Muchomorem) uczestnicy wycieczki nie musieli maszerować daleko piechotą tylko w najbliższym możliwym miejscu czekał autokar abyśmy mogli przejechać w dalsze miejsca. Pomimo, że program był bardzo obszerny to zawsze był czas na zwiedzenie, dużo czasu na kupienie pamiątek oraz inne potrzeby. Fantastycznym pomysłem jest rejs po Dunaju gdy zapada zmrok i można wówczas podziwiać oświetlony Budapeszt nocą. Dla mnie i mojej rodziny zespół Oskara udowodnił, że organizacja wycieczek to nie tylko jest ich praca ale także pasja w którą wkładają serce. W 100 % wycieczka spełniła moje oczekiwania. Polecam zwłaszcza tym, którzy chcą spędzić wolny czas w sposób ciekawy i aktywny.

Killroy

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni wakacje super hotel dokladnie jak w opisie lecz troszkę słabo bo pokój trzeba opuszczać do 12 a wylot mamy dopiero 23.50 i niestety mamy tylko śniadanie my dorośli to jakoś wytrzymamy lecz małe dzieci nie bardzo wiadomo ze każdy powie idźcie sobie do knajpy na obiad i kolacje a jezeli już budżet sie komuś skończył to co wtedy zostajemy jak bezdomni czy mamy rzebrać troche slabo pozdrawiam i dziekuje za fajne wakacje

Po raz kolejny byliśmy z Oskarem na wakacjach i jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko zgodne z opisem willa blue moon Czarnogóra kierowcy rezydent i pilot wspaniali nic dodać nic ująć kolejne wakacje na pewno z Biurem Podróży Oskar.

Korzystałam z usług biura kilkakrotnie i zawsze byłam zachwycona organizacją i wspaniałym doborem ekipy. Bardzo intensywną, wspaniałą wycieczkę objazdową Liguria i jej perły polecam szczególnie , wspaniały program, cudowny przewodnik w osobie Pani Agnieszki i miejsca, które zobaczyliśmy, warte są by do nich wracać.

Iwona

Wczoraj wróciliśmy z Czarnogóry hotel Mała Plaza było super , blisko plaży ,mały basen na tarasie , właściciele uśmiechnięci sympatyczni . Rezydentka p Zuzanna uczynna , nieba chciała uchylić każdemu , żeby byli zadowoleni i miłe spędzili czas urlopu (więcej takich pracowników )BRAWO kolejny raz nie zawiedliśmy się na biurze ,-,byliśmy szósty raz -,muszę jeszcze wspomnieć o kierowcach pełna profeska odpowiedni ludzie za kierownica dziękujemy wszystkim Iwona i Zbyszek z Krakowa