Opinie o biurze Oskar

• Albania Sniadanie
  • Włochy Sniadanie
Zobacz wszystkie oferty Oskar

J,A.Malanowscy

Właśnie wróciliśmy z wycieczki Trzy stolice,Bratysława,Budapeszt,Wiedeń.Jesteśmy pełni podziwu dla pilota,pana Tomka--MISTRZ !!,chyba nie muszę tu się rozpisywać,bo pan Tomasz ma mnóstwo pozytywnych opinii.Koniecznie chcemy pochwalić panów kierowców Tomka i Muchomora,panowie zasługują na medal za swoje zaangażowanie,za podejście,za cudowną i bezpieczną jazdę,Muchomor,który zawsze służył radą i pomocą -SZACUN !!z TAKĄ EKIPĄ,aż chce się podróżować....DZIĘKUJEMY !!!!

Byłam.z biurem Oskar w lipcu w Czarnogórze.Miasteczo Ulciji przepiękne. Hotel Mala Plaza- na plus. Klimatyzacja działała,łóżka wygodne.Balkon i widok obłędny.Mimo,że obok jest meczet i nawoływanie do modlitwy-to dodatkowa atrakcja.Co do wody w kranach ,że nie zdatna do picia powwiedziała nam w dzien przyjazdu rezydentka.(choć wiedzieliśmy już o tym jadąc do Czarnogóry)Podróż ze Szczecina trwała 37h do przeżycia w Poznaniu przesiadka do autokaru docelowego.Autokar wygodny ,klima działała.Ja polecam biuro Oskar.

Stan

Wielka porażka i tragedia. Nic się nie zgada z opisem oferty a najgorsze podane odległości, chyba nikt z biura ,,Oskar" nie był na miejscu.

Iwona

nie było opisane ze hotel blue moon w Dobra Voda ma wode niezdatna do picia i gotowania. Rezydentka dno kompletne nic ja nie intetesowalo a nasze pytania wręcz ja irytowaly. nie polecam absolutnie tego miejsca

B.D.

Byłam z Oskarem na wycieczce objazdowej w Chorwacji Perły Adriatyku w terminie 24.08.2019-01.09.2019. PLUSY: - fajny program wycieczki, piękne widoki, plaża nie daleko - osoby uczestniczące w wycieczce - świetna ekipa - wycieczka fakultatywna Fish Picnic- super atmosfera, pyszna grillowana makrela, pączki, ciastka, wino, kawa, na wyspie niepowtarzalne lody lawendowe - pilot Pan Włodek duża wiedza, którą się chętnie dzielił, bardzo sympatyczny. Lokalni przewodnicy bardzo fajni, szczególnie Pani Karolina w Dubrowniku - rewelacja. - ponad program zorganizowana mała degustacja, gdzie można było spróbować lokalnych produktów i zrobić zakupy, kto miał ochotę MINUSY: - zakwaterowanie - standard willi różny dla różnych osób, pozostawiał wiele do życzenia, a każdy płacił tyle samo. Jedni mieli kuchnie, kawę, ciasteczka, sztućce. Ja tylko lodówkę ledwie działającą. - pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem, w pokoju bardzo mało miejsca, pościel brudna - brudny pokój, w szafie warstwa kurzu, biała bluzka od razu była czarna, wisząca pajęczyna, podłoga lepiąca się i brudna - łazienka z robakami w środku, brak światła, zero zmiany papieru toaletowego (dobrze, że miałam swój) - prze cały pobyt nikt nie sprzątał w pokojach, nie wymieniał ręczników ani pościeli na czyste - szokiem był brak klimatyzacji, w nocy nie można było spać, było strasznie gorąco!!! - w pokoju brak kosza na śmieci, czajnika, aby zrobić kawę czy herbatę - niedziałające wi-fi na miejscu, o hasło trzeba zadbać samemu, a i tak nie działa, (kto by pomyślał, że w takim kurorcie brak internetu !!!) - śniadania monotonne w formie bufetu (ser, wędlina, parówki, płatki, pomidory, ogórki, ta sama sałatka i płatki). Pojawiały się resztki z poprzedniego dnia z obiadu. To, co nie zeszło jednego dnia podawano następnego dnia. Śniadania o godz. 7 - wszyscy stali w kolejkach, bo było dużo osób - za dużo czasu wolnego w Dubrowniku 3,5 godziny, a w Mostarze tylko 35 minut gdzie brakuj czasu na zakupy, lody, kawę. Wszystko w biegu. Odnośnie organizacji wyjazdu - na Gorzyczkach w miejscu przesiadek byliśmy o godz. 17. Wyjechaliśmy jako ostatni o 18.30 i jako jedyna wycieczka z pośród 6 - bez pilota. Ogólne informacje o postojach podawał kierowca Pan Arek. W innych autokarach piloci byli od samego początku wyjazdu i tak powinno być. Na Gorzyczkach Pan Jerzy K. robił problemy z pakowaniem walizek, nie pierwszy raz, bo miałam wątpliwą przyjemność z tym panem jechać. Pan Pilot Włodek wsiadł do autokaru o 3 rano następnego dnia. W autokarze brak wi-fi na terenie Polski, gniazdka zepsute, nie działają. Zarówno jazda w jedną stronę jak i powrót był bez pilota - to porażka. Zero informacji, kiedy dojedziemy do swoich miejsc docelowych. Musiałam chodzić i pytać innych pilotów i kierowców spotykanych na postojach. Niezgodne z warunkami umowy jest też, aby turystka, taka sama jak ja czytała i rozdawała dokumenty po kontroli na granicy !!!! Organizacja powrotu była tragiczna. Wszystkie autokary były na Gorzyczkach o 6. Ten, do którego miałam się przesiąść A28 przyjechał z ponad godzinnym opóźnieniem (z Makarskiej, tak jak ja). Pilotka Joanna K. - tragedia, koszmar, zero kompetencji. Nie odbierała telefonu od innych pilotów, brak kontaktu. Myliła się w miejscach na których kto ma usiąść, po kilka razy liczyła ludzi czy wszyscy są. Autokary pojechały. My dalej stoimy, bo odjazd miał być ok 8.00. Dno naprawdę. Wyjeżdżamy dokładnie 7.52. Kontakty i klimatyzacja oczywiście też nie działają. Pani podaje zero informacji, o której mamy być w danych miejscowościach, trzeba o wszystko pytać. Po Polsce robiła przerwy co godzinę na 30 i 20 minut - tylko po co? Bez myślenia. Z Krakowa do Warszawy były 2 przerwy 30 minutowe i jedna 20 minutowa. Nie liczyła się z tym, ze ktoś ma jeszcze długą drogę do domu. Gratuluje firmie takich pracowników jak Pani Joanna K. i takiej organizacji. To był mój kolejny wyjazd z Oskarem. Osobiście zawiodłam się na usługach tego biura.

Urszula

Po przeczytaniu negatywnych opinii o bp Oskar , jechaliśmy z mężem na wczasy ze strachem. NIEPOTRZEBNIE. Wybraliśmy ofertę w willi Ante w Zelence-Makarskiej. Wyjazd 25,08 - 08,09,2019. Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Począwszy od konsultantki p. Ani poprzez rezydentów, pilotów , kierowców i "jakości" autokarów , busów - zasłużone 10pkt. Willa Ante - pokój z kuchnią ,łazienką i przedpokojem /dosłownie kawalerka/ wielki balkon , widok na morze czysta , schludnie urządzona , Na czas oczekiwania na autokar w dniu wyjazdu wyznaczone miejsce z krzesłami i stołem ,toaleta z prysznicem . Gospodarze sympatyczni , uczynni nie narzucający się odpoczywającym. Okolica spokojna , można wypocząć od miastowego zgiełku. Problemem może być powrót z plaży pod górkę. Dziękujemy i pozdrawiamy :)

AganieszkaA

Jak narazie jestem zawiedziona. jestem w ciazy miałam jechać super wygodnym autokarem z monitorami w zaglowkach. nie ma miejsca na nogi siedzenia niewygodne ciasno bez monitorów. miało być wi fi , okazało sie ze jest tylko w Polsce a po włączeniu okazalo sie ze nie działa.

Dorota

Potwierdzam wszystkie komentarze osób które dały 1.dodam ze często podróżuje z innymi biurami podrozy.Pierwszy raz pojechałam z tym biurem i nigdy wiecej.Nie polecę napewno nikomu.jedyny plus ze byłam do końca wycieczki w Bułgarii to towarzystwo.nie chce juz sie denerwować wiec tylko ostrzegam innych przed tym biurem.co innego oferują a w trakcie wycieczki ciagle jakies niemile niespodzianki.jak ktoś chce sie przekonać na własnej skórze niech sprawdzi.

Kamila

Witam, Na wakacjach z Oskarem byliśmy pierwszy raz. Wcześniej korzystaliśmy z bardzo wielu biur podróży zarówno posiadających wycieczki autokarowe jak i samolotowe. Oskar nas bardzo mile zaskoczył. Wszystko odbyło się punktualnie zgodnie z umową. Wszystko było świetnie zorganizowane, rezydenci bardzo mili i pomocni. Willa Frano, w której mieszkaliśmy była czyściutka. Jednym słowem wszystko było super. Jedyny mały minus to córcia była zawiedziona, że w drogę powrotną przyjechał autokar bez tabletów a ona chciała sobie obejrzeć bajkę i pograć w angry birds ;DD. Ale tak jest jak się rozpuści klientów. Polecam

Waldemar

Podróżowałem z biurem OSCAR kilka razy warunki były w miarę ok do ostatniego wyjazdu 30-08-2019 wycieczka w Alpy Austriacke Hollsttad Salzburg , program ,pogoda , Pani pilotka , kierowcy super tylko autokar niby nowy ale dla krasnali siedzenia trudno było sie zmieścic miedzy fotele by wsiąśc a podroż wielogodzinna z podkurczonymi nogami....porażka