6,9 / 10

Opinie o biurze Oskar

Oskar

Ocena na podstawie 621 opinii

Szczegółowe oceny
 • 7,2
  Ocena
  Organizatora

 • 7,4
  Ocena
  rezydentów

 • 7,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,6
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 • 1,0 / 10

  Zaciekawiony i oszukany

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Ciekaw, co kilka opinii negatywnych pojawia się 1, która nadal ma utrzymać wysoką średnią ... To pewnie zbieg okoliczności ... Wstyd! Oskarze, wstyd. Brzydki zapach i tak pozostanie ...

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Maciej

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Jak dla mnie to biuro jest jednym z najlepszych, świetni piloci, autokary najlepsze, jak przyszła pandemia to od razu po kontakcie zarezerwowałem Chorwację, super wyjazd, super willa w Makarskiej, po prostu bajka. Kierowcy mega profesjonalni, nic dodać nic ująć. Polecę każdemu kto chce pojechać na wakacje autokarem.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Rafał Stawrosiejko

  Pobyt: Maj 2020

  Z tym biurem byłem na kilku fajnych wyprawach!. Ale obecna sytuacja ukazała ICH prawdziwe oblicze . Skoro przez durne decyzje mam być "sponsorem" biura podróży to dlaczego to biuro podróży ma mnie w ... głębokim poważaniu??? Pieniądze wpłacone w grudniu (first minut) otrzymam (?) we wrześniu pomniejszone o koszty rezygnacji!!! Liczę na CZKAWKĘ szanowny Oskarze.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Maciej

  Pobyt: Sierpień 2019

  W zeszłe wakacje Bałkański Kocioł, dwa lata temu Chorwacja. Objazdówki. Jechałem z żoną. Jesteśmy mega zadowoleni. Kulturalni, świetni kierowcy, przewodniczki super, mega wygodne autokary. Takie przeżycia, jakich doznaliśmy dzięki Oskarowi to kapitał na całe życie. Teraz oglądamy zdjęcia, wspominamy, tęsknimy i wzdychamy. Jak tylko koronawirus pozwoli, na pewno skorzystamy kolejny z usług tego biura.

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Eryk

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Witam wykręconych przez biuro podróży OSKAR. Złożyłem wymagane dokumenty u Rzecznika Praw Konsumenta. Opisałem zaistniałą sytuację. Rzecznik zgadza się ze mną, że nie mają prawa przetrzymywać moich pieniędzy po uprzednim potrąceniu za rezygnację z imprezy. Będzie oczywiście wystosowane odpowiednie pismo do tego biura. Czekamy na rozwój sytuacji. Ps. Już nigdy żadnego wyjazdu z tym biurem. Podobno trzeba wspierać to co polskie, ale w tym konkretnym przypadku niech huknie mocno na glebę i już nigdy się nie podniesie.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Karolina

  Pobyt: Marzec 2020

  Dlaczego nie ma oceny ?0?(czytaj zero- mniej niż zero)?!? Najgorsze najtańsze biuro na rynku!!! Czekam z niecierpliwością (pomimo, że nikomu źle nie życzę)aż je zamkną, żeby już więcej nie nabijało ludzi w butelkę!!!

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Marcin

  Pobyt: Maj 2020

  miesiąc temu Chciałbym zapytać dlaczego Państwo kasujecie wpisy które są dla was nie wygodne . Będę wdzięczny za zwrot poniesionych kosztów związanych z wyjazdem przez wasze Biuro . Zapewne jestem nie odosobniony w tej sprawie . Jeśli ktoś to przeczyta i jest w takiej samej sytuacji . Proszę na priv. Walka w pojedynkę jest bez celu bo to jak walka z wiatrakami . W kilka osób będzie na pewno nam łatwiej . Przyszły klienci uważajcie na to co podpisujecie bo możecie czuć się oszukani

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Rozczarowany klient

  Pobyt: Lipiec 2019

  Witam serdecznie, niestety ja również podzielam Państwa opinie, biuro podróży OSKAR zdecydowanie nie podchodzi uczciwie do swoich klientów. Potrafię zrozumieć trudną sytuację biura z powodu korona wirusa. Rezygnację złożyłam 15.03.2020 do dziś nie otrzymałam zwrotu, co więcej nie wiem kiedy go otrzymam, nikt nie odpowiada na moje maile. Biuro poinformowało mnie jedynie, że za rezygnację potrącą mi 10% wartości wycieczki (dodam, ze wycieczka była ubezpieczona od kosztów rezygnacji), co jak twierdzą jest zawarte w umowie. w umowie jest czas zwrotu 14 dni -> na to nie zwracają uwagę. Byłam z OSKAREM na dwóch wyjazdach -> generalnie było OK. Straciłam jednak do nich zaufanie!!!.

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Eryk

  Pobyt: Maj 2020

  Witam !!! Parę słów ode mnie na temat biura podróży OSKAR ( nie mylić ze Statuetką Akademii Filmowej ) :) Banda i granda !!!! A poza tym, wpuszczają klienta w przysłowiowe maliny, zwodząc taktykami mediacyjnymi. Mam ten sam problem, nie dosyć, że kradli mi procenty z kwoty wpłaty za imprezę turystyczną, to jeszcze trzymają moje pieniądze 180 dni !!! Jest Pandemia, a te psie syny tak lawirowały, że podobno nie mam, prawa do zwrotu 100% wpłaty, bo Rząd ( czytaj nie rząd ) wprowadził jakąś spec ustawę, i można mnie dymać DWA RAZY !!! Raz procenty ze względu na rezygnację z imprezy turystycznej Dwa , bo spec ustawa daje im czas na zwrot pieniędzy do 180 dni. No karać DWA RAZY za to samo, to trochę nie halo. Pisma już wysłane do Rzecznika Praw Konsumenta oraz UOKiK. Chyba cwaniakom miny zrzedną :) Pozdrawiam oszukanych. Niech MOC będzie z NAMI!!!

  Opinia dodana:
 • 6,0 / 10

  Eryk

  Pobyt: Kwiecień 2020

  Potwierdzam z całą stanowczością, Biuro OSRAR są to krętacze pierwej wody. Mistrzowie w grze, jak oszukać klienta na kasę. Przetrzymywać to sobie mogą pieniądze z socjalu PiS i to w przypadku, gdy im na to klient pozwoli. Moje pieniądze to nie lokata terminowa. Celowo lawirowali ze zwrotem, żeby teraz móc tą kasą obracać przez 180 dni. Nigdy więcej tego podejrzanego biura ani tego nierządu PiS owskiego i Adriana. Co on sobie myślał podpisując ustawę? Chyba to,że od jakiegoś czasu na wakacje to tylko socjalsi jeżdżą za 500+. W sumie to nie są ich pieniądze więc mogą sobie je przetrzymywać nawet i rok. Od moich uczciwie zarobionych WARA !!!, bo darmo nie dostałem.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 63
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią