Opinie o biurze Oskar

Oskar

Małgorzata Michalska

Gorąco polecam . Wczoraj wróciłam z objazdowej wycieczki Bratysława , Budapeszt , Wiedeń , Jestem zachwycona . Najlepszy pilot pan Tomasz z jakim miałam okazję do tej pory podróżować . Prawdziwy majster sztych . Niesamowita wiedza pana Tomka i piękny sposób przekazu . Nie tylko zwiedziłam , ale dużo się dowiedziałam . Panowie kierowcy bardzo życzliwi , zawsze na czas , z zegarmistrzowską precyzją na tych wąskich uliczkach . Pomagają z z walizkami . Jedzenie pyszne , hotele czyste i ładne . Pisze o tym wszystkim ponieważ dużo podróżuję , i różnie to bywało we wcześniejszych firmach . fotele wygodne z monitorami z przodu . Możliwość załadowania urządzeń . Pozdrawiam całą załogę Małgorzata z Krakowa . Już sprawdzam następne oferty , bo dobrze podróżować w takim miłym towarzystwie . Małgorzata z Krakowa

Paweł Gawle

Wycieczka Skarby Małopolski jak najbardziej na +, w przyszłości organizator powinien lekko zmodyfikować program . Więcej czasu na Kraków, Wieliczka i np. Wadowice powinny być stanowić program na oddzielny dzień. W przyszłości można pomyśleć o włączeniu do programu Oświęcimia i wizyty w obozie koncentracyjnym. W szkolnej skali 5-. W przyszłym sezonie dalej zamierzam korzystać z oferty Oskara

Doskonała wycieczka do Wiednia. Organizacja, kierowcy, przewodnicy, pilot, wszystko spięte na 100%. Bardzo dziękuję i polecam.

Ewa i Andrzej

Nadal jesteśmy pod wrażeniem wycieczki - trzy stolice, którą odbyliśmy na początku października. Świetna organizacja, pan Tomek - cudowny,ciepły człowiek, posiadający ogromną wiedzę o miejscach, które mieliśmy okazję zobaczyć, bardzo opiekuńczy, umiejący w sposób klarowny przekazać najważniejsze informacje, przesympatyczne panie Lidka w Budapeszcie i Joanna w Wiedniu, które pięknie nam pokazały te stolice a także wspaniali kierowcy pan Muchomor i pan Bartek, którzy po mistrzowsku nas po tych miejscach obwozili . Z pewnością wybierzemy się jeszcze kiedyś na wycieczkę z Biurem Oskar :)

Uczestniczka wycieczki

Wycieczka objazdowa Lazurowe Wybrzeże 4.10.- 11.10.2019 ogólnie była udana. Hotel położony w dobrej lokalizacji Cannes. Wszystko bylo super.- jednym zdaniem. Pozdrawiam panią Kamile bardzo profesjonalna przewodniczkę Napewno jeszcze raz skorzystam z biura podróży Oskar.

Adam Trocha

Po raz drugi korzystałem z usług biura podroży Oskar i jestem bardzo zadowolony na pewno jeszcze skorzystam .polecam A.T.

Adam i Krystyna

Braliśmy udział w wycieczce do Trzech stolic .Wyjazd z Kwidzyna busem do Łodzi tzw. zlot gwiaździsty do autobusu Oskar .Czekało nas miłe powitanie przez przewodnika p. Tomasza i kierowcę Muchomora z zmiennikiem Bartkiem o ile nie pomyliłem ich imion. W drogę wyruszyliśmy nocą i ranek powitał nas w Słowacji w drodze do Bratysławy. Przepiękne krajobrazy a p. Tomasz objaśniał nam to wszystko oprawione w ciekawej opowieści z zacięciem historyka. Hotel i wyżywienie w Bratysławie bardzo dobre. Rano kierunek Budapeszt i znowu po drodze dowiadujemy się o historii przyjaźni Polsko -Węgierskiej okraszone ciekawostkami o których trudno się doszukać w oficjalnych publikacjach. Lokalna przewodniczka p. Lidzia uraczyła nas wspaniałymi trasami i widokami Budapesztu .Zmęczeni udajemy się na obiado -kolację i rejs nocą po Dunaju podziwiając Budapeszt od strony wody. I znowu dobry hotel. Rano kierunek Wiedeń i spotkanie z lokalna przewodniczką p. Joanną która oprowadziła nas po Wiedniu trasami niedostępnymi dla innych turystów. Podziwiamy Pałace i ogrody cesarstwa jak i poznajemy historię opowiadaną z dużym znawstwem przez obydwu przewodników. Wieczorem obiado -kolacja w uroczej restauracji wiedeńskiej z oryginalnym winem i piwem wiedeńskim. Podróż powrotna do Polski nocą i w Łodzi przesiadka do busów i powrót do domu. Pomimo tak krótkiego czasu zwiedziliśmy trzy przepiękne stolice nad Dunajem przywożąc wiele wspomnień i zdjęć z tej wycieczki .Należy jeszcze raz podziękować przewodnikom p.Tomaszowi oraz lokalnym przewodniczkom p.Lidzi i P.Joannie za przepiękne trasy i opowieści dzięki którym poznaliśmy historię tych krajów jak i powiązania z Polską .a kierowcom "Muchomorowi" i panu Bartkowi za szczęśliwą i bezpieczną podróż .

Teresa

Była z biurem Oskar na wycieczce objazdowej wrzesień 2019 Antyczna Grecja, określę to jako jedna wielka porażka. W autokarze tylko klimatyzacja działała na ful do tej pory się leczę. Mikrofon nie działał. Pilot p. Beata K. bez podstawowej wiedzy nawet nie raczyła się przygotować do wyjazdu, błądziła nie wiedziała co i gdzie, czekanie godzinami na parkingach na przewodnika, spędzenie pod muzeum Delf 40 min. a na zwiedzanie muzeum w j. angielskim tylko 15 min i wszędzie bieg. powrót do hoteli w późnych godz. wieczornych na nic nie było czasu. Składam reklamację . t był pierwszy i ostatni wyjazd z tym biurem , nie polecam

Elżbieta Chmiel

GRECJA JEST PIĘKNA. A z OSKAREM jeszcze piękniejsza. Z biurem Oskar byłam już po raz trzeci. Organizacja na medal. Urokliwy mały hotelik w centrum miasta. /Milos/ Rezydentka wspaniała. Jedzenie super. Przy niewielkiej dopłacie miałam osobny pokój. Same superlatywy. Dziękuję za mile spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku.

HALINA BORZYSZKOWSKA

Po raz pierwszy podróżowałam z Biurem Oskar,jestem bardzo zadowolona.Czytałam wcześniej opinie wśród ,których była część negatywnych ale ja lubię się sama przekonać,,,,,,,)Ludzie chcecie mało płacić a dużo oczekiwać,,,,,,tak nie jest każdą firmę interesuje Rachunek Ekonomiczny, Brak mi słów aby wyrazić moje zadowolenie pod każdym względem,poczynając os antenki,,,,p. Tasula REZYDENTKA przez duże R....wspomnę,że przebywałam w Paralii w willi Aegeon,,,pokój piękny wspaniali współtowarzysze wypoczynku ,że wspomnę p.Krysie i p. Benia i wszystkich pozostałych.Zawsze korzystam z wycieczek fakultatywnych cena przystępna niższa niż w ofercie miałam okazję pojechać na Olimp, następnie zaliczyłam rejs statkiem na wyspę Skiatos oraz kolejny wyjazd na Meteory,,,,a perełka był wieczór Grecki polecam każdemu,,,,Piszę to co czuję, może nie zawsze jest to język literacki,,,,pozdrawiam serdecznie i dziękuję,,,,,,Jeszcze tylko dodam ,że w Grecji przebywałam od 22/09/2019-01/10/2019..