Oskar

798 zł 9 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Oskar

Magdalena

Pobyt: Marzec 2019

Wyjazd do Lwowa udany pomimo kolejek na przejściu granicznym. Miasto przepiękne ,polecam

Pobyt: Marzec 2019

Biuro godne polecenia. Komfortowe autokary, profesjonalni kierowcy, przystępne ceny i bardzo przyzwoite warunki. Obsługa rezydencka też bez zarzutu. W tym roku również planuję wyjazd z tego biura. Naprawdę polecam.

Pobyt: Marzec 2019

Biuro godne polecenia. Komfortowe autokary, profesjonalni kierowcy, przystępne ceny i bardzo przyzwoite warunki. Obsługa rezydencka też bez zażutu. W tym roku również planuję wyjazd z tego biura. Naprawdę polecam.

W zeszłym roku jechaliśmy pierwszy raz z OSKAREM . Nasz kierunek padł na Czarnogóre . Podróż przebiegła szybko i sprawnie . Kierowcy doświadczeni . Na miejscu w willa ECCO - pokoje czyste i zadbane . Sprzątanie co drugi dzień . Pani rezydent osoba bardzo kompetentna i pomocna na miejscu . Wycieczka fakultatywne zgodne z opisem - cudowne widoki na Kotor . Za ta cenę naprawdę warto . W tym roku również planujemy wczasy z OSKAREM . Serdecznie polecam

Jola

Pobyt: Marzec 2019

Witam! To była pierwsza przygoda z Biurem podróży Oskar! za którą Bardzo chcielibyśmy wraz z mężem podziękować ! cudownie spędzony czas na wycieczce 2-dniowej " Wenecja i Rijeka" była to jedna z najlepszych wycieczek na jakiej byliśmy! 2 karnawały tak różniące się od siebie w dwóch krajach w dwa dni! Coś niesamowitego! Wszystko zaplanowane tak jak trzeba! Podróż przebiegła bardzo dobrze w miłym towarzystwie! Pani Justyna (przewodniczka) bardzo sympatyczna, która przekazywała nam wiedzę i dbała o nasz komfort przez cały czas! hotel w Chorwacji rewelacja! (widok z balkonu na Rijekę zapierał dech w piersiach!) Oceniamy całość wycieczki na 6+ :) Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych podróżach! Pozdrawiamy Jola i Robert Jastrzębscy

BEATA

Pobyt: Luty 2019

KARNAWAŁ W WENECJI 15.02.2019 POLECAM TYLKO TYM KTORZY LUBIA LATAC Z WYWIESZONYM JEZYKIEM PO WENECJI .PILOT PAN MAREK CHOC BYL MILY ZUPELNIE NIEZORGANIZOWANY BIEGA W TA I SPOWROTEM Z OKOLIC CANALU GRANDE NA PLAC SW.MARKA BY POZEGNAC PANIA PRZEWODNIK I BIEGIEM WROCIC SPOWROTEM W TO SAMO MIEJSCE..15 MINUT TO U NIEGO GRUBO PONAD 30 MINUT SZYBKIEGO MARSZU DLA NIEKTORYCH POLBIEGU NICZYM NA MARATONIE .BRAK JAKIEJKOLWIEK WCZESNIEJSZEJ INFORMACJI O WIECZORNYM ROZPOCZECIU PARADY .TAKA WIADOMOSC OTRZYMALISMY 30 MINUT PRZED ROZPOCZECIEM POKAZU GDZIE NIE BYLO NAJMNIEJSZYCH SZANS NA PRZEDOSTANIE SIE WSROD TLUMOW LUDZI .LUDZIE CZEKALI TAM ZAPEWNE ZE 2-3 GODZINY WCZESNIEJ".GLOWNY GWOZDZ PROGRAMU" TO TOTALNE NIEPOROZUMIENIE .PO ZAKONCZENIU IMPREZY PONOWNE ZATRACENIE CZASU PRZEZ PANA PILOTA .DO AUTOKARU MIALO BYC OKOLO 15 MINUT PO CZYM SIE OKAZALO ZE SZLISMY 40 MINUT.ROZUMIE ZE WENECJA TO MIASTO NA WODZIE ALE AUTOKAR MOGL PODJECHAC GDZIES BLIZEJ PO UCZESTNIKOW"WENECKIEGO MARATONU" .TOTALNY BRAK ORGANIZACJI ZAROWNO PRZEZ BIURO PODROZY JAK I PRZEZ PANA PILOTA. OPLATA 50 EURO NIEPODLEGAJACA ROZLICZENIU ZA ZWIEDZANIE DARMOWEJ BAZYLIKI JAK I POZOSTALYCH OBIEKTOW TYLKO Z ZEWNATRZ TO WYGOROWANA CENA .TRAMWAJ WODNY TO KOSZT 7.5 EURO PLUS PARKING AUTOKARU PLUS PANI PRZEWODNIK RESZTA TO DOCHOD ORGANIZATORA .JEDYNIE PANOWIE KIEROWCY NAPRAWDE BEZ ZARZUTU. WENECJE POLECAM ZWIEDZIC WE WLASNYM ZAKRESIE WYJDZIE ZDECYDOWANIE TANIEJ .W.C W AUTOKARZE I TU UWAGA JEST OWSZEM ALE PROSZONO O NIEKORZYSTANIE ZE WZGLEDU NA ZAPACHY KORZYSTALISMY Z W.C TYLKO NA GRANICZNYCH STACJACH CPN GDZIE JESLI KTOS NIE MIAL DROBNYCH DO AUTOMATU LEJE W GACIE .POD KONIEC WYCIECZKI POLANCZONO 2 GRUPY W 1 CZAS CZEKANIA NA 100 OSOB GDZIE KAZDY IDZIE W INNYM TEMPIE TO STRATA NASZEGO CZASU KTORY MOGLISMY POSWIECIC NA DOKLADNIEJSZE ZWIEDZANIE . .POLECAM ORGANIZATOROM POLACZYC ODRAZU TAK ZE 3 GRUPY WYJDZIE TANIEJ.MIMO DOBRYCH WSPOMIEN TEN NIESMAK POZOSTANIE.

Kristina

po Sylwestrowej wycieczce z Paryza zostal mi duzy niesmak z powodu pilota. Jak bym nie byla stalym klientem,to bym moze i nie pisala tej opinii po prostu wiecej bym nie pojechala nigdy z biurem podrozy Oskar.Pilot strasznie niezorganizowany,nie mial pojecia co robi i gdzie w koncu chce grupe zaprowadzic.Ten czlowiek nie potrafi zapanowac nad grupa!Plany zwiedzania zmienialy sie co chwila,a to idziemy tam,ato w czasie chodzenia okazuje sie ze idziemy gdzie indziej...pewnie nawigacja go prowadzila co raz to inaczej,bo z nawigacja chodzil.Tymi samymi ulicami chodzilismy i chodzilismy,zartowalismy ze pewnie Oskar dal nam jogging gratis do tej wycieczki.LUWR...45 min czas wolny wykorzystany na szukanie toalety...szukala cala grupa...A wystarczylo wskazac,ze toaleta jes dwa kroki za nami...Tych dziwnych zdarzen i zmian bylo sporo,nie przypomne wszystkiego bo nie chce.Wole zostawic w pamieci tylko fajne chwile.Dla Biura Serdecznie dziekuje jednak za fajna wycieczke.Mam nadzieje nie spotkam takiego pilota nigdy w zyciu na innych wycieczkach.W ofercie podano,ze koszty programowe platne u pilota w autokarze nie podlegaja rozliczeniu...A jednak na miejscu pracodawcy sprawdzila bym gdzie sie podzialy te pieniadze. Milych podrozy wszystkim zycze,takze z biurem Oskar,bo maja innych fajnych pilotow.

Franek

W zeszłym roku z Oskarem wybrałem się na sylwestra do Wiednia. Zmieniono godzinę wyjazdu (dwie godziny później) o czym podobno poinformowano mnie sms-em. Między podpisaniem umowy a wyjazdem zmieniłem numer telefonu i powiedziano mi że to moja wina bo powinienem poinformować biuro o zmianie numeru telefonu. Faktycznie był taki zapis w umowie. Sprawa według mnie dyskusyjna i sporna. Jeżeli napisano mi na papierze że wyjazd będzie o tej i tej godzinie to powinien dostać też na papierze informację o tym że godzina wyjazdu została przesunięta o dwie godziny później. Zapominałem o tym co było w zeszłym roku bo autokar był bardzo wygodny i postanowiłem dać Oskarowi drugą szansę. W tym roku też wybrałem wyjazd na sylwestra z Oskarem. 29 grudnia dostaję sms-a że wyjazd będzie 31 grudnia o godzinie 10.20 a nie 9.20. Jak jadę taki kawał drogi to chciałbym tam spędzić więcej czasu a nie tylko wypić lamkę szampana i do domu. Największe przegięcie to informacja w sms-ie o numerze telefonu alarmowego... koszt połączenia 6,25 + VAT.

Ewa Zawal

Biuro OSKAR : Bardzo dobre ceny, oferta zgodna z opisem, pyszne jedzenie. Wyjazd bardzo udany - Czarnogóra

Maryla

Polecam wycieczkę objazdową 3 stolice Bratysława, Budapeszt, Wiedeń .Profesjonalna obsługa , extra autokar, kompetentni przewodnicy. Moja ocena to 10/10.