Oskar

• Bułgaria Bez wyzywienia
    517 zł 10 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Oskar

gabi

Ogólnie biuro jest OK. Zastrzeżenia mamy tylko do polskiego pilota p. Włodzimierza.

Franek

W zeszłym roku z Oskarem wybrałem się na sylwestra do Wiednia. Zmieniono godzinę wyjazdu (dwie godziny później) o czym podobno poinformowano mnie sms-em. Między podpisaniem umowy a wyjazdem zmieniłem numer telefonu i powiedziano mi że to moja wina bo powinienem poinformować biuro o zmianie numeru telefonu. Faktycznie był taki zapis w umowie. Sprawa według mnie dyskusyjna i sporna. Jeżeli napisano mi na papierze że wyjazd będzie o tej i tej godzinie to powinien dostać też na papierze informację o tym że godzina wyjazdu została przesunięta o dwie godziny później. Zapominałem o tym co było w zeszłym roku bo autokar był bardzo wygodny i postanowiłem dać Oskarowi drugą szansę. W tym roku też wybrałem wyjazd na sylwestra z Oskarem. 29 grudnia dostaję sms-a że wyjazd będzie 31 grudnia o godzinie 10.20 a nie 9.20. Jak jadę taki kawał drogi to chciałbym tam spędzić więcej czasu a nie tylko wypić lamkę szampana i do domu. Największe przegięcie to informacja w sms-ie o numerze telefonu alarmowego... koszt połączenia 6,25 + VAT.

Ewa Zawal

Biuro OSKAR : Bardzo dobre ceny, oferta zgodna z opisem, pyszne jedzenie. Wyjazd bardzo udany - Czarnogóra

Maryla

Polecam wycieczkę objazdową 3 stolice Bratysława, Budapeszt, Wiedeń .Profesjonalna obsługa , extra autokar, kompetentni przewodnicy. Moja ocena to 10/10.

Magdalena

Witam. Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu z Oskarem. Tym razem byłam Dreznie na jarmarku. I jak zwykle wszystko dobrze zorganizowane . Jarmarki w tym mieście przecudne ,pełna magia świąt. Polecam.

Jak najbardziej polecam, dwukrotnie korzystałem z ich oferty i zawsze byłem zadowolony w tym roku również zdecyduję się na ofertę BP Oskar

Magdalena

Wyjazd do Heide Parku to super spędzony czas z rodziną. Wrażenia ,atrakcje i radość dziecka niedoopisania . Polecam. To mój czwarty wyjazd z Oskarem i nie ostatni . Za każdym razem jest super.

Zbyszek i Olga

fajny autobus ,wygodny dzieci zadowolone mogły oglądać bajki przez całą drogę a pilotka Pani Bożenka bardzo miła i pomocna a CHORWACJA PRZEPIĘKNA

Wiesław z Poznania

Witam Bylem na wycieczce objazdowej Balkanski Kociol od 28.09 do 07.10.2018. z biurem Oskar Wystawiam ocene 6 z plusem. Pani Justyna - pilotka z ogromna wiedza, kultura, usmiechem, spokojem i checia pomocy. Krotko mowiac pelen profesjonalizm. Widac ze lubi swoja prace. Dla Pani Justyny wystawiam 10-tke. czyli znacznie ponad skale. Autokar - wyposazenie, wygoda , sprawnosc powodowalo mala uciazliwosc podrozy. Komputerek osobisty z kamerka nawigacja i filmami umilal przejazdy. Podobno autokar oczko w glowie kierowcy Marcina. Super. Kierowcy - mlodzi a juz opanowani,usmiechnieci , bezpiecznie nas przewiezli prawie 5 tysiecy kilometrow. Gdyby jeszcze niektorzy uczestnicy wycieczki dostosowali swoja kulture i zachowanie ....... szczegolnie Czeslaw. Czeslaw - niektorych nie powinno sie wypuszczac z kraju bo przynosza wstyd i zly wizerunek Polaka. I tu jeszcze jeden pean w ocenie Pani Justyny. Majac tak uciazliwego klienta,pomimo trudnych sytuacji wykazala sie klasa. Bylem drugi raz na wycieczce z Oskarem ale po tym wyjezdzie mam chec na kolejny. Wieslaw z Poznania

Właśnie wróciłam z wycieczki do Alzacji. Kierowcy super, przewodnicy na medal. Piękny Strasburg, widoki z zamku zachwycające, miasteczko Colmar bajkowe. Był to mój kolejny wyjazd z Oskarem i nie ostatni. ????