Opinie o hotelu Akteon Holiday Village
Cypr / Cypr Południowy

Akteon Holiday Village

• 2 przyjemne baseny otoczone tarasem słonecznym

Jacek

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne posiłki. Udane animacje wieczorne.
    • Wady Pojawiające się mrówki w pokoju, nawet po interwencji personelu. Brak piaszczystej plaży w najbliższej okolicy( tak żeby dojść pieszo)

Pobyt ogólnie udany. Pogoda ok, temperatura wody w morzu ok 24-24. Wyjechaliśmy z biurem TUI i niestety kontakt z rezydentem znikomy (opóźnione spotkania ok15 20min.z winy rezydenta). Brak bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem biura. Podany numer do kontaktu łączy z biurem tui w Polsce więc, jeżeli ktoś nie zamówi wycieczki na spotkaniu z rezydentem to musi swoje odczekać aby uzyskać połączenie. Wycieczki zamawialiśmy więc u konkurencji.

Irena

• Zalety Nie jest to typowy hotel i w tym jego urok, wygodne, bez pretensji miejsce... apartamenty czyste, jasne, przestronne, sprzątane, bardzo wygodne.
    • Wady Nie zauważyłam wad.

Pobyt bardzo udany, wypoczęłyśmy (ja i dwie moje 19-letnie córki), nacieszyłyśmy oczy piękną roślinnością, której wokół mnóstwo. Ciepłe morze, ciepłe baseny, ciepły wiatr... Zwiedziłyśmy większość z tego, co stare Pafos ma do zaoferowania. Ciekawe, niezwykłe miejsca. Brak piaszczystej plaży przy Akteon nie przeszkadzał nam, do plaży żwirkowej można przejść spacerkiem po urokliwej promenadzie. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Miałam jedną uwagę do działania klimatyzacji i prawie natychmiast sprawa została załatwiona. Wypoczynek w tym miejscu polecam bardzo gorąco!

G&N

• Zalety Jedzonko,pokoje,basen,
    • Wady Daleko od sklepów i miasta ,95% pod Rosjan robione wszystko,brak dojścia do morza.

Witam spędziliśmy tam czerwcowy tydzień 2018. Hotel położony 30min od lotniska.Pokoje jak cały hotel ze strony wizualnej 10/10 lecz od razu zaznaczam apartament czy studio czy inna opcja to wszystko to samo,odległość pokoju od baru i basenu zależy tylko od ilości ruskich...duzo ruskich dalej pokój mniej to bliżej...Jedzonko 10/10...alkohol 4/10... Uwaga na wodę do picia bo uczula lepiej kupic ... Potrzebne przejściówki do prądu na angielską ... sklepik praktycznie ze wszystkim na terenie hotelu na plus i nie jest az taka duza ruznica z cenami w mieście ...basen duży cieplutki... Do morza z 5m w dół... Uwaga w biurach mówią że jest wejście do morza przy hotelu.... NIEMA...male I kamieniste zejście jakieś 400m... najbliższa piaszczysta plaża 7km.... Obsługa jak i animatorzy 8/10 lecz wszystko dla ruskich...sprzątanie pokoi 7/10...przystanek jakieś 600m od hotelu...1.5 euro i 15 min centrum...ogolnie w dzień upał... 21 cypryjskiego czasu ciemno... Ładnie wszystko ale szukał bym czegoś bliżej centrum bo jak się zrobi szybko ciemno to nigdzie się nie pochodzi poza hotelem bo tam tylko same hotele... A animacje średnie oklepane po angielsku rusku i grecku...dla dzieci 7dni te same animacje tak robione na hama trochę... ten hotel jest idealny dla rodzin z dziećmi liczących na relaks i tylko relaks...cena jaką uczciwie dać to max 1600zl za osobę... Szczera opinia... Pozdrawiam

Agi N.

• Zalety Imponujacy wielkoscia basen plus dwa mniejsze Niewielka doplata do pokoju z widokiem nq morze Spokojna dzielnica mimo to wszedzie blisko Personel hoteowy na 10+ Odnowione pokoje kazdy z tarasem i z klimatyzacja Animacje i wieczorne atrakcje
    • Wady Malo urozmaicone posilki-chociaz glodnym sie nie chodzilo Sprzatatnie zostawia troche to zyczenia...

Maj 2018 Sam w sobie pobyt mega udany. Hotel jest odnowiony, pokoje sa piekne. Po niewielkiej doplacie dostalismy pokoj z widokiem na morze. Warte swojej ceny. W kazdym pokoju kacik kuchenny- lodowka, czajnik, filizanki, kawa, herbata i cukier. Jedzenia w restauracji duzo, niestety mozna odniesc wrazenie ze kukurydza, pomidory, makaron i ziemniaki to jedyne dostepne na wyspie produkty ????pyszne przekaski pomiedzy glownymi daniami dostepne w przybasenowym barze. Personel w calym hotelu duza 10 z +. Cierpliwi, hojni (jesli chodzi o drinki ????) i bardzo pomocni w kazdej sytuacji. Duzo lezakow, brak walki codziennie rano o wolny lezak. W recepcji.mozna wynajac samochod, ktory podstawiaja i odbieraja praktycznie spod drzwi. Polecam jechac przed typowym sezonem tj w okolicy polowy maja. Temp srednia 33 stopnie.

W hotelu spędziłam dwa tygodnie w czerwcu 2012. Hotel godny polecenia chociaż mało zajęć sportowych (siatkówka, pimpong, itp) może dlatego że był to początek czerwca a prawdopodnonie więcej się dzieje od lipca. Niestety bardzo brakuje plaży. Przy hotelu znajduje się tylko kamieniste urwisko. Żeby dostać się do bardzo malutkiej plaży kamienistej spory kawałek trzeba przejść. Wieczorny program animacyjny powtarza się co tydzień więc jeśli ktoś wybiera się na dwa tygodnie w drugim tygodniu ma powtórkę.

przemek
    Pobyt: Czerwiec 2012

Dobry hotel z swietna i sympatyczna obsluga.Jesli jedziesz z dziecmi lub potanczyc to szukaj innego blizej miasta.Dla chcacych sie zrelaksowac znakomita oferta.

Ania Głogowska

Pobyt: Sierpień 2010

Hotel godny polecenia, smaczne posiłki, animatorzy szaleni i przezabawni. Byliśmy na tygodniowym wypoczynku, ale z chęcią zostalibyśmy tam na dłużej. Leżaków wystarczająco, kawałek do plaży, ale to nie przeszkadza. Jeszcze raz polecam

natalia
    Pobyt: Maj 2010