Opinie o hotelu Aldemar Knossos Royal Village

Aldemar Knossos Royal Village

• Bezpośrednio przy obiekcie ładna plaża hotelowa z jasnym, drobnym żwirkiem

Katarzyna Kamińska
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Blisko plaży, bardzo dobra lokalizacja, ładne pokoje, czysty

Hotel odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Posiada plac zabaw, brodzik i animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Muzyka na żywo. Bardzo piękne pokoje.Blisko plaża

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Bar i restauracja na plaży, mini party dla dzieci i dorosłych, serwis plażowy za darmo, bardzo ładne pokoje

Bardzo fajny hotel, polecany dla rodzin z dziećmi.

Sergiusz

• Zalety Cicha lokalizacja , piękny ogród, świetnie utrzymana zieleń, doskonałe baseny, dobre animacje, smaczne posiłki.
    • Wady słychać przelatujące samoloty. Dla starszych osób utrudnienia związane z pokonywaniem różnicy wzniesień.

Spędziliśmy nasze wakacje na początku września. Hotel rzeczywiście pięknie położony w rozległym ogrodzie. Mieliśmy pokój 163 , bardzo blisko basenu, głównej restauraci, baru przy basenie i recepcji. Dla nas to był doskonały wybór. Do morza (w dół) mieliśmy około 200 metrów , aleją wysadzaną palmami . Do Hersonissos około 2,5 do 3 km, nadmorską, piękną drogą. Taksówka 8 EURO.

Maria
    Pobyt: Maj 2017

Hotel ładnie położony miła i sprawna obsługa. Jedzenie dobre każdy może znaleź coś dla siebie. Ogólne wrażenia pozytwywne

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Świetna obsługa. Rewelacyjne animacje. Piękne położenie.

Hotel odwiedziliśmy w sierpniu 2016 roku. Już od samego przyjazdu mieliśmy bardzo pozytywne odczucia. Ponieważ pojechaliśmy na dwie rodziny 3 +2 poprosiłam o zakwaterowanie w miarę możliwości jak najbliżej. Recepcja wychodząc nam na przeciw zaproponowała całą willę, która w ofercie była znacznie droższa niż bungalowy. Dzięki temu byliśmy wszyscy w jednym budynku gdzie warunki mieszkaniowe były zdecydowanie na miarę 5*, a bonusem był prywatny basen do użytku zaledwie kilku willi. Ogród przepięknie utrzymany, zielono i bardzo czysto. Posiłki: oczywiście jak wszędzie kilka rzeczy (np. sałatki, warzywa, owoce, lody)powtarzało się każdego dnia, ale codziennie restauracja podawała co innego jako dania główne. Rekin, suhi itp. Wychodząc naprzeciw rodzinom z dziećmi codziennie serwowano kolację w restauracji dla dzieci gdzie posiłki były dostosowane do wymagającego dziecięcego gustu. Na terenie znajduje się kilka restauracji z których można korzystać w pakiecie All Inclusive. Jeśli chodzi o baseny to tylko w basenie ze zjeżdżalnią była słodka woda w pozostałych słona. Bezwzględnie wielki ukłon należy się animatorom obecnym cały dzień. Wieczorami aż żal było opuszczać hotel ponieważ program był na prawdę imponujący. Nasza 7 letnia córka postanowiła skorzystać z zabaw w mini klubie (gdzie dzieci zostawia się pod opieką kilku opiekunek). Zaglądałam do niej co ok pół godziny ale w rezultacie wyciągnęłam ją dopiero po przeszło 4h. Język nie stanowił żadnej bariery. Natomiast odległość do samego Hersonissos to ok 2 km wzdłuż wybrzeża (ulicą) bez problemu do przejścia spacerkiem, a widok na miasto z hotelu wieczorem imponujący. Podsumowując uważam, że hotel jest godny uwagi. POLECAM.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Rewelacyjne położenie, widoki od rana do wieczora z restauracji bajeczne. Przyjaźnie, smacznie, sportowa i nie ma wrażenia tłumu

Super grupa animatorów - ze sportami wszelkiego rodzaju, fajna zabawa dla dzieci i wieczorami-spektakle, musicale. Przemiła obsługa, pyszne, bardzo urozmaicone jedzenie. Nie a poczucia tłoku. Niezależnie od godziny przybycia/wyjazdu- pełen dostęp do all inclusive. Świetnie zorganizowane prysznice w dniu wyjazdu-nie opłaca się dopłacać za dzień.

Mariusz Borek
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Spokój
    • Wady Słona woda w basenach ,

Hotel fajny ale słabe animacje wieczorne , brak połączenia autobusowego z miastem

Pobyt: Sierpień 2014

Zacznę od tego, że pierwszy raz dodaję opinię ( kilkanaście razy miałem to zrobić ,ale zawsze zabrakło czasu:). Właśnie wróciliśmy z Knossos Royal ( dwa tygodnie) - hotel kładzie na kolana- wyżywienie 10+ ( pomijając owoce morza i full wypas nawet na śniadania wędzony łosoś, tuńczyk- kilka razy było nawet sushi na kolację) - zero kolejek- ( samoobsługa)nalewaki do wina , piwa , soków- w całym hotelu. Lody od rana do wieczora + ciastka+ genialne drinki na międzynarodowych alkoholach.Genialne animacje- chociaż nigdy za nimi nie przepadałem. Przepiękny główny basen i fajny dolny. Generalnie ogromny , czysty resort ze wspaniałą obsługą. Jedyne do czego mógłbym się na siłę doczepić to długa plaża, ale tylko na krótkim odcinku można łagodnie zejść do wody- fajny gruby piaseczek - mogliby od czasu do czasu zagrabić. Generalnie przekroczyło to moje oczekiwania na plus ( a zaznaczam , że jeździmy dwa - trzy razy w roku na wakacje , więc mamy porównanie).Na pewno zaporą będzie cena- ale sam fakt, że oferty w sezonie do tego hotelu znikają już w opcji First Minute świadczy o jego doskonałości. Jeśli chcecie poczuć luksus w prawdziwym tego słowa znaczeniu- moim zdaniem warto zapłacić więcej niż zaoszczędzić 1000 PLN i się denerwować przez tydzień lub dłużej , że Grecy leniwi, śniadania monotonne, leżaki płatne, daleko do plaży itd. Pozdrawiam i polecam w 100%. Marcin z rodziną.

Darek z Bożeną, Polska,Bytom
    Pobyt: Maj 2014

Byliśmy w czerwcu 2013, hotel super,zasługuje na 5 gw. okolice niczemu sobie,choć Kreta nie jest za specjalnie przepiękna.Ogólnie-urlop udany,spędziliśmy tu 2 tyg. Jesteśmy z pobytu zadowoleni. POLECAMY TEN HOLEL!!

Wspaniały hotel,pięknie położony,funkcjonalny,przyjazny,klimatyczny,myślę że każdy odnajdzie coś dla siebie,ciekawa oferta basenów, plaża,czysto, ładne pokoje,smaczna kuchnia,duży wybór formy i miejsca spędzenia czasu wakacji,chętnie bym tam wróciła.