Opinie o hotelu Aldemar Knossos Royal Village

Aldemar Knossos Royal Village

• Bezpośrednio przy obiekcie ładna plaża hotelowa z jasnym, drobnym żwirkiem

janb
    Pobyt: Sierpień 2012

raf
    Pobyt: Sierpień 2012

Bardzo mieszane odczucia. Z jednej strony piękne miejsce, rozległy i dobrze zagospodarowany teren z basenami i prywatną plażą ale z drugiej posiłki, pokoje oraz formuła All Inclusive pozostawiające wiele do życzenia... Niby oferta mówi o dostępności napojów i drinków od do tymczasem nie do końca jest to prawdą :( trzeba być bardzo czujnym i pilnować godzin pracy poszczególnych barów. Np. między godz. 17.00 a 18.30 nie ma co liczyć na jakiekoliek picie bo wszystko jest zamknięte. Owszem są ogólnie dostępne dystrybutory napojów gazowanych, piwa i wina ale czynne w godz. pracy snack baru, czyli 12.30 - 16.00. Po 16-tej po colę albo piwo trzeba biec nad może (przy plaży) ale czynne tylko do 17.00. Po 18.30 napoje do obiadu a potem wieczorem tylko w bardze głównym, gdzie na kelnerów czeka się z 10 min. a szklaneczki takie, aby przypadkiem nie było za dużo. Byłem w tym hotelu w 2003r. Wówczas nie było oferty all incl. Aldemar teraz ją wprowadziła i mam nieodparte wrażenie, że po prostu ilość jedenia jaka wówczas była w ofercie HB podzielił teraz na cały dzień i nazwał to all. Naprawdę bardzo mały wybór i smakowo też nienajlepiej. Przykładowo musaka zdarzyła się raz w tygodniu. Na każdym obiecie góra dwa, trzy rodzaje mięs. Po tym jak ktoś był w dobrym hotelu 5* i All np. w Turcji tutaj się zawiedzie.... Pojechalem tam ponownie ale raczej ostatni raz. Chociaż patrząc ogólnie na Grecję i jej wyspy nie wiem, czy gdziekolwik indziej byłoby lepiej pod względem jedzenia i picia. Pokoje też bez zachwytu.Ppodobno był tutaj remont w 2009. Chyba poza odmalowaniem nic się nie zmieniło. Telewizory pamiętaja ubiegłe stulecie a kafelki w łazience niedoczyszczone. To raczej ogólny problem Greków, więc co się dziwić sprzątaczkom, które pewnie na pojęcie "czystości" mają swoją definicję. Poza tym okolica piękna, obsługa miła - do wszystkich mówią po rosyjsku. Nie ma się co dziwić skoro 80% to Rosjanie. Taxi do/z Herssonissos 8 EUR. Transfer z lotniska 30-40 min. Samochód 50 EUR/dzień. Pliwo (UWAGA) 1,85 EUR czyli prawie 8 zł !!!

dode
    Pobyt: Lipiec 2012

Mariusz Drozd

Bardzo dobry hotel w dobrej lokalizacji,z bardzo dobrą infrastrukturą,jedzenie dobre dużo typowych dań kuchni lokalnej,jednakże bardzo powtarzalne,w sumie świetne miejsce na wypoczynek szczególnie dla osób ceniących spokój.

grzegorz
    Pobyt: Sierpień 2011

Hotel bardzo dobry, zasługuje na 5 gwiazdek. Przepięknie położony na wysuniętym cyplu, w zadbanym, ukwieconym, palmowym ogrodzie. Bardzo dużo zieleni. Posiłki doskonałe i urozmaicone. Widać wielką dbałość o wygląd i smak posiłków. Pokoje wygodne, funkcjonalnie urządzone. Duża dbałość o czytość. Zatrudnieni w hotelu animatorzy, to grupa młodych ludzi, którzy potrafili zadbać o to żeby gość w hotelu się nie nudził. Szcególnie miło wspominamy animatorkę Dominikę (Polkę), Petera (Słowaka) i Milenę (Włoszkę).Hotel który zapewnia wiele wariantów pobytu: można dobrze wypocząć i jednocześnie można skorzystać z wielu proponowanych rozrywek (dyskoteki, dancingi, show, restauracje a la carte, sporty wodne, itp. Gorąco polecamy lubiącym komfort.

Pobyt: Czerwiec 2010

Pobyt: Sierpień 2010

Hotel jest niesamowity, pełno zieleni i wszystko dookoła wygląda przepięknie. Pokoje są ładne. Jedzenie wyśmienite. Jedynym minusem jest woda solona w basenach.Mimo tego polecam go każdemu!

Oliwia vv

W all in, bawiłam się przednio, niczego mi nie brakowało. Byłam pod szczególnym wrażeniem ogrodu. Plaża piaszczysto żwirowa. Do centrum miejscowości z hotelu odjeżdża autobus który jest w cenie pobytu. Za 7 dnia w AI płaciłam 4500zł. Z rekreacji kort tenisowy, aeorobik, sporty wodne, minigolf i wiele innych. Ludzie jakich spotkaliśmy byli z reguły bardzo mili. Żadnej snobistycznej otoczki. W restauracji podczas posiłków panowała pełna kultura.

Robert vv

Nie popełnijcie tego błędu co my. Nie chodzi o hotel ale o formułę. Jeśli tu jedziecie to tylko all, w innym wypadku zbankrutujecie bo ceny są bardzo wysokie. Jeden z wyższych jakie spotkałem podczas swojej podróży po Europie. Jedzenie jest bardzo dobre, podejrzewam że gdybyśmy byli w all in, dalibyśmy maksymalną notę. Jarosze, mięsożercy wszyscy znajdą coś dla siebie. Na plaży musicie uważać na dzieci ponieważ morze bywało bardzo wzburzone. Sama plaża bardzo przyjemna.

Oksana vv

Z czystym sumieniem polecam. Spektakularne widoki. Miły teren do spacerów. Mnóstwo rekreacji. Mini golf, baseny, na plaży spory wariant sportów wodnych. Kilka restauracji i barów w ośrodku. Smaczne posiłki, na tydzień spokojnie można zajadać się różnymi potrawami. Na dłużej zaczyna być nudno. My mieliśmy formułę BB. Dla nas lepiej ponieważ na obiad, kolacji mogliśmy sami wybierać to na co mamy ochotę. Personel śmiga komunikatywnym angielskim.