Opinie o hotelu Apostolata Island Resort & SPA
Grecja / Kefalonia

Apostolata Island Resort & SPA: obiekt, basen

• Hotel położony bezpośrednio przy morzu.
  • Nowoczesny hotel o przepięknej scenerii.
  • Hotel posiada duży basen ze słoną wodą, który dodatkowo posiada urokliwy widok na morze.
  • Dla dzieci: brodzik, palc zabaw i animacje.
  • Wylot z Warszawy Śniadania i obiadokolacje
  • Wylot z Katowic Śniadania i obiadokolacje

Adam

• Zalety Ogromną zaletą hotelu jest położenie, widok z pokoju ekstra. Bardzo duży basen, leżaków dużo, około 9.30 było sporo wolnych. Bardzo smaczne jedzenie, mili kelnerzy, część pochodzi z Ukrainy a mieszka w Polsce, dogadać się można bez problemu. Kryształowo czysta woda w morzu, fajne miejsce do nurkowania z maską. Z Grecosa ciekawa wycieczka Skarby Kefalonii, warto.
    • Wady Brak plaży (nie jest uciążliwy- busy wożą do sąsiedniej miejscowości) Do wad (ale do przyjęcia) zaliczyłbym brak owoców morza w menu, codziennie tylko jedno danie rybne, tylko dwa rodzaje oliwek, jeden rodzaj oliwy a przecież to wyspa z drzewami oliwnymi na każdym kroku. Wieczory tematyczne takie sobie, ale w pięknie położonym barze, dało się posiedzieć przy odrobinie brandy.

Pokoje ok, chociaż na 5 gwiazdek nie zasługują, standardowy mniejszy od superior, ale z lepszym widokiem ( wyżej)

Wiktoria

• Zalety Piękne połozony hotel, piekne widoki. Pokoj superior z widokiem na morze ma ogromny taras :) Obsluga bardzo mila, lubia tam Polakow ;) Codziennie po kolacji wieczorem pan grał i śpiewał na zywo - bardzo klimatycznie i romantycznie.
    • Wady Bylismy w czerwcu 2019 z dzieckiem 2 letnim. Brakowalo mi animacji dla dzieci, to tyle :) Ale i tak atrakcji jest wystarczajaco.

Piękne połozony hotel, piekne widoki. Pokoj superior z widokiem na morze ma ogromny taras :) Obsluga bardzo mila, lubia tam Polakow ;) Bylismy w czerwcu 2019 z dzieckiem 2 letnim. Brakowalo mi animacji dla dzieci, to tyle :) Ale i tak atrakcji jest wystarczajaco.

katarzyna kołodziejczyk

• Zalety Piękny Hotel ułożony kaskadowo bardzo doża ilość schodów nam to nie przeszkadzało byłam z mężem. Mieliśmy pokój z widokiem na morze bajeczny widok . Latamy z mężem po świecie zawsze bierzemy Hotele 5 * w rożnych krajach to tak naprawdę inny standard na warunki Grecki to jest 5* na Hiszpański to 3,5* ale nie narzekajmy to bardzo bobry Hotel naj- lepszy na wyspie. Kocham Grecję w byliśmy w tym hotelu w 2016 roku i w ty wybieramy się ponownie. Jedzenie dobre jest ok, ile można zjeść w Grecji zawsze wszystko jest bardzie ubogie niż w Hiszpan czy Turcji czy w Tajlandii. Alkohol ok mój mąż nie pija ja uwielbiam wino dla mnie super. Obsługa rewelacja bardzo Mili . Pokoje bardzo ładne . Śmieszą mnie opinie osób które narzekają pokój nie taki coś nie domalowane jedzenia mało basen nie taki itp itp . wykupili wycieczkę 2 dni przed wylotem za śmieszę pieniądze i narzekają a w Domu mają piece na węgiel . My Polacy przesadzamy z opiniami. Hotel na uboczu zero rozrywek poza Hotele ale w samym Hotelu jest co robić. Wyspa jest Bajeczna polecam wypożyczyć auto minimum na 2 dni i zwiedzić wyspę . Na wysp przylatują Celebryci z całego świata do miasteczka Fiskardo , My piliśmy tak kawę z Mężem a obok nas siedziała Madonna i takie Gwiazdy nie narzekają w zwykłej knajpce prze stoliku z ceraty.Cieszmy się wakacjami słońcem pięknymi widokami.
    • Wady Ja nie widzę wad

Polecam Film z Penélope Cruz i Nicolas Cage pod tytułem Captain Corelli's Mandolin pokazuje całą wyspę . To co Zobaczę i Zjem nikt mi nie zabierze trumna nie ma kieszeni. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby dla mnie ok. Polecam z naciskiem na zwiedzanie !!!!!!

Patrycja
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Położenie na uboczu, cisza, spokój, bardzo miła obsługa
    • Wady Brak piaszczystej plaży (przy hotelu znajduje się jedynie kamieniste zejście z drabinką)

Gorąco polecamy hotel osobom chcącym przede wszystkim odpocząć i zrelaksować się. Mało rodzin z dziećmi, większość gości stanowiły osoby w wieku średnim (głównie Brytyjczycy). Przy basenie dużo leżaków, zmiana ręczników basenowych co 3 dni. Pozdrawiamy również panią Anię K. z biura podróży Grecos i polecamy wycieczki prowadzone przez nią :)

wojciech
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety położenie na wzniesieniu, piękny widok na morze, wygodne obszerne polkoje,
    • Wady dużo schodów, brak wind, daleko od centrum(gastronomii i sklepów)

hotel spełnił nasze oczekiwania ponieważ przed wyjazdem korzystałem z opinii innych portali turystycznych . Generalnie w tej okolicy jeden z najlepszych.

Paweł B.
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Naprawdę dobre pokoje spokój i cisza, w przepięknej malowniczej okolicy. Niestety w okolicy atrakcji brak, ale wyspa nie jest duża i zawsze można ją zwiedzić na własną rękę. Duży plus duży basen

Naprawdę bardzo dobry hotel z przepięknym widokiem i położony w przepięknej malowniczej okolicy. Dobre i czyste pokoje, spokój i cisza,. Niestety w okolicy atrakcji brak, ale wyspa nie jest duża i zawsze można ją zwiedzić na własną rękę. Dużym plusem jest basen (pomimo tego, że wymaga niewielkich nakładów na remont niektórych z jego elementów)

Mitu
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Położenie widok
    • Wady Łazienki schody na basen

Poniżej 5 gwiazdek. Menu smaczne lecz nudne i nie dopracowane. Chyba se zapłacisz i zamówisz z karty. Opcja allinclusive i allinclusive premium nie rozni sie prawie niczym. Napoje międzynarodowe to tylko martini i sambuca. Za resztę płacisz

Dominika
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety spokojna okolica, piękne widoki z tarasu
    • Wady brak piaszczystej plaży przy hotelu

Hotel godny polecenia, pięknie położony, tarasowo >nie polecam dla osób z małymi dziećmi i osób mających problemy z poruszaniem się z powodu dużej ilości schodów>, nad samym brzegiem morza, w spokojnej okolicy. Położony na dużym terenie z zadbanym ogrodem. Hotel spełnił moje oczekiwania. Pokoje mogły by być utrzymane w większej czystości >troszkę kurzu gdzie nie gdzie na meblach > ale to normalne na południu Europy. Panie sprzątające i tak bardzo starały się codzienne sprzątając taką liczbę pokoi.

Greg
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel powinien mieć 3 gwiazdki a nie pięć .Brak wind, za to obskurne schody betonowe po których trzeba chodzić 5 razy dziennie na 7 piętro. Brak plaży . ALL Inclusive bardzo ubogie bez białej wódki itd. Do miasta i sklepów bardzo daleko

Tomek
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel dla ludzi na poziomie. Nie znajdziesz tu pijanych Polaków. Dużo turystów z Japonii, Norwegii, kilku Rosjan, sporo Polaków - ale tych sytuowanych trochę wyżej niż przeciętnie (jakiś lekarz, dyrektor, prawnik, właściciel firmy). Brak plaży. Na plaże jeździ bus, ale nie warto - plaża jak to plaża. Cały urok hotelu to spędzanie czasu przy basenie. Widok na morze piękny. Jedzenie dobre, a przede wszystkim dużo i duży wybór. Jeśli ktoś nie może obyć się bez markowych alkoholi warto zainwestować w Allinclusive Gold. Zwykły AI to znośne wino i piwo oraz soki i coca-cola. Warto pojechać na tour autokarowy po wyspie - plaża Myrtos - jedna z najpiękniejszych w Europie, małe miasteczka portowe, w których można spotkać gwiazdy Hollywood. Polecam!