Opinie o hotelu Arycanda Deluxe

Arycanda Deluxe: obiekt, basen

• Wiele możliwości spędzania czasu wolnego, m.in. animacje sportowe, dyskoteka, muzyka na żywo.
  • Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, miniklub, menu w restauracji.
  • Bezpośrednio przy plaży wyróżnionej certyfikatem Błekitnej Flagi.
  • Wyśmienita kuchnia serwowana w 5 restauracjach.

Janusz

• Zalety rewelacyjne jedzenie,przesympatyczna obsługa,rewelacyjne animacje na bardzo wysokim poziomie i domowa atmosfera. jednym zdaniem SUPER!!!!!

jak dla nas rewelacja,jesteśmy naprawde mile zaskoczeni nie ma sie do czego przyczepic.polecamy ten hotel z ręką na sumieniu. brak wad, ale każdy ma swoje zdanie i opinie. my wracamy tam w przyszłym roku.

Ola

• Zalety Czystość Super obsługa Świetne jedzenie oraz napije i drinki Przestronne i wyciszone pokoje i wiele innych ...

Byliśmy z mężem w terminie 25.09-02.10.2019. Transfer z i na lotnisko ok 2 godzin . Czystość hotelu w środku i na zewnątrz oraz w pokojach bez najmniejszych zastrzeżeń . Obsługa uwija się jak mróweczki . Jedzenie świetne i bardzo zróżnicowane. W basenie woda ciepła , leżaki w wystraczającej ilości . Do bazaru niecałe 5 minut wolnym spacerkiem. Polecam gorąco ten hotel

MONIKA

• Zalety Po prostu jest wspaniały!!!Począwszy od kuchni po obsługe i pokoje.
    • Wady Nie ma!!!

Bylam w tym hotelu w maju 2019 i jestem bardzo,bardzo zadowolona!!!Piękny hotel,wspaniałe jedzenie,super atrakcje zwlaszcza wieczorem.Przemila obsluga i nie tylko na posilkach,ale w calym hotelu.To jest mój trzeci wyjazd do Turcji i najlepszy!!Bardzo polecam!!!! Bardzo dziękuje za pomoc na lotnisku w odzyskaniu i dostarczeniu bagażu do hotelu Pani Darja spisała się na 5!!!

Artur

• Zalety Położenie, pokoje, ogród, plaża, animacje,muzyka na żywo,dyskoteka, jedzenie, alko, serwis, baseny, czystość, spa, siłownia.Europejski wysoki standard .

Świetna, uśmiechnięta bardzo pomocna obsługa na każdym szczeblu,od sprzątaczy do managmentu. Dbają o każdy szczegół. Świetni Kelnerzy, Kucharze, Animatorzy. Piękny zadbany ogród, plaża szeroka , pomocne zadaszenia. Doskonałe jedzenie serwowane od 7 do 2 w nocy. W restauracji jest po prostu wszystko. Zwiedziłem bardzo dużo ale takich śniadań nie widziałem . W ciągu dnia również posiłki są mega, dobre drinki, soki wyciskane, owoce, lody, piwo Tuborg . Eleganckie szkło. Wszędzie dostępna woda z lodówek. Mimo , iż hotel miał 100% obłożenia , nie było kolejek niczego nie brakowało. Hotel bardziej europejski, obsługa doskonała . Czystość - nie ma much, komarów, mrówek .Pobyt 23-29.05.2019. Mimo , iż byłem w dziesiątkach hoteli ( Turcja 4) pierwszy raz dzielę się z opinią . Za rok wracam. Polecam !

• Zalety pyszne jedzenie wspaniała obsługa czyściutko w pokojach ładne otoczenie

Byliśmy w hotelu od 25 maja. Hotel wyglada nieco inaczej na zewnatrz poniewaz zostal odnowiony co jest na duzy plus. To byl nasz kolejny raz w Turcji w hotelu 5*i ten zdecydowanie jest jednym z najlepszych. Pojechalismy po raz pierwszy z orextravel -samolot i busiki wynajmuja wspolnie z rainbow na pol takze jesli ktos ma watpliwosci to nie potrzebnie.

• Zalety Jest wszystko co być powinno, ale bez wow. Dobre jedzenie, słabe desery.
    • Wady Bardzo kiepska plaża, przestarzały wystrój, brak nawet płatnie porządnego alkoholu w barach (nawet w oryginalnych butelkach po whisky mają swój lokalny alkohol - ten sam co bezpłatnie). Bardzo głośny hotel.

Tygodniowy pobyt na majówkę. Niby nie ma się do czego bardzo przyczepić ale szału nie było. To drugi pobyt w Turcji - pierwszy w Belek kilka lat temu i tam poziom hoteli był znacznie wyższy. Plaża nie wygląda jak na zdjęciach - jest kamienista i jakby bura/zakurzona. Personel mówi głównie po rosyjsku i niemiecku - my mieliśmy problem z dogadaniem się po angielsku. Fajne masaże : polecam pana o imieniu Duran - pełen profes - aczkolwiek pan naganiacz ze SPA w okularach troszkę zbyt nachalny. Można się targować o ceny - my w pakiecie dostaliśmy zniżkę 50%. Jedzenie OK, kiepskie desery jak to w tych krajach. Wkurzające było to że na barze stoi np. oryginalna butelka Bailey's albo JB i jak grzecznie proszę o to nawet chcąc zapłacić to i tak dostaje się ten lokalny badziew. Pokoje z widokiem na morze wychodzą również na dziedziniec hotelu z którego jest wyjście z baru nocnego - raczej nie można odpocząć w ciszy. Moim zdaniem hotel zdecydowanie nie zasługuje na tak super opinie. Może dla wielbicieli Pamiętników z Wakacji ;-) Generalnie nie powinien mieć więcej niż 7/10.

Pobyt: Kwiecień 2019

W hotelu byliśmy w 6 osobowej grupie, termin 24.04-01.05.19. pobyt oceniam na 10, nie zauważyłam niedociągnięć. Pokoje piękne, sprzątane codziennie, z balkonu widok na morze, na balkonie miejsce do odpoczynku. Obsługa na medal, każdy miły i pomocny. Słabo mówią po angielsku, ale zawsze jakoś się dogadaliśmy. Jedzenie pyszne, od wyboru do koloru, praktycznie w każdej chwili można coś zjeść. Basen duży i czysty,woda niezbyt ciepła - weszłam tylko raz na chwilę, plaża czysta piaszczysta , wejście do wody kamieniste,leżaki, ręczniki i parasole za darmo - niczym nie trzeba się martwić :) Pogoda piękna, w dniu wyjazdu w dzień 36 stopni, noce ciepłe - około 20 stopni. Do bazarów bardzo blisko, wystarczy przejść przez ulicę. Jedyne co mnie trochę przytłaczało to podejście sprzedawców do turystów - bardzo narzucający się, co chwila trzeba odmawiać i dziękować, no ale to nie wpływa oczywiście na całokształt oceny wycieczki :) Dużo animacji w dzień dla dzieci i dorosłych, od samego rana do 24 coś się dzieje, po 24 oczywiście jest gdzie posiedzieć i co wypić. Droga z lotniska do hotelu około 2 h, następnym razem wolałabym mieć lot powrotny w innych godzinach - nocne i poranne są bardzo męczące z powodu braku snu. Z basenu krytego oraz sauny nie zdążyliśmy skorzystać. Z przyjemnością odwiedzę ponownie ten hotel.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Duży hotel z dostępem do plaży. Codziennie świeże ręczniki obsługa przemiła w hotelu dość czystko a jedzenie pyszne! Hotel z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Ogólnie do polecenia.
    • Wady Pokój z widokiem na morze niestety tak głośno, ze nie można spac. Niedziałająca klimatyzacja przy włączeniu na chłodzenie grzeje i to do temperatury 40 stopni. Panie sprzątające ogólnie niezadowolone jesli chce wejść się na chwile w trakcie sprzątania. W pokoju szampon uzupełniany co drugi dzień. Patyczki do uszu, czepki na włosy tylko na początku. Mini bar uzupełniony nie codziennie i to w nie wszystkie napoje. Internet katastrofa- w pokoju i restauracji hotelowej bardzo słaby lub nie ma zasięgu , na basenie praktycznie brak. Jesli chodzi o dzwonienie przez komunikatory nie ma możliwości. Sieć bardzo obciążona, a nie byliśmy nawet na początku sezonu.

Wakacje w kwietniu z idealna pogoda! Polecam wyjazd do Turcji w tym terminie jesli ktoś nie lubi gorąca.

jolanta frankowicz

• Zalety Piekny duzy hotel polozony bezposrednio przy plazy.Cicho,pieknie,czysto.Przepyszna kuchnia.Wspaniala obsluga.
    • Wady Nie znalazlam

Bajkowy wypoczynek w rajskim ogrodzie Alanya hotelu Arykanda de Lux. Stolowka dla najwybredniejszych smakoszy.Kazdy znajdzie cos dla siebie.Ponadto Spa,kilka basenow,pokoje gier i inne rozrywki.

Krystyna i Krzysztof

• Zalety Ładnie położony, dużo zieleni wokół, piękne kwiaty o cudnym zapachu wieczorem, brak komarów wieczorem i żadnych much, jednym słowem brak uciążliwych owadów. Pokoje czyste, przestrzenne, balkony z pięknym widokiem na plaże i baseny które wieczorem są pięknie oświetlone. Prywatna plaża, dużo leżaków o które nie trzeba zabiegać z samego rana, pyszne, różnorodne jedzenie. To wszystko sprawiło, że pobyt był bardzo udany.
    • Wady Brak.

W hotelu byliśmy w ostatnim tygodniu września. Uważam że to najlepsza pora na wczasy w Turcji. Temperatury w dzień sięgają 41-42 stopni celsjusza, zaś o północy 25. Hotel położony blisko dużego bazaru, więc nie ma problemu z zakupami pod kontem prezentów. Należy tylko pamiętać że wszystko to są lepsze lub gorsze podróby. Na oryginały nie ma co liczyć. W hotelu mieliśmy pokój na V piętrze z pięknym widokiem na plażę i baseny. W całym hotelu Wi-fi jest darmowe. Łącze internetowe działa bez zarzutu. Obsługa hotelowa bardzo miła, nie narzucająca się. Jedzenie bardzo różnorodne, trochę mało było owoców morza, za to dużo potraw mięsnych, warzyw, sałatek, ciast, owoców regionalnych. Brakowało mi jedynie świeżych soków z owoców. Mimo kompletu gości nie czuło się nigdzie natłoku. Wśród gości zdecydowanie dużo Niemców, mniej Rosjan, zaś Polaków znikoma ilość. Ten wyjazd mieliśmy z biurem TUI. Oprócz późnych godzin wylotu (21,30) przez co jeden dzień był stracony nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Z wycieczek jakie nam zaproponowano wybraliśmy zwiedzanie Alanyi. Wróciliśmy trochę rozczarowani, bo przewodnik nie popisał się wiedzą a i sama wycieczka nie była zbyt ciekawa. Jeśli miałabym coś polecić to zdecydowanie pobyt w SPA. Super !!! Gdybym miała teraz wybierać to wybrałabym kilka pobytów w SPA zamiast jednej wycieczek. Wyjazd do SPA był w każdym dniu, więc można było sobie dopasować i dzień i godziny. Ogólnie pobyt bardzo udany i mam nadzieję że jeszcze powtórzę. Polecam gorąco.