Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Iwona Ignatowska
    Pobyt: Sierpień 2005

1. Dokuczliwym mankamentem bylo zjelczale maslo na sniadanie przez caly nasz pobyt (tydzien) oraz obcesowe traktowanie gosci przez pracownikow recepcji.
    2. Lekcewazacy stosunek biura Neckeramnn wobec swoich gosci. Przybycie do hotelu 14 godzin po rozpoczeciu doby hotelowej (doba hotelowa zaczyna sie jak wiadomo o 14, a my na miejsce dotarlismy o 4 nad ranem nastepnego dnia). Wyjazd rowniez 12 godzin po zakonczeniu doby hotelowej. Za ten dodatkowy pobyt w hotelu (z winy biura) musielismy zaplacic z wlasnej kieszeni. Pani reyzdentka nie pojawila sie na lotnisku pozegnac gosci przed odlotem. Na przyszlosc sugerujemy rozsadniejsze zgranie czasu pobytu w hotelu z lotami czarterowymi (bo przedluzenie doby hotelowej nie odbylo sie bez problemow i moglismy zostac w pokoju tylko do 18 - czarter na lotnisko byl o 0.15)

kazan
    Pobyt: Maj 2005

Hotel oraz klimat jaki panuje w hotelu jest rewelacyjny. Codzienne animacje dla dzieci, oraz przesympatyczna obsługa czynią z tego hotelu Nr 1 w mojej ocenie. Byłem w róznych hotelach ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Co do jedzenia to oczywiście w formie bufetu i jest bardzo dobre, jest rewelacyjnie zróżnicowane dla każdego znajdzie sie coś dobrego. Są lody , ciasta, desery, torty po prostu SUPER.