Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Pyszne, urozmaicone posilki; Swietni animatorzy, zadbane ogrody; przy samej plazy; sprawna obsluga
    • Wady Pokoje raczej 3* (ale kto w Grecji siedzi w pokoju? :)

Cudowny hotel! Przedwczoraj wrocilismy z tygodniowego wypoczynku. Poelcamy wrzesien, gdyz w lipcu-sierpniu temperature moze byc meczaca, my mielismy 30-32stopnie, goraco ale przyjemnie. Last minute za 1900/7dni, a cena regularna o przynajmniej 700-1000zl wyzsza. Hotel zajmuje ogromna powierzchnie (na oko z 6ha), przepiekna, zadbana roslinnosc, czysty wielki basen + drugi mniejszy, obfite posilki 3x dziennie, caly dzien lody Algida, smaczna pizza, slodkosci, przyzwoite napoje, niezle piwo I wino, 19-23 alkohole typu wodka, shisky, tequila, gin. To co najwazniejsze oprocz smacznego jedzenia to calodzienne animacje - w Atlantisie na bardzo wysokim poziomie! Ze sportow dodatkowo platny bilard (2E gra) I Ping-Pong (podobno 5E/h), minusem brak silowni. Na plazy siatkowka I beach soccer, nie polecam ze wzlegu na kamienie I strasznie goracy piasek. Pokoje niezle, to co wazne to z lodowka, suszarka, telefonem, tv (jedno BBC a reszta po niemiecku), + sa calkiem duze. Dla dzieci duzy, nowy plac zabaw oraz rozne animacje + wieczorem godzinna zabawa na scenie. Przy hotelu sklep z pamiatkami, po drugiej stronie ulicy lokal z polsatem sport :) Polecam quady do przejadzki po wyspie (20E/dzien, paliwo za 3-5E wystarczy), aczkolwiek Kos to dziura I nic ciekawego tam raczej nie ma. Generalnie hotel REWELACYJNY! W pelni zasluguje na 4*, mimo, ze nie przepadam za tego typu wypoczynkiem to do Atlantisu na pewno kiedys wroce.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Miła obsługa, plaża i morze \"pod nosem\"
    • Wady Płatny Internet

Hotel bardzo mi się podobał, dobrze usytuowany. Blisko do centrum - spacerkiem 15 - 20 min. Posiłki w hotelu bardzo obfite. Polki w barze, więc warto z nimi porozmawiać i jednocześnie można dowiedzieć się wiele cennych informacji, co warto zwiedzić na wyspie. Pokoje jak na hotel 4* bardzo spoko, pokój codziennie sprzątany. Nie warto korzystać z wycieczek z biura podróży, gdyż w centrum można znaleźć podobne oferty w niżej cenie. Bardzo fajne animacje przy basenie. Co do morza, przeźroczyste, dosyć szybko robi się głęboko, plaża piaszczysto kamienista. reasumując ten hotel można spokojnie polecić.

Damian

• Zalety Dobre jedzenie Dwa baseny Blisko plaży Animacje
    • Wady Leżaki na plaży płatne

Polecam, dla osób chcących wypocząć polecam czerwiec przed sezonem - mniej ludzi. Pogoda wietrzna, ciepła , wieczory chłodne. Ogólnie polecam

Bożena z Gliwic
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Hotel jest położony w pięknym parku. Jest dużo zieleni, blisko znajdują się baseny oraz plaża.
    • Wady Leżaki przy basenach trzeba zajmować najpóźniej o 8.30, później wszystko zajęte.

Z wakacji w hotelu byłyśmy zadowolone. Obsługa uprzejma, jedzenie pyszne.

Janusz
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Miła obsługa, czyste i przestronne pokoje,, blisko plaży, czyste i fajne baseny. Bardzo mało Rosjan, głównie Węgrzy, Czesi, Holendrzy. Wspaniałe animacje dla dzieci
    • Wady All tylko do 23.00, a od 22.30 kolejki do baru jak za PRL-u. W sezonie problem z leżakami przy basenie. Podróżujący z Itaki uważajcie na rezydentów

Hotel sprawia bardzo dobre wrażenie. Pokoje codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa miła, nienarzucająca się. Jedzenie europejskie w wystarczających ilościach. Uwaga - wycieczki kupujcie na mieście - taniej - spacerkiem 20 min. Na miejscu można wypożyczyć samochód lub rower. Pracuje tu dużo Polaków - pozdrawiam Panie z baru przy basenie. Pomoc rezydenta praktycznie żadna - żenada. Podróżowałem już z wielu biur podróży ale z takim olewaniem klienta spotkałem się pierwszy raz

Izabela Szałach
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Położenie: blisko plaży, blisko centrum Kos. Miła obsługa. Pyszne, różnorodne jedzenie.
    • Wady łazienki w pokojach nie do końca na 4 * hotel

Czas spędzony w hotelu na pewno nie należy do straconych. Można go spędzić zarówno leniuchując nad basenami jak i aktywnie uczestnicząc w codziennych animacjach. Pogoda na przełomie czerwca/ lipca bardzo dobra, lekki powiew wiatru sprzyja wypoczynkowi. Plaża wokół hotelu czysta, zadbana. W tym hotelu znakomicie można spędzić czas będąc tam samemu, w parze jaki i z dziećmi. Część gości hotelowych stanowili również emeryci. Grupa animatorów uprzejmie zaprasza do aktywnego wypoczynku. Codzienne animacje dla dzieci lub dorosłych umilają pobyt. Dodatkowo można spędzić dobrze czas podczas wycieczek organizowanych przez rezydentów. Polecam rejs do 3 wysp. Podsumowując należy przede wszystkim zabrać ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie a wakacje będą na pewno udane :)

Rafał

• Zalety blisko centrum KOS (ok 20 min spacerkiem) dużo zieleni
    • Wady łazienka nie na 4*

Wszystko jak najbardziej w porządku. Jedyny minus jak bym dał to łazienka. Zdecydowanie nie na 4*. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie również OK, choć jak dla mnie za mało było owoców morza choć to już kwestia gustu bo wybór i tak był spory. Dużo zieleni, baseny czyste, plaża raczej kamienista. Polecam dla rodzin z dziećmi.

turysta

• Zalety wszystko zwiazane z tym hotelem to REWELACJA

nie ma co pisac.hotel miejsce jedzenie extra klasa.wakacje marzenie.

Judyta
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety + rozległy obszar, pełen zieleni, + czystość basenów, pokoi + urozmaicone posiłki + przy plaży + blisko do miasta Kos
    • Wady brak :)

Witam. W Hotelu Atlantis byliśmy w maju 2015r. Była to nasza podróż poślubna. Ogólne wrażenie - rewelacja. Czytając opinie o tym hotelu byliśmy pełni niepokoju, co jednak nie miało żadnego odbicia w rzeczywistości :) Otrzymaliśmy pokój z widokiem na basen, ogród i morze :) Czekało na nas wino, na przywitanie :) Bardzo miło. W hotelu 2 baseny + basen dla dzieci. Codzienne animacje ciekawe: joga, aquareobic, siatkówka itp. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane. Jedzenie urozmaicone, ilości nie do przejedzenia, w restauracji zawsze znalazło się miejsce. Śniadanie, obiady i kolacje bez zastrzeżeń. Nie rozumiem opinii, że jedzenie monotonne. Ciekawe kto ma w domu 15 dań do wyboru ;) Kelnerzy bardzo uczynni, uśmiechnięci. Blisko do miasta co jest dużym plusem, 20 min spacerkiem. Plaża czysta z pięknym widokiem na Turcję. radzę wziąć buty, jeśli ktoś chce spacerować. Obok hotelu wypożyczalnia rowerów, aut itp.. Polecam wycieczkę do Bodrum a także na wulkaniczną wyspę Nissyros :) Była to nasza pierwsza podróż do Grecji, ale nie ostatnia :)

gosa
    Pobyt: Wrzesień 2013

Wyspa Kos bardzo fajne miejce, nie polecam hotelu gdyz duż ilość Rosjan,tzn: głośno ,jedzenie nastawione na ich gust dużo a nie dobrze,a w opcji all inclusive tragedia herbata tylko na śniadanie póżniej płatna w main barze, nie urozmaicone jedzenie, między 16 a 19 nie ma nic otwartego gdzie można by coś zjeść, sprzątaczki wchodzą do pokoju nawet gdy wisi na drzwiach kartka że śpisz np., wycieczki z itaką po wyspie w większości bez przewodnika od 40euro od osoby,; polecam wypożyczyć skuter lub auto i zwiedzać na własną rękę wtedy wydasz 60 euro przez tydzień na dwie osoby. Hotel położony jest jakby na rogu wyspy i trafiliśmy pierwsze 2 dni na wiatr o prędkości ok 130km/h masakra przy 27 stopniach C zabierzcie kurtki...