Avliga Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Avliga Beach: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    109 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Położenie prawie przy samej plaży, ale jednak nie przy samej promenadzie, dzięki czemu nie docierają z niej hałasy, a jeśli - to jednak w stłumionej formie. Na tle innych sąsiednich obiektów - jest to niewielki, dość kameralny hotel.
    • Wady Trzy gwiazdki dla tego hotelu to przesada. W pokoju stary, kineskopowy telewizor, brak kabiny prysznicowej (prysznic oddzielony od reszty łazienki jakąś ceratową zasłoną), słabo działająca klima (raczej był to nawiew). Słabe sprzątanie - mimo zostawiania napiwków, obsługa ograniczała się do wyniesienia śmieci, pościelenia łóżka, wymiany ręczników i pomachania parę razy miotłą w pokoju.

Hotel na pewno nie zasługuje na trzy gwiazdki, o czym napisałem w wadach. Zaletą jest jego położenie - może 100 m od plaży i blisko centrum (niecałe 10 minut pieszo promenadą do mola). Uprzejma obsługa w recepcji, w barze i podczas posiłków - już tylko poprawna. Śniadania typowe (dużo jajek w różnej postaci i kiełbasek czy parówek na ciepło), kolacje - średnie w smaku, ale coś tam można było wybrać. Hotel nie najgorszy, ale zdecydowanie bez rewelacji. Na przeciwko hotelu jest punkt lokalnego biura podróży - oferuje on wycieczki z polskojęzycznymi przewodnikami, dużo taniej niż te możliwe do wykupienia u rezydentów naszych biur podróży.

• Zalety Super położony 1 minuta do plaży, kameralny hotel, bez zbędnego gwaru i z zawsze dostępnymi leżakami na basenie. Miła obsługa
    • Wady Łazienki wymagają modernizacji, nie są za przyjemne. Jedzenie tłuste i monotonne, ale da się zjeść.

Hotel kameralny, co było dużym plusem. Do plaży minuta drogi, co była bardzo praktyczne. Sklep w hotelu, w którym są ceny takie jak w całym mieście, więc nie trzeba było nosić np. wody. Łazienki wymagają remontu. Pokoje nie są jakieś super, ale da się mieszkać. Łóżka wygodne. Jedzenie jak dla mnie tłuste i monotonne, ale zjadliwe. Ogólnie uważam, że można śmiało brać ten hotel, jeżeli nie spodziewamy się luksusu.

• Zalety Kameralność, położenie przy plaży, częsta zmiana ręczników i pościeli, spokojna atmosfera.
    • Wady Monotonne wyżywienie, mało sympatyczna obsługa kelnerska. Brak darmowego wi-fi nie tylko w pokojach, ale i w lounge\'u.

Hotel jest reklamowany jako 3,5 gwiazdki, a faktycznie to trzy, czyli przyzwoicie, ale bez przesady. Pokoje spore, z widokiem na morze, umeblowane w niższym standardzie, w mojej łazience brak gniazdka elektrycznego, choć w innych były. Jedzenie: oferta dość bogata, lecz monotonna (wciąż te same potrawy, przygotowane bez finezji). Obsługa miła, z wyjątkiem młodzieży zatrudnionej sezonowo jako kelnerzy - zero pojęcia o tym zawodzie. Obsługa nie potrafi wyegzekwować wywieszanego wszędzie zakazu "rezerwowania" po 4 - 6 łóżek na basenie o np. 6 rano, zwłaszcza przez turystów niemieckich, wskutek czego znalezienie wolnego miejsca po śniadaniu graniczy z cudem. Sam basen i jaccuzi ok. Jest spokojnie, cicho, bardzo umiarkowane ceny w hotelowym barze.

• Zalety polożenie, jedzenie
    • Wady brak rażących wad

Wróciliśmy z hotelu bardzo bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę polecić go innym ? sama miałam sporo wątpliwości po przeczytanych opiniach. Położenie genialne ? blisko plaży, delikatnie wycofany i odsłonięty drzewami ? nie słychać nocnych hałasów (mieliśmy pokój od strony basenu). Jedzenie bardzo dobre. Owoce do śniadań i obiadokolacji ? codziennie 1 gatunek ale zawsze były. Zresztą niczego nie brakowało, jedzenie dokładane. Ze stolikami też nie było problemu. Dużym zaskoczeniem na plus były napoje do obiadokolacji: czysta wola albo smakowe napoje. W recepcji również nie było problemu aby się dogadać. Pokoje czyste, sprzątane. Leżaki na basenie zarezerwowane od wieczora ? nam to nie przeszkadzało bo siedzieliśmy nad morzem. Administracja hotelu prosi o nierezerwowanie leżaków, ale klienci i tak robią swoje i (o dziwo) nie jest to domena tylko Polaków. Podobnie jak wynoszenie jedzenia z restauracji. Minusem regionu jest mała ilość plazy niezagospodarowanych ? bardzo wąskie paska w porównaniu do tych z leżakami. Za zestaw 2 leżaki + parasol chcą 10 ? - kosmos. My plazujemy zawsze na ręcznikach i ciężko się było wcinąć blisko moża z dwójką małych dzieci.

• Zalety dobre posiłki, super położenie
    • Wady mało istotne

Dobry hotel, super jedzenie, co w Bułgarii nie jest takie oczywiste. Położenie przy samej plaży, ładny basen. Dobra obsługa.

• Zalety bliskość plaży , jedzenie naprawde smaczne kolacje w opcji hb. można bylo sobie niezle pojeśc , i cena powiem ze korzystna
    • Wady czy ja wiem hotel troszke taki stary ale mimo wszystko moge polecic .

pobyt udany. powiem ze naczytalem sie opinii o niby zlym jedzeniu ale to nieprawda . powiem ze jedzenie bylo ok naprawde co mnie zaskoczylo na plus. zaznaczam ze to 3 gwiazdki tylko . ale smaczne. blisko morza przejscie przez deptak i juz na plazy. dodam ze nie mialem zadnych niezytów jelitowych które miewalem w innych hotelach. w Bulgarii gosciłem 3 raz także mam porównanie do innych hoteli . może co mnie sie troche niespodobalo , ale moze to kwestia napiwków. kelnerzy strasznie ; w 1 KOLEJNOSCI OBSKAKIWALI NIEMIECKICH KLIENTÓW którzy dawali niezłe napiwki . ale niestety pieniądz rządzi

• Zalety blisko do centrum i plaży, klimatyzacja w pokoju
    • Wady basen czynny tylko do 18, pracownicy hotelu nie rozumieją angielskiego, niesmaczne, monotonne posiłki, płatne WiFi, słabo działająca lodówka w pokoju

Basen czynny tylko od 9 do 18, z bardzo zimną wodą. Obsługa hotelu nie rozumie prostych zdań po angielsku. Nie da się dogadać. Śniadania codziennie wyglądają tak samo. Jajecznica, jajecznica z szynką, jajecznica z papryką, jajko sadzone, jajko w całości. 7 dni te same szynki, sery. Obiadokolacje niesmaczne. Po 3 dniach miałam dość tego tłustego jedzenia. Sprzątanie pokoi tylko z wierzchu. Ręczniki wymieniane co 2 dni.

• Zalety Położenie bardzo blisko plaży, czysto, pokoje codzienne sprzątane, uprzejma obsługa. Hotel odnowiony.
    • Wady Skromne, nie zawsze smaczne posiłki, bardzo monotonne (na śniadania głównie jajka!!!) Brak free WiFi :( hasło płatne 10 lewa - TYLKO NA JEDNĄ DOBĘ! Zasięg TYLKO w lobby! Basen z bardzo zimną wodą, leżaki trzeba sobie rezerować ok 7.00 ;)

Bliskość plaży i czystość w hotelu to największe zalety. Obsługa bardzo miła - języki : angielski rosyjski. Polecam wykupienie tylko śniadań, albo wyżywienie całkowicie we własnym zakresie - jedzenie w hotelu jest niesmaczne i monotonne, a wokół mnóstwo knajpek z pysznym jedzeniem w dostępnych cenach - wybór jest ogromny, wszysko pachnie i zachęca - zatem za te same pieniądze można jeść codziennie w innej restsauracji smacznie i różnorodnie:) W hotelu bardzo drogi dostęp do intenetu oraz zasieg TYLKO w lobby:( Co dziwne - kelnerzy w hotelowej restauracji nie odzywają się WCALE do nikogo co jest dość zabawne :)) w razie konieczności pokazują tylko palcem :) Wszystko wynagradza piękna słoneczna pogoda, bliskość ogromnej plaży, cieplukie morze :)

• Zalety kilka kroków do plaży
    • Wady głośno w nocy przez bliskość ulicy i knajpek

Ogólnie polecam. Hotel zadbany, pokoje przestronne, dobra klimatyzacja. Słaba lodówka i telewizor. Jedzenie - jak to w Bułgarii - śniadania English Breakfast, czyli codziennie ten sam zestaw jajek w kilku odsłonach, kiełbasek i dodatków warzywnych i owocowych; obiady trochę mało urozmaicone, ale w zasadzie można było jeść codziennie coś innego. Obsługa hotelu taka sobie. Bez zarzutów, ale rok temu byliśmy w innym hotelu w Słonecznym Brzegu, gdzie obsługa była przyjazna, uśmiechnięta, towarzyska i mówiąca w kilku językach. Tutaj po prostu dobra. Szkoda, że w recepcji każdego dnia był ktoś inny i średnio komunikatywny. Jesli macie możliwość, proście o pokój od strony basenu i morza. Widok ładniejszy i ciszej. W pokojach od strony ulicy głośno w nocy, bo życie nocne tu tętni - słychać głośną muzykę, śpiewy itp.

• Zalety Blisko do plaży (przejście tylko przez promenadę), pościel wymieniana raz w tygodniu ręczniki co 3 dni
    • Wady Minusem jest iż po 22 trzeba poczekać aby w kranie poleciała ciepła woda, nieraz parę minut trzeba spuszczać zimną

Byliśmy na urlopie w pierwszej połowie września 2015. Mieliśmy pokój od ulicy i hałas było słychać sporadycznie a przejeżdżające dorożki i ciuchcie stanowiły atrakcję dla dziecka. Obsługa bardzo miła. Śniadania dość urozmaicone, zarówno coś na ciepło jak i na zimno oraz różne ciasta i desery. Idealne położenie hotelu to jego główna zaleta. We wrześniu nie było problemu z leżakami ale zazwyczaj byliśmy nad morzem. Wystarczy przejść promenadę ze sklepikami już jest się na plaży. Plaże czyste i strzeżone.