Opinie o hotelu Be Live Experience Grand Tequise Playa
Hiszpania / Lanzarote

Be Live Experience Grand Tequise Playa

• Udogodnienia i atrakcje dna dzieci: brodzik ze słodką woda, plac i pokój zabaw, miniklub (4-12 lat).
  • Bliskość 2 piaszczystych plaż: El Jablillo - ok. 10 m od hotelu, Playa Las Cucharas - ok. 400 m od hotelu.
  • Bogata oferta sportowa: boisko do siatkówki i koszykówki, siłownia, squash, minigolf, 2 korty tenisowe, centrum welness.

ArK
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Ładny, obsługa bardzo miła,
    • Wady Pokoje na 0 piętrze takie sobie. Przydałby się remont.

Hotel bardzo ładny swietne lobby sporo było dziadków trochę jak w sanatorium ale akurat to nie było problemem jak dla nas. Ludzie i obsługa bardzo mili jedzenie ogólnie wporzadku ale po tygodniu już tesknilismy za polskimi smakami. Blisko do piaszczystej plaży hotel praktycznie w centrum dookoła sklepy restauracje i kawiarenki. Ogólnie polecamy jak i sama wyspę. Piękne widoki

Mirosław
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Nad samym oceanem,miła i pomocna obsługa .Kelnerzy i barmani już mówią trochę po polsku a jak powiesz amigo to masz drinki pod korek.Większość turystów to Anglicy i Polacy
    • Wady Jak dla mnie to 25 stopni w basenie to za mało, jeszcze 2,5 stopnia i latamy tam co roku zimą

Leniuchowanie przy basenie i blisko baru to ulubione zajęcie.Hotel przy plaży ,woda w oceanie w lutym to ok 20 stopni czyli ciepły bałtyk,z recepcji 100m do handlowo-gastronomicznej ulicy .Ceny polskie, benzyna po 4zł do tego ciepły wiaterek, bez upału a cieplutko o 22 godz było 18 stopni a w dzień 22-23 .Radzę nie smarować rąk kremami lub np voltarenem bo czujniki na lotnisku odczytują je jako narkotyki albo inny trotyl i sprawdzali mnie długo jeszcze w jakiś bazach czy nie notowany

Dorota lat 45

• Zalety Położenie, jedzenie i super klimat
    • Wady -

Hotel położony w centrum, piękna promenada, sklepy i bary zaraz obok. Hotel dla ludzi chcących odpocząć, szukających spokoju i miłej atmosfery. Hotel ma swój, niepowtarzalny klimat, siedzenie w lobby przy dużej ilości roślin i wody powoduje że nie chce się stamtąd wychodzić.

• Wady Jedynym polskim kanałem telewizyjnym jest TRWAM

Hotel pod każdym względem rewelacyjny, obsługa bezszelestna, program animacyjny bardzo zróżnicowany, jedzenie przepyszne i niezwykle różnorodne. Tydzień pobytu to zdecydowanie za mało

• Zalety Super lokalizacja, wszedzie blisko, super obsluga, nie ma sie czego czepiac :)
    • Wady za dobre jedzenie i mozna przytyc szybciutko :)

Super spedzony tydzien, duzo gosci z Polski Itaka robi im robote ;) troche Anglia i Niemcy, Ruskich nie widac to az dziwne bo przez caly pobyt spotkalem tylko 1 pare mowiaca po Rosyjsku. Animatorzy super informuja co i gdzie ale nie ciagna na sile nie namolni :) obsluga w hotelu prze super! polecam w niedziele targ w Teguise, wyjazd autobusem nr 11 okolo 300 m od hotelu cena 2,5 EUR/os. Spotyka sie tam chyba cala wyspa!

Tania

• Zalety Fantastyczne położenie nad oceanem i w centrum miejscowości
    • Wady Wymaga gruntownego remontu

Super hotel, cichy, spokojny, pełen relaks, a jednak dzieci się nie nudzą.

• Zalety Dobre położenie, przy samym oceanie.
    • Wady Hotel wymaga odnowienia, szczególnie pokoje na 3 piętrze. Drzwi na balkonie można zatrzasną od zewnątrz i wówczas nie ma możliwości wejść do środka. Musieliśmy prosić sąsiadów, aby zeszli do recepcji i poprosili o otworzenie :) ponieważ karty dostępu zostały wewnątrz pokoju :(

Hotel ma ładny ogród, baseny czyste. Dużo animacji, zróżnicowane menu. Blisko do centrum miasteczka, dobra lokalizacja, przy oceanie. W odległości 50 M od hotelu plaża z ratownikiem. Możliwość skorzystania ze szkółki dla nurków. Obsługa w hotelu bardzo miła.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety -przy hotelu piękna plaża -rewelacyjny deptak do biegania -przepyszne jedzenie i bardzo urozmaicone -dodatkowo można poćwiczyć na bezpłatnej siłowni
    • Wady -brak

Byliśmy z mężem 2 lata temu i zamierzamy w tym roku wybrać się ponownie. Postanowiłam poczytać opinie innych ludzi i aż mi się śmiać chce. CO druga osoba narzeka na jedzenie. SERIO?!?!?! Było tak pyszne i urozmaicone, że dawno na żadnych wczasach all inclusive nie jedliśmy takiego. Napoje do kolacji w szklanych butelkach, jedzenie codziennie inne, pyszne, świeże, codziennie też grill, wieczorki tematyczne - sushi itp. Zawsze mnie ciekawi co ci ludzie jedzą w domu na co dzień - pewnie kawior i kalmary na każdą kolację skoro oceniają tak źle to jedzenie :)) Reasumując - plaża i woda - PRZEPIĘKNA ale bardzo kameralna, jedzenie - FANTASTYCZNE, ścieżka do biegania/spacerów - REWELACYJNA z widokiem na wodę. Blisko sklepy, tawerny - mała spokojna mieścinka. POLECAM!!!

BEATA

• Zalety Hotel pięknie położony, dobra kuchnia i ni poza tym.
    • Wady Hotel do remontu, oprócz IV i V piętra, które zawsze są zarezerwowane dla gości z Anglii i Niemiec. Za tę cenę można pojechać w wiele innych miejsc i być zadowolonym.

Hotel pięknie położony, ale pokoje i sam hotel potrzebuje gruntownego remontu. My już tam nie wrócimy i nie polecamy.

EWA
    Pobyt: Marzec 2016

• Zalety bliskość oceanu, dobre posiłki,w samym centrum

hotel spełnił moje oczekiwania pod kazdym względem, wszystko było w porzadku, jedzenie ,obsługa położenie,nie ma się do czego przyczepić